Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek FACEBOOK in osladne javne objave, med zaljubljenci, poročenimi

FACEBOOK in osladne javne objave, med zaljubljenci, poročenimi

Res ne vem, kaj bi radi nekateri dokazali s takšnimi objavami. Če se imata dva rada se imata rada in pika. Najbolj mi gredo na živce, da delijo npr objave v smislu, Ljubim te ženkica moja, ali pa recimo kje si ljubica moja , kaj počneš in to objavljajo javno. Kot da nimajo na voljo čvek variante ali sporočil, če slučajno niso doma.

Ne to objavijo kot javno objavo.. Meni je to tako osladno in nerealno, kot da ne živijo v realnem svetu ti ljudje. Pa si pišejo na Fb takšne in podobne objave tudi če so skupaj doma. Kaj želijo s tem doseč?

Želijo preprečiti internetne vojne in globalno segrevanje možganov.

zakaj se pa ti sekiraš glede tega, na kak način si določeni ljudje izkazujejo čustva?

mogoče želijo s tem doseči, da se ti sekiraš. so dosegli namen

Eksibicionisti.
Meni so smešni, predvsem pa ne verjamem v takšno srečo, ker če si zares srečen, nimaš potrebe da to nujno sporočiš celemu svetu.

In to po možnosti še ljudje v zrelih letih … meni je tudi hecno. Eden od para objavi neko bedarijo v smislu, kakšno vreme, pa mu žena/mož odgovori s srčkom in RTM … jooooooooj. Sem imela tako polovico para med frendi, pa sem blokirala objave, ker me je bilo sram namesto njega.

Men je tud trapasto. Sicer imam med svojimi FB frendi samo eno bejbo nekje med 25 in 30 leti, ki je skoraj vse podrobnosti v zvezi z njenim tipom objavljala gor, kje sta, kam gresta, da sta se zaročila, pa razne buci-buci izjave (ki bolj pritičejo kakim petnajstletnicam), pol je blo pa en kup lajkov njenih staršev pa njegovih, pa prijatlov in prijateljic… No zdaj sta se pa razšla, je “spremenila status na samski” in zdaj je mir 😉
Drugih takih trapastih pa nimam na FB.

Najslabše je potem ko gredo takšni “zaljubljenci” narazen in potem na hitro brišejo slike ven in spreminjajo status profila na facebooku haha bedniki.

Bedne so takšne objave ja, tudi sama sem imela facebook 5 mesecev že nekaj let nazaj, ko sem videla kaj folk objavlja in komentira se mi je zdelo brezvezno in sem pobrisala celotni profil in ni mi žal. Za informacije imam ostale svetovne portale ne pa nek cheap facebook ki je samo neko reklamiranje samega sebe.

pa še to bi dodala. Velikokrat objavijo kakšno temo, nekaj namigujejo in javno tolažijo drug drugega.Pa v smislu ti si moja največja sreča, ljubim te, itd. A je res potrebno dvema, ki se imata rada, to dokazovati z javnimi objavami. Ne vem no, če so v resnici res tako srečni, ali pa samo iščejo pozornost publike.

men je pa fajn to gledat
lepo je ko vidiš da se imajo radi in tudi jaz rada kaj lepega napišem in objavim

V bistvu to počnejo predvsem ljudje, ki jim v razmerjih že pošteno škripa in potem podzavestno imajo potrebo objavljati take stvari zato ker s tem hočejo na zunaj prikazati da je njihov odnos PERFEKTEN. V resnici se pa varajo in je daleč od perfekcije, itak se taki potem poločijo, gredo narazen v roku parih let, no potem imajo pa zopet delo z brisanjem 350 slik na profilu s svojim bivšim zaljubljencem in pa spreminjanjem statusa ehh bedarija kako se jim da.

Kaj bi tebe bolj veselilo, če bi si pisali, kako se ne marajo, sovražijo in da bi se žalili?

Pa kaj te briga, kaj si drugi pišejo po FB? Mislim, da te to toliko obremenjuje, da se moraš spihat na Monu, je gotovo s tabo nekaj še bolj narobe, kot s temi pari!

Men tudi.
A ne, da kar na jok malčk potegne, ko vidiš koliko nežnosti namenita zaljubljenca le drug drugemu.
In Facebooku.

Ne delam tega, čeprav me tudi ne moti, če kdo to piše.

