Forum.Over.Net

Starševski čvek

avto karavan

Default avatar

karavan

Zakaj nekateri mislijo, da je karavan večji oz. daljši od limuzine.
Ker nekje pri nekaterih je ravno obratno, da so limuzine daljše od karavana, ne pa da je karavana daljši od limuzine, pa takih avtomobilov je kar dosti,
Karavan ima samo zadnjo zgornji del narajen malo v višino, limuzina pa je zadaj ravna zato se vidi da je karavan daljši od limuzine, v resnici je pa limuzina daljša od karavana, se vam ne zdi.

Pa še nekaj kako se vam zdi, da ko en naredi vozniški izpit, ko je star npr 20let, pa kupi karavana avtomobil, pa tudi, če ga potem ne izkorišča za prostor zadaj.
Ali je karavan nujno družinski avtomobil, jaz mislim da ne, da ga ima lahko kdor koli ane.
Pa, če ima karavan zatemnjena stekla izgleda še boljši in lepši.
Default avatar

prostoren je

Karavana imam samo zato, ker je vsekakor lepši za pogledat od limuzine, vsaj meni je:)
Default avatar

kity-ka

To je čist odvisno od uporabnika, večinoma se družine odločajo za karavana, čeprav ima lahko globino prtljažnika enako kot limuzina enake sorte, je pri karavanu glih ta višina bolj uporabna.
Spet je pa to odvisna od znamke vozila. Nekateri karavani so že zasnovani bolj mladostno in tudi če ga ima 20 letnik, ni nič grdo ali čudno če ga vozi.
Nekateri so celo športni, poglej recimo Škodine modele RS Octavio, ali pa Audi RS modeli. Pa recimo Megan Grandtour ali novi Clio Grandtour...njihova oblika sigurno ne deluje, kot kason/kombi .)

Kot sem rekla, čist odvisno od okusa...
zato pa je toliko različnih modelov, da se najde avto za vsakega uporabnika.
Default avatar

atom...ant

Jaz imam limuzino samo zato, ker je moja najdražja zatežila "ah dej no, samo ne kupit karavana, lepo te prosim, ka je ku ena truga".
V dneh, ko sem se odločal, mi je dala vsaj enkrat dnevno in je*iga... danes nimam karavana.
Ja, ja vem, da sem bumbar... ni me treba spominjati... :(
Default avatar

kity-ka

atom...ant je napisal/a:
Jaz imam limuzino samo zato, ker je moja najdražja zatežila "ah dej no, samo ne kupit karavana, lepo te prosim, ka je ku ena truga".
V dneh, ko sem se odločal, mi je dala vsaj enkrat dnevno in je*iga... danes nimam karavana.

hahaha, bem, si vsaj mel nekaj od tega :)
je pa že prav, da je tudi ona rekla kako pri izbiri ;)

Če sta pa sama, pša sploh...kaj vam je treba karavan
Default avatar

atom...ant

kity-ka je napisal/a:
atom...ant je napisal/a:

Kaki sama buhtenimarat... mularije ko Rusov.
Je pa res, da imamo še avto št. 2 oz vsak ima svojega.
:))) ona je bolj migala pri izbiri, kot pa rekla...
Default avatar

kity-ka

atom...ant je napisal/a:
kity-ka je napisal/a:
atom...ant je napisal/a:

Kaki sama buhtenimarat... mularije ko Rusov.
Je pa res, da imamo še avto št. 2 oz vsak ima svojega.
:))) ona je bolj migala pri izbiri, kot pa rekla...
sigurno je mislila na zdravje in kondicijo :)
Default avatar

karavan

no audi a6 pa še letnik 1999 kateri je lepši ali limuzina ali karavan, meni se zdi karavan pa še za povrhu temna stekla, čeprav je tak letnik ta avto izgleda kot letnik 2009.
Nimam pa tega avta zdej, ampak mi je res lep.
Default avatar

kity-ka

karavan je napisal/a:
no audi a6 pa še letnik 1999 kateri je lepši ali limuzina ali karavan, meni se zdi karavan pa še za povrhu temna stekla, čeprav je tak letnik ta avto izgleda kot letnik 2009.
Nimam pa tega avta zdej, ampak mi je res lep.
o tem bi se dalo razgovarjat hehe :)
Default avatar

karavan

zakaj o tem.
Default avatar

brklc

atom...ant je napisal/a:
Oprost, če je pa to tko, pa nisi bumbar ampak ******!

