Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najamemo prikolico, apartma …

najamemo prikolico, apartma …

V casu od 22.6.-7.7. najamemo prikolico, mobilni hiško ali apartma za en teden. Lokacija bi naj bila primerna za majhne otroke (slovenska ali hrvaska obala).

Za koliko € na dan?

Bolj ugodno je, boljse je 😉

Se zavedate, da če najamete prikolico ne plačate le lastiku, ampak plačate zraven tudi normalno ceno – takso v kampu?
To vas lahko pride 50€ do 80€ na dan. Tega ljudje ne razumejo, zato ne oddajam.

Ne kampiram v prikolici.

No, avtorica se očitno zaveda, da prikola ni zastonj, saj išče tudi mobilno hišo ali apartma. Mene bolj čudi, da ne znajo ljudje malo pobrskat po netu. Mnenje o primernosti, fajnosti in udobju imamo pa itak vsak svoje in se jaz na tuje ne bi ravno zanašala … Majhne otroke vidiš povsod, razen kjer so res prehude skale, tako da tako težko že ne more biti s tole plažo in vsem ostalim.

O jaz pa razumem.
Pri nas šotorimo, ampak vlečemo s sabo ves luksuz, od hladilnika, štedilnika, luči, marel in paviljonov.
Takšen. aranžma nas košta enako, kot če bi bivali v nobel apartmaju.

Smo lastniki prikolice in samo za 3 tedensko bivanje v kampu plačamo 1200€; torej, ni poceni.
In to je brez hrane in ostalega luksusa, da ne bo pomote:)

Pavšal pa pride 3000€ in več, potem je tu še vsa oprema in vzdrževanje prikolice in ni šans, da bi oddajala nekomu, ki bo samo prišel in se usedel ter uničeval mojo lastnino.

Lahko pa vlomite v kako prazno prikolico pa je urejeno.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

tudi mi imamo pavšal in večkrat smo že razmišljali, da bi oddajali, ker v visoki sezoni imamo prikolico prazno … ampak tisti, ki bi prikolico najeli, bi kampu morali plačati 10€/osebo/dan, mi bi pa sigurno oddajali za vsaj 40-50€/dan, torej bi tistega, ki bi prikolico (pa čeprav z vsem luksuzom na parceli) najel, ta najem koštal od minimalno 60€ (za dva) naprej … ne vem kolk možnosti je sploh za oddajo oz če se to sploh splača … drugo je pa potem to koliko ljudje, ki so notri pazijo ipd.

Prikolic in mobilnih hišic v najem po izbiri kolikor hočeš:

http://www.gebetsroither.com/en/search-results?id=768&asId=as0&country{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}5B{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}5D=Kroatien&rtype=all&region=Istrien&sub=Search

ali

http://www.adria-holidays.net/sl/hrvaska/istra/

lep dopust ..

New Report

Close