To je folk ki imajo dolgočasna življenja in potem ker so nesrečni in čutijo da morajo drugim prikazovati sliko srečnega para objavljajo take stvari kot rad te imam, ljubim te, moja ženkica in podobno to napiše ker ima slabo vest in čuti da je nekaj dolžan zunanji publiki da prikaže drugačno podobo. Srečna oseba ne čuti potrebe pisanja ljubezenskih izlivov nekim kvazi frendom ali tujcem na facebooku.

Avtor je nekaterim tukaj stopil na žulj, ste se prepoznali v opisu.

Načeloma mislim, da takšni ljudje iščejo pozornost, ker je drugače niso deležni.

To so ponavadi ljudje , ki imajo v življenju kaos in ko pride morda končno do nove priložnosti, da se zapletejo v razmerje, to delijo z ostalo rajo, da bi jih ta malce drugače obravnavala. Drugače so to ljudje z izrazito nizko samopodobo in si s temi objavami krepijo samozavest.

o hvalabogu nisem edina, ki misli isto!!!!!!!!
meni so tako dobesedno bedni in osladni da se mi bruha!!! pa nisem zagrenjena in frigidna ampak srečno poročena že lep čas in imam otroke!! nimam ji kaj biti fauš, ker mi za moje pojme gre veliko boljše od njih!! že zato ker nimam potrebe po izkazevanju čustev celotnemu svetu poleg mojega moža. imam fb, on tudi, pa si nikoli nič ne objavljama na zid. ker sma skupaj doma in si lahko povema stvari.

Dejte tuki objavit en primer, ker jaz še nisem tega videla, nimam FB.

Men tudi.
A ne, da kar na jok malčk potegne, ko vidiš koliko nežnosti namenita zaljubljenca le drug drugemu.
In Facebooku.[/quote]

Anede 😉
Pa cel svet mora vedet, kolk se mata rada…

Zanimivo, da to počne ena moja znanka, ki je stara 32 let in ki bi ji človek prisodil, da je pametna in zrela, v živo to zrelost kaže. Ampak kljub temu obljavlja na fejsbuku vsepovsod omenja izraz, da so oni hepi femily, I love you svojemu možu v svojem profilu, pa kako sta šla skupaj na neke zakonske posvetovalnice pri eni gurujki, za neki višji nivo ljubezni (ki ga jaz sicer ne razumem), pa piše, kako ji je všeč njen stil življenja, in take…. :S

No včasih postanem tudi jaz zafrustrirana. Moja family ni vedno hepi, pa tudi moj mož mi vsakodnevno ne pošilja takih izrazov ljubezni naokoli….

jaz pa priznam, da ko sem spoznala mojega sedanjega moža in ko mi je on v vsej svoji zaljubljenosti začel vsak dan pisat zaljubljene stavke na fb in mi lepit gor slikice in kakšno pesmico….

da sem šla takoj zapret FB zid za objave prijateljev :))))
njegove objave lahko vidim samo jaz in nihče drug. haha, me je bilo preveč sram :)))

Jaz med mojimi FB frendi tega ne opažam, niti enega takega nimam. Opažam pa, da mamice na veliko čestitajo svojim otrokom, ki so še v plenicah, za rojstni dan. Ne samo za roj. dneve, tudi za mesece. Malo mi je hecno, ampak naj bo, če bi rade povedale…

meni gre tudi to na živce, še bolj mi grejo pa najstniki (najstnice) s svojimi justin bieber forami pa duck facami pa s tem kaj počnejo to sekundo….varovanje zasebnosti res na vrhuncu….groza

---- sledite mojemu blogu na: http://zygawehar.blogspot.com/

Zato sem pobrisala facebook že leta nazaj, ker je res bedarija. FB se mi zdi okay recimo v primeru da imaš podjetje da reklamiraš gor, za zasebne objave je pa bullshit, če se že hočeš z nekom zasebno meniti preko net-a se uporablja Skype ki je bolj privaten.

Tisto česar nimaš, najbolj izpostavljaš.

To je zlato pravilo, ki se na vseh področjih izraža.

Pa naj, jst nimam FB-ja, možu pa vsak dan povem, da ga imam rada.

Če misliš na mene, moj mož sploh nima FB.

Kljub temu mislim, da je bolje, da si 1000x lažno napišejo, kako se ljubijo in oh in sploh, ker 1000x izrečena laž postane resnica, kakor pa da bi se pljuvali in žalili!

In kako sploh lahko pridete v situacijo, da vas iztiri nekaj, kar si pišeta dva zakonca? Imate mogoče kake želje po možu svoje frendice iz FB?

New Report

Close