Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tujke v Sloveniji

Tujke v Sloveniji

Zadnje čase prebiram več tem, kako si moški pripeljejo v Slovenijo tujke – največkrat Ukrajinke in Romunke, nekateri se zaradi tega tudi ločijo od žena. Dobro, to je njihova stvar. Ampak, a se ne zavedate, kakšno škodo pravzaprav delate sodržavljankam na področju trga dela? In to z ženskami, ki se jim večinoma ne gre za vas, še manj za ljubezen, ampak samo za denar in cenene cunje?
Moja simpatična sestrična je izgubila službo kot natakarica v slaščičarni, ker so na šefova vrata potrkale Ukrajinke in se je odločil za eno izmed njih. Njegov odgovor je bil, da sicer (moja sestrična) dobro dela, da pa bi moške stranke kar vskočile, če bi imeli ukrajinsko kelnarico (zaradi njihovega slovesa) in se mu zaradi prometa zdi bolje, da zaposli Ukrajinko kot Slovenko.
Moja soseda je službo skoraj izgubila kot pomivalka posode, ko je šef ravno tako razmišljal, da bi namesto nje zaposlil Ukrajinko – menil je, da zaradi prometa. Kasneje so mu to drugi odsvetovali, saj bi gostilna lahko dobila slab sloves, drugačenm profil strank in slabši obisk.

Še dobro, da večinoma ne znajo slovensko, niti angleško in da večinoma ne premorejo izobrazbe – vsaj ne bodo kradle boljših delovnih mest!

Ah dej no, nehi jamrat. Pač zaposlisli so bolj kvalificerano, pa tudi če to pomeni dobra rit in “dober” sloves.

Boljša delovna mesta se kje drugje skrivajo kot v kelnarstvu in pomivanju posode, sam za to je treba že kaj znat 🙂

a veš koliko je turkov, Yugosov … je bilo v nemčiji še pred taveliko EU – cca 10 milijonov .. pa so nemci preživeli ☺

prav tako bomo tudi mi … le naše se bodo navadile delati po “mednarodnih standardih”

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
nova
Uredništvo priporoča

Mislim ne meči vseh v isti koš…oprosti ampak moj prijatelj ima tudi dekle iz ene od držav bivše Rusije, spoznala sta se pač službeno in to v Franciji….ženska izobražena, po parih mesecih obvlada slov. jezik kot si samo želimo…Torej ….. zakaj že??( ko že ravno omenjaš trg dela sem se oglasila…)


če hočeš kaj povedati natipkaj. Pa predno objaviš daj komu prebrati in mu razloži kaj si hotel napisati. Ja?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

New Report

Close