Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek težave v zakonu

težave v zakonu

Takole je pri nama – poročena sva 14 let, oba sva stara nekaj čez 40.
Problem je pa ta, da se mojemu možičku doma ne seksa. Lani sva seksala 4x, vedno sem bila pobudnik jaz. Letos, tega sploh še nisva počela. Sem se poskušala pogovorit, ne zvem nič.
Jaz bi pa to še počela.
Kakšna pametna ideja?

Sem tvoje starosti. Midva sva običajno seksala v povprečju 1-2x tedensko. Za moža premalo, zame dovolj. V zadnjem letu opažam, da bi jaz več. In seva zadeve intenzivirala, v njegov veselje.
Glej, sta v aktivnih letih in tole, akr pišeš, ni ok. Več možnosti je, vse preveri:
– te vara?
– bolezen?

Se hecaš ali res?

TUDI pri men je tako sicer stara 46, poročena 25let, nisem še za v penzijon počutim se zelo dobro.
zato sem odločna, da si iščem primernega partnerja.

Lej, nismo vsi na isti valovni dolžini. Očitno je tvoj mož eden izmed takih, ki mu je pač libido v teh letih padel. Vseeno predlagam, da ga enkrat dobiš v “paco” in se odkrito pogovoriš z njim kako naprej, če njemu ni tebi pa se.

Enako sem pomislila jaz…. varanje,bolezen, psihološki pritiski, problemi z erekcijo….
Je pa žalostno, da se partner ne želi pogovoriti o tem problemu.

bolan ni, težav z erekcijo nima, nima težav s prezgodnjo ejakulacijo, – ja, tudi jaz mislim, da seksa nekje drugje 🙁


No, saj ni rečeno, da sexa kje drugje;lahko pa malo probaš tako……zvečer,kadar bosta sama,mu na lep miren način reči, da si boš poiskala partnerja samo za sex……Butni mu to direkt, boš takoj videla kako bo reagiral.

Jaz se s takim sploh ne bi ukvarjala. Ker ali te vara, torej se je brezveze sploh ukvarjat z njim ali pa tvoj in njegov libido nista kompatibilna, prisilit ga pa tako ali tako ne moreš.

Zakaj sta sploh (še) skupaj? Zaradi otrok?

se pravi ti nisi tista povprečna mona, ki ji intuicija šiba 100 na uro, ampak bolj sodiš v skupino Megyce, Mateje itd. iz MS. Ker je spodbujanje k nasilju kaznivo dejanje, hamer ne bo pomagal, kaj naj ti rečem? Je vsaj dovolj bogat, da se ti splača delat slepo in neumno?

Povabi ga na predavanje Ljubezen in spostovanje (vec info: ljubezeninspostovanje.si). Z mozem sva bila in nama je bila dobra osnova za pogovor. Poskusita.

iz lastnih izkušenj; konec seksa – konec zakona

Vprašanje je, če mož vidi kje kakšen problem.

Evo mene zate.. :))

Evo mene zate.. :))[/quote]
Si prepričan, da si ravno ti zame, kaj obetaš.

Pri nas letos tudi še nismo seksal 🙁 pa nismo še 40.

V jezi sem mu zabrusila, da on z mano pa ne bo več. Malo sem se smukala okoli njega, efekta ni bilo, potem sem pa zavila v sex shop in našla nekaj za sebe 🙂

pametno,no zdaj pa to uporabi v pričo njega,pa da vidiš efekt

Mi prib. vsak drugi mesec po 1 x. 🙁

To je samo pika na i vsemu kar je bilo
V najboljših letih brez interesa?
Nemogoče.
Je nekje drugje, kjer mu paše.
Pogovor… ne bo šlo
Mu nič ne manjka in nič ne bi spremenil
Ti pa…ostani in trpi, vdaj se v usodo ali pa odidi in zaživi in ne trati življenja z nekom ki mu ni mar zate

New Report

Close