Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je migrena ozdravljiva

A je migrena ozdravljiva

Mene pa zanima ali je migrena ozdravljiva?


seveda

Ne vem. Men se je stanje od nosečnosti ful izboljšalo.

nova
Uredništvo priporoča

Sem dobila neko zdravilo frotan pa sem ga vzela in sem sedaj kot prenovljena. Drugače pa jemljem MigraHelp, ki mi zelo pomaga, saj glavoboli niso več tako hudi, kot so bili. Tale frotan pa je super pa tudi nobenih stranskih učinkov ni bilo. Zdaj pa me zanima ali mi bo to zdravilo, ki ga je nevrolog predpisal pomagal tako, da migrena izgine za vedno. Pa koliko časa traja, da se migrena ne ponovi več. To nevrologa nisem vprašala, naročena pa sem septembra.

Uradno ne, drugače pa ja.!! Fermacija ne dovoli ,da bi žvekali listje od vrbe. !!! Listje od vrbe pomaga se je pa treba pozanimat kako in kaj.Iz vrbe vem,da delajo tablete ASPIRIN..Fermacevti pa to skrivajo

Seveda je ozdravljiva,sam pravega terapvta moraš najt!

Kaki migrenski glavobol imaš oziroma diagnozo?Namreč jih je nekaj vrst.

ja,res Ne dovolijo nam hahahahhahaa.
OŠ upam da imaš končano,ampak dvomim. Kot drugo nihče nič ne skriva.
Si očitno ena izmed ovčic,češ famracija ne dovoli,skrivajo….. Prav smešna si mi.Hvala ,ker si me spravila v smeh

Seveda je ozdravljiva,sam pravega terapvta moraš najt!

Kaki migrenski glavobol imaš oziroma diagnozo?Namreč jih je nekaj vrst.[/quote]

Napisal je, da imam najverjetneje migrenske glavobole z avro

Pred leti imela hude, hude migrene, bruhala sem od bolečin. Takrat sem bila v neki čudni vezi z bivšim fantom in nisem vedela, kako uiti iz veze. Ko sva nehala, so migrene popolnoma izginile. Brez kakkršnegakoli zdravljenja, prvi dan po koncu bolne partnerske veze so izginile.

pomeni nasilje nad seboj
to pomeni, da delamo nekaj proti sebi, svojim načelom, nekaj tlačimo, požiramo, se mučimo, telo pa se odzove in nas skuša spraviti k pameti a kaj ko se prec leti v apoteko….
sex je dobro naravno zdravilo:))

Frotan ti ne bo migrene ozdravil za vedno.
Ce te zanima vec o tem zdravilu, googlaj frovatriptan.

Odpravi jo čaj iz vrbovih listov 3x na dan

Seveda je ozdravljiva,sam pravega terapvta moraš najt!

Kaki migrenski glavobol imaš oziroma diagnozo?Namreč jih je nekaj vrst.[/quote]

Napisal je, da imam najverjetneje migrenske glavobole z avro[/quote]

To meni nič ne pomeni,ker ne vidim slike njene aure.Danes je tolk programov in tolk stvari in oseb,ki ti slikajo auro!Pomagat pa ti ne znajo.

Zanimivo,a ni?Zato je najbolje iti na slikanje z auro k bioenergetiku,ki ti pove od kod lahko izvira ta težava,a so mogoče čakre zaprte,a zaradi verižice se preveč energije nabere,a je v vratu hud problem,kar seva nato v glavo.Ker zaradi nepravilnega dranja glave in vratnih mišic prihaja do glavobolov,…

Če že hodite k komu na slikanje aure,dobite že tam neko diagnozo.Danes je ogromno vedeževalcev,ki ti preko telefona vidijo auro.Ja pa ja de!

Napisal je, da imam najverjetneje migrenske glavobole z avro[/quote]

To meni nič ne pomeni,ker ne vidim slike njene aure.Danes je tolk programov in tolk stvari in oseb,ki ti slikajo auro!Pomagat pa ti ne znajo.

Zanimivo,a ni?Zato je najbolje iti na slikanje z auro k bioenergetiku,ki ti pove od kod lahko izvira ta težava,a so mogoče čakre zaprte,a zaradi verižice se preveč energije nabere,a je v vratu hud problem,kar seva nato v glavo.Ker zaradi nepravilnega dranja glave in vratnih mišic prihaja do glavobolov,…

Če že hodite k komu na slikanje aure,dobite že tam neko diagnozo.Danes je ogromno vedeževalcev,ki ti preko telefona vidijo auro.Ja pa ja de![/quote]

Ej, a pa ti dejansko verjameš temu kar pišeš?
Migrena zaradi verižice, nepravilnega držanja glave? Jao bože, ne morem verjet, da s tem nakladanjem ljudje še celo denar služijo. 🙁

Napisal je, da imam najverjetneje migrenske glavobole z avro[/quote]

To meni nič ne pomeni,ker ne vidim slike njene aure.Danes je tolk programov in tolk stvari in oseb,ki ti slikajo auro!Pomagat pa ti ne znajo.

Zanimivo,a ni?Zato je najbolje iti na slikanje z auro k bioenergetiku,ki ti pove od kod lahko izvira ta težava,a so mogoče čakre zaprte,a zaradi verižice se preveč energije nabere,a je v vratu hud problem,kar seva nato v glavo.Ker zaradi nepravilnega dranja glave in vratnih mišic prihaja do glavobolov,…

Če že hodite k komu na slikanje aure,dobite že tam neko diagnozo.Danes je ogromno vedeževalcev,ki ti preko telefona vidijo auro.Ja pa ja de![/quote]

Jap, pa res ne veš o čem točno govoriš, preberi malo kaj pomeni migrena z avro. To namreč po domače povedano pomeni, da ti pred napadom migrene začne migetati pred očmi, vidno polje se ti zoža na eni strani, kak del telesa ti omrtviči…. tako da si pred komentiranjem naslednjič malo preberi!

:D:D:D:D

Naivni vsemu verjamejo kar preberejo.

Jaz sem imela že od otroštva probleme z migrenami, najhuje je bilo nekje pri 12h letih, ko sem vsak teden dobila migrenski napad. Pred nekaj leti (zdaj jih imam 32) so mi na alergološkem pregledu odkrili alergijo na zeleno (in s tem tudi na peteršilj). Začela sem čuvat pri prehrani, pijem več vode in težave so skoraj izginile. Hodila sem tudi na bioresonanco, tako da lahko, da je tudi tam kaj pomagalo (po terapijah imam manj težav s cvetnim prahom – zaradi mene je lahko to tudi psihološki učinek, samo da pomaga).
Me pa glava boli po “predoziranju” s sladkarijami (sem pač čokoholik), ali če kak dan pozabim piti, če so prepozno skuham kavo… Seveda je pa glavno vzrok stres – s starostjo prihaja modrost in vse manj sekiranja (sem sama sebe že naučila da si dopovem, da se s sekiranjem nič ne reši). Se pa ponavadi tudi glavobol več ne spremeni v migreno, kot je bilo to včasih.

New Report

Close