Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hiška za otroke

hiška za otroke

Zanima me, če kdo ve kje bi se dalo dobiti načrte za tako oz. podobno otroško hiško kot je ta? Hvala l.p.

http://kidsplayhouseshop.com/victorian-playhouse

(seveda ne v taki velikosti, ampak manjša)

Mi smo jo naročili,zelo podobno,poglej pod schwalbennest kinderhause.Je pa treba potem dobiti svojo špedicijo.lp

vsak tišler jo zriše in nardi.

nova
Uredništvo priporoča

Mi smo jo naredili sami. Sicer ni prav takšna, ker nam tak videz ni všeč, je pa velika in udobna. Pozimi imamo v njej spravljeno orodje, kolesa ipd,čez sezono pa je zgolj in samo za otroke, da lahko uživajo v igri. Če jo sam delaš je veliko ceneje in tudi kvalitetnejše. V primeru, da sami ne znate, bi bilo dobro vprašati koga, ki se ukvarja z lesom in boste videli, da se splača.

Poglej na pinterest.com, vtipkaj “playhouse plan” in ti vrže en kup načrtov, malo prebrskaš pa sigurno se bo našlo kaj ustreznega zate.

LP

Od Barbie hiše, do hišice na drevesu in hiške na vrtu smo delali sami. Sami izrisali, preračunavali in to ni nek’ kunšt. Ampak premisli, dobro in varno izdelana lesena hiša, barva, dodatki (mizice, klopi, zavese…) nanese kar nekaj. Namreč, poleg materiala ti vzame projekt tudi veliko časa. Za nas so to bili družinski projekti in teden do 14 dni počitnic je šlo kar tako. Minimalno 500 (če imaš svoj les) – 1.000 evrov.

svinjsko huda stran. Hvala ti za tole.

breznik: 😉 huda ja, ampak te tako zasvoji, da joj 😀 ne vem ali je bolj blagoslov ali prekletstvo hehe

New Report

Close