Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Moški pecajo dosti mlajše/starejše ženske

Default avatar

knedlovka

Prijavila sem se na spletni portal za spoznavanje samskih. Tudi jasno napisala v kateri starosti iščem, jaz sem skoraj 30.
No pa me klikajo takih nad 40, ponavadi 45+ in pa 25-, tudi po 20.
Pri tistih 40, 45+ ponavadi piše, da bi si ustvaril družino. Kaj so pa do teh let počeli, če hočejo družino? Ni malce pozno. Ženska, ki želi družino, bo to ustvarila z mlajšim moškim.
Še manj mi je jasno zakaj 20 letnik peca 30 letnico? Kak poseben fetiš?
Default avatar

On_

knedlovka je napisal/a:
....predvidevajo, da ti znaš, on pa zmore..... ;)

Moški izbiramo, ženske izberete. Kaj se "pritožuješ"? :)))
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar

Paco Moralles

Želje in okusi so različni. Tisti 40+ so se že zletali in bi se umirili. Mlajši so pogruntali, da je lovišče polno starejših samcev in iščejo kakšno poznavalko, da jim bo lažje, ko bodo iskali samico za razplod.
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

knedlovka

Umirili in iščejo 20 let mlajše? Če bi se res umirili, bi iskali vrstnice?
Kaj pa iščejo 28-40 letniki?
Default avatar

podvprašanje

Hm, isto si lahko oni mislijo zate - ženska, ki je pri skoraj 30 še brez resnega tipa ...

Ne imej preveč predsodkov, važna je oseba, ne emšo. Moj kolega je svojo bodočo ženo spoznal, ko je imel 20 let, ona je 9 let starejša. Je rekel, da če bi prej vedel, kako fajn so starejše in zrele ženske, sploh ne bi nikoli zapravljal časa z vrstnicami. Skupaj sta zdaj že skoraj 20 let, imata otroke ...
Default avatar

On_

knedlovka je napisal/a:
Vrstnice so že..... khm, prestare? 20letnice pa so bolj plodne..... ;)
Njihov namen je pa družina-otroci in za izpolnitev svojega cilja iščejo sredstvo s katerim bi dosegli ta cilj ;)

Tile 28-40 si pa domišljajo, da je še cel svet njihov in še veselo "izbirajo", so polni idej kaj vse naj ima, noma njihova izbranka, polni (nemogočih?) kriterijev.... dokler potem na ne koncu dobijo izbirek.... :/
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar

Popay

Očitno ti slabo kaže, da boš dobila nekoga svojih let, torej bi treba tudi tebe vprašat kaj si delala do zdej, klika te pa itak lahko kdo hoče, če si že tam, kljub temu da si napisala kaj si želiš. Pač tvoja izbira komu boš odgovorila.
Default avatar

knedlovka

Ko mi 44letnik piše, kako bi si rad ustvaril družino, pomislim najprej, da mu je vlak že odpeljal.

Podvprašanje, meni ni čudno, da je 44 letnik samski, sploh se ne čudim. Čudi me pa to, da išče 15-25 let mlajšo in da se je pri 44ih spomnil, da bi iskal partnerko za naredit družino.

Mene zanimajo vrstniki. Vedno mi je smešno, ko mi kak najstnik naklada o svojih izkušnjah.
Default avatar

knedlovka

Popay je napisal/a:
Očitno ti slabo kaže, da boš dobila nekoga svojih let, torej bi treba tudi tebe vprašat kaj si delala do zdej, klika te pa itak lahko kdo hoče, če si že tam, kljub temu da si napisala kaj si želiš. Pač tvoja izbira komu boš odgovorila.
Moje vprašanje je bilo ne zakaj je samski, ampak zakaj iščejo toliko mlajše oz. zakaj skoraj najstniki iščejo toliko starejše. To me zanima.
Default avatar

Sadni

knedlovka je napisal/a:
Imaš 30 letnice, ki izgledajo mnogo bolje, kot marsikatera 20 letnica. Problem je pa, če gre 20 letnik pecat žensko, ki je stara že čez 40, tega pa tudi sam ne razumem. Očitno pač nek bolan fetiš na starejše.

Hkrati se tudi ti ne bi pritoževala, če bi te na tistem portalu kliknil ohranjen 40 letnik, ki že celo življenje športa, pazi na prehrano in ki povrhu tega izgleda še vsaj 10 let mlajši. Samo kaj bi pa tak počel na tistem portalu, šel pisat ravno tebi in zakaj si ne bi poiskal žensko zunaj se je pa tudi za vprašat...

