Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko stari ste odšli v tujino?

koliko stari ste odšli v tujino?

Koliko stari ste odšli v tujino? Partner je precej iskan profil v državi, kamor bi šla (del ITja)…Vendar bi ob odhodu bil star 41, jaz 35, otroci 1 in 2 … Smo prestari za odhod? Kakor berem grejo v tujino mlajši?

Sploh niste prestari, niti najmanj. Ne čakajte pa še 5 ali več let, potem pa boste.

Prestar si, ko samo se cakas, da bos umrl!
jaz 47,on 53.
Pa nama je super!

nova
Uredništvo priporoča

Ne nista če vas rabijo tam kamor gresta (na tej podlagi se dajejo tudi delovne vize), sodelavec je odšel pet let nazaj v Avstralijo z družino (tam iskan profil), star nekaj takega kot tvoj mož, tudi so odšli z dvema majhnima otrokoma in mi piše da se ima službeno super. Enkrat sem na enem nočnem letu čez ameriško celino srečala Rusa (ni bil kaj zgovoren, čeprav sem precej vrtala vanj), čez šestdeset, ki je po prelomu Rusije dobil USA državljanstvo zase in za družino v enem dnevu. Uspelo mi je izvleči da je fizik in matematik. Očitno možgani in znanje, to pa Amerika ljubi.

sploh nima veze koliko si star če ti drugje nudijo boljši standard in pogoje se čimprej rešita pa tud če si ime in priimek spremenita ker ponosen na slovenijo najbrš več ne moreš biti…

Jaz sem jih imela 31.

Nisem še slišala, da bi bila kakšna starostna omejitev za it v tujino.
Pač kakor se sami počutite, odločite.
Jaz pri svojih petdesetih ne bi šla, ampak ne bi šla niti če bi jih imela pol manj. Sem preveč navezana na domače okolje.

Ne vem, če to drži glede starostne omejitve oz. sem vsaj glede Švice brala, da je neka omejitev.

Jaz pri 23ih.

Nikakor niste prestari, le pogumno in srečno vam želim!

ne razumem pomislekov, če ste sami pripravljeni, zakaj pa ne

jaz sicer pri 24, ampak poznam tukaj precej slovencev, ki so prišli v poznih tridesetih ali kasneje.. edini problem, ki ga imajo, je, če niso bili prej ravno vešči tujega jezika oz. angleščine, ker starejši kot si, težje ti steče jezik…

Imata pred sabo še več kot 20 let delovne dobe in mislim, da se v Slo situacija še dolg ne bo izboljšala. Tudi otrokoma lahko zagotovita boljšo prihodnost. Sploh, če je iskan profil ne vidim problema.

On 36, jaz 33, hči 6

Če ima službo, ne razmišljajta. Predvsem imata še majhna otroka in če nič drugega, bosta njima naredila veliko uslugo !!!!!!!
lp iz tujine

jaz 30

New Report

Close