Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jesti po puljenju zoba

jesti po puljenju zoba

Ali kdo ve, koliko časa po puljenju zoba ne smeš jesti? Če mi je pulila ob pol 10h. Nisem mogla govorit in zato nisem vprašala. 🙂 Bi pa banano. 🙂

mislim da je bolje da še malo počakaš. svetovala bi hladno cel dan. Mogoče sladoled in obvezno izpiranje po jedi…

Hvala! Joj, kolk sem lačna!!!

nova
Uredništvo priporoča

kakšna mlačna juhica lahko
vsaj jaz sem jo, odvisno pa od tega kje ti je zob spulil, zadaj sedmice in šestice imajo večjo rano kot drugi zobje…

Jaz nisem nič spraševala in sem jedla normalno oziroma, kolikor mi je dopusščala bolečina. So mi pa pulili modrostne zobe (4x), enega celo klesali ven.

seveda lahko ješ, sam griz na drugi strani. Po puljenju zoba, samo ta dan, mi je zobar priporočal sladoled, brez heca. Jaz sem ga vedno ko mi je šel zob ven.

Po izdrtju ne ješ 2 uri, nato pa lahko. Sladoled je super ker hladi, sicer pa jogurt in ostale hladne stvari iz hladilnika. Tudi banana ni problem. Če je rana velika danes ne jej sendvičev in podobnega, kar je treba gristi.

haloooo rane po puljenja se ne izpira! kaj bi ji rada nakopala vnetje pokostnice!
drugače pa jejnormalno in tudi umivaj zobe samo rano pusti pri miru in ne izpiraj na tistem mestu
in žvrkljaj!

New Report

Close