Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Želis postati mamica?

Želis postati mamica?

Sem urejen 36 letni poslovnež – zaradi narave svojega dela, sem izredno veliko na poti, več kot 200 dni letno, in nekako nimam prav veliko časa za zasebno življenje – kar pa mi po svoje ustreza.

Želel bi si pa spoznati urejeno, izobraženo dekle, ki si želi postati mamica. Želel bi si imeti otroka s teboj, za katerega bi tudi finančno srkbel – a zaradi časovne stiske in stalne odsotnosti, mu ne bi bil zmožen posvetiti kaj dosti časa (kar pa ne pomeni – da nimam časa popolnoma nič).

Če bi se lepo ujela, bi z veseljem finančno skrbel za otroka, kakor tudi zate.

Pogoji so, da si zdrava, da nimaš slabih navad (alkohol, kajenje, droga itd), da si sama izobražena, in da ti izobrazba otroka pomeni zelo veliko. Da nisi (preveč) verna, in da ne bos vsiljevala kakoršnokoli vero otroku.

Če te zanima, mi pusti tukaj svoj mail, in te z veseljem povabim na eno lepo večerjo, da se vsaj spoznava – pa da od tam vidiva naprej, kako in kaj.

lep dan vsem na tem forumu

Good luck!
Ponudbo bi bilo smiselno dati še na kak drug forum, tle smo v glavnem že noseče 🙂

Sejalec semena…

Kako pa veš, da si zelo ploden?

😀
Če boš otroka zaplodil, boš moral zanj finančno skrbeti, pa še se bosta z mamico ujela ali pa ne …

O, moj Bog… Kakšni pogoji! Se sploh zavedaš, da iščeš robota? Izobraženo, mlado, zdravo, plodno ateistko, materialistko brez čustev. Dal ji boš seme (čeprav, kot ti je že povedala ena zgoraj, ne moreš vedeti, če si ploden, preden ne zaplodiš otroka!), dal ji boš denar, ona pa bo imela otroka s tvojim priimkom, ki očeta praktično ne bo poznal. Vsaj ne, dokler oče ne bo v penziji in mu bo dolgčas in se bo želel igrati s svojim otrokom (ki pa bo praktično le genetsko in finančno njegov).
Nabavi raje psa. Ali pa videoigrico. Tudi pes potrebuje čustva od gospodarja.

mwahahahahahahahahahaha fuuuuuuul dobra ideja….umiram od smeha…ploden, ja, kako za vragca pa veš, da si ploden, si kateri že naredil otroka al kako???

Veliko sreče pri iskanju bodoče mamice ;)))

Meni se pa zdi to čisto legitimna ponudba, le forum je napačen. Poskusi na Ženskem in moškem čveku, Življenje ah to življenje, Seks v mestu, mogoče še kje.
Je kar nekaj žensk, ki bi imele otroka, ne bi pa zraven “redile še celega prasca”, kot pravi vic.

Moj kolega ima otroka s samsko istospolno usmerjeno žensko, vse je stvar dogovora.

hmmmm, jaz sicer nisem prosil za kritike in vaša mnenja, vendar za kakšno legitimno kontra ponudbo…

Kar se pa tiče mojega finančnega stanja – se zelo dobro zavedam, da otrok stane – in če mu zelis kaj ponuditi, stane precej…

torej, jaz, če ne bi bil finančno zmožen otroku nuditi vse, si ga ne bi niti želel…

V vse, je tudi vključeno šolanje na zelo priznanih univerzah po svetu (če bo seveda se izkazalo, da je otrok, no takrat pač mladi možakar ali mlado dekle) ambicioznen in si tega (vsaj malo) želi..

Takšne izobrazbe stanejo od 200-300.000 eurov, kar mi ne predstavlja problem – torej menim, da je jasno, da tudi vse ostalo naj ne bi predstavljalo kakšnih ovir.

Želel bi si imeti potomca/potomko, ki bo nekoč prevzela moje poslovanje – in vem, da to niti ni nujno, in tudi ne nameravam siliti v to, vendar če nimam potomcev, gre zadeva pač na koncu državi, kar si pa niti najmanj ne želim.

Jst bi rada postala še enkrat mamica pa ni kandidata.

Živjo Mimi, prosim pusti mi kontakt (mail)

lp

[email protected]

New Report

Close