Ja moškim so všeč 20 letnice, tudi pri 60ih se bomo še vedno ozirali za njimi. Kako zelo neverjetno ane ?
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Default avatar

knedlovka

Sadni, samo problem teh moških je v tem, da 25 letnica, 30 letnica, še manj pa 20 letnica, ne gleda z a 45letnikom. SPloh pa ne vidi v njem potencialnega očeta njenih otrok. Mogoče se bo spustila v kako neresno vezo s takim, vsekakor pa ne bo na portalu iskala tako starega očeta svojim otrokom.
Najstniki in malo čez 20letniki, ki pecajo toliko starejše si pa mislim le eno: fantki so še nedolžni pa si želijo izkušenj pa mislijo, da jih bo starejša naučila, pri vrstnicah si ne upajo probat.
Default avatar

podvprašanje

knedlovka je napisal/a:
Sadni, samo problem teh moških je v tem, da 25 letnica, 30 letnica, še manj pa 20 letnica, ne gleda z a 45letnikom. SPloh pa ne vidi v njem potencialnega očeta njenih otrok. Mogoče se bo spustila v kako neresno vezo s takim, vsekakor pa ne bo na portalu iskala tako starega očeta svojim otrokom.
Najstniki in malo čez 20letniki, ki pecajo toliko starejše si pa mislim le eno: fantki so še nedolžni pa si želijo izkušenj pa mislijo, da jih bo starejša naučila, pri vrstnicah si ne upajo probat.
No lej, če si želijo ustvarit družino, je kaka 40 letnica že malo stara (žal je pri ženskah tako, tudi meni se takšne stvari težko zapišejo, sem celo že nekaj let čez 40, rada bi še kakšnega otroka, pa sem enostavno prestara). Imaš veliko žensk, ki imajo rade ful starejše partnerje (videvala sem se z vrstnikom, ki pa je po besedah mojih prijateljic zraven mene zgledal, kot bi bil moj oče - in tudi ljudje so se tako obnašali do naju, njega so recimo vikali, mene pa tikali. No, potem se je sparil z eno 15 let mlajšo, res noro. To sta pa dejansko zgledala kot fotr in hčerka.)
Na portalih je tudi polni tipov, ki enostavno ogovorijo vse nove prišleke ne glede na starost in sploh nimajo kriterijev.
Jih pač pustiš pri miru, če ti ne dišijo. Jaz ti pravim samo, da ne bodi prestroga, sprosti se, pojdi ven tudi s kakšnim mlajšim, ki ti zveni okej (in se ne hvali z izkušnjami, ker je to že zdavnaj prerasel), in ne odpikaj avtomatično vseh starejših.
Default avatar

krivokljun

Ti ljubica ne bos nikol nasla dedca ki bi te pritegnil, ker mu glede na napisano sploh ne das koznosti da se ti predstavi. Da v stavku da si nekdo zeli druzino, ti vidis njegov fail, marsikaj pove o tvojem dojemanju odnosov in ce sem malc zlobna, je kar prav da se te ognejo.
Default avatar

Sadni

knedlovka je napisal/a:
Tom Cruisa si poglej kakšen je izgledal pri 40ih, pa mi povej, katera 25/30 letnica bi se izogibala takemu moškemu ? Pa se bo zadovoljila s takim tako z resno, kot tudi z neresno zvezo. Zakaj se pa ne bi, če ima tip povrhu tega še urejeno življenje, ima svoj denar, stanovanje, avto itd ? Če že debata teče otrocih potem bo definitivno raje bo izbrala takšnega moškega, kot pa mlajšega, ki še vedno živi pri mamici in ne zna poskrbeti zase, kaj šele za koga drugega. Pri moških leta ne igrajo tako velike vloge, kot pri ženskah, to je pač splošno znano dejstvo.
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Default avatar

Rockatansky

knedlovka je napisal/a:
Kakšne vrstnice? Oni rabijo plodne samice, da opravijo svoje poslanstvo. Vrstnice imajo ali pa nočejo več imeti mladičev.
28-40 so v fazi "divje jage".
Svet se je spremenil, da ne rečem, da se je postavil na glavo. Ni več tak, kot v časih moje stare mame in mame, ki sta čakali, da je prišel od vojakov, kasneje iz oštarije,..............!
Default avatar

knedlovka

Krivokljun, če mi 45letnik napiše, da me je zato kliknil, ker išče partnerko s katero bo imel otroke... ja tak je bolje, da se me ogne. Tudi tipi, ki vse povprek ženskam govorijo ljubica, niso ravno simpatični :))))))))))

Rocktansky, ja sem opazila, da iščejo plodne samice za trosenje semena.

Sadni, pa ravno nezanimivega Cruisa, ki mi ni bil nikoli všeč, si ven privlekel :). In ne 25letnica ne bo iskala 45 letnika za očeta svojih otrok.

Podvprašanje, bom vseeno raje debatirala s tistimi mojih let :).
Default avatar

Boom

knedlovka je napisal/a:
ja, to je pa res uganka
Default avatar

Marko

knedlovka je napisal/a:
Ko se človek pri 40-tih umiri, je čustveno lahko kljub letom še na nivoju 20-letnika, zato se z vrstnicami sploh ne more razumeti in mu ne preostane drugega, kot da začenja z 20-letnicami.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Marko

Marko je napisal/a:
knedlovka je napisal/a:
Ko se človek pri 40-tih umiri, je čustveno lahko kljub letom še na nivoju 20-letnika, zato se z vrstnicami sploh ne more razumeti in mu ne preostane drugega, kot da začenja z 20-letnicami.
Pa saj ne, da je to kaj slabega, če se dva razumeta, leta niso pomembna.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345