Če nisi znal ženi praktično demonstrirat, zakaj vse je truga na kolesih uporabna...

Jaooo tebi!!!!
Default avatar

atom...ant

brklc je napisal/a:
atom...ant je napisal/a:

Če nisi znal ženi praktično demonstrirat, zakaj vse je truga na kolesih uporabna...

Jaooo tebi!!!!

Pusti ti kretene in ostale bombastične izraze za sluzaste oboževalke.
In kaj te boli ******, ali je karavan zame sploh uporaben, ali mi je preprosto simpatičen.
Eni prisegamo na zlato kartico in ne na čergo, ko se odpravimo v svet.
Default avatar

karavan

kity-ka - a o audi a6 bi se dalo razgovarjat npr. kaj pa.
Samo to a je to dober avto ali ne.
Default avatar

kity-ka

karavan je napisal/a:
kity-ka - a o audi a6 bi se dalo razgovarjat npr. kaj pa.
Samo to a je to dober avto ali ne.
dober avto je sigurno, razgovarjat o tem da l.2009 zgleda kot l.1999 :)

no je pa res, da imajo Audiji vedno tisto klasično obliko....baje pa da bo naslednji ki pride ven drugo leto, mislim da bo to A$, čist neki druzga....čist druga oblika...tako se šušlja, bomo videli :)
Default avatar

GRETKA

Vedno imamo karavane in to predvsem zaradi uporabnosti. Meni so na pogled sicer lepše limuzine, možu pa karavani. Vsekakor prevaga uporabnost. Zdaj smo pri Hondi in v prtljažnik spraviš "pol bajte" :-).
Živi in pusti živeti
Default avatar

tihi boj

atom...ant je napisal/a:
brklc je napisal/a:
atom...ant je napisal/a:

Jaooo tebi!!!!

In kaj te boli ******, ali je karavan zame sploh uporaben, ali mi je preprosto simpatičen.

hahaha, tiha bitka med dvema petelinoma :)
no, itak ni dileme, inteligenca je vedno seksi! jaz navijam za mravljo!
Default avatar

kako narobe

tihi boj je napisal/a:
atom...ant je napisal/a:
brklc je napisal/a:

Jaooo tebi!!!!

hahaha, tiha bitka med dvema petelinoma :)
no, itak ni dileme, inteligenca je vedno seksi! jaz navijam za mravljo!
hahaha....mravla je tle falil in to orenk, ker mu je brklc skušal dopovedati, da se karavan lahko uporabi tudi namesto postelje za sex. mravla ima tudi duhovite ja, velikokrat pa v svoji domišljavosti in petelinjenju skrene in je samo osmešen.

navijam za skromnost in kmečko pamet, se dolgoročno bolj obnese.... moj glas gre h brklcu ;)
Default avatar

atom...ant

Nobenega tihega boja ni.
Izraz "******" mi na MONu lahko namenijo le osebice, s katrimi smo popili vsaj eno pijačo, al pa smo se dol dali. Vsevednega brklca ni v nobeni kategoriji.
Default avatar

atom...ant

kako narobe je napisal/a:
mravla ima tudi duhovite ja, velikokrat pa v svoji domišljavosti in petelinjenju skrene in je samo osmešen.
Mravljin humor vsebuje tudi "avtosmešenje".
Ciljna publika: inteligentne mone.