Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri 35ih še vedno brez fanta

Pri 35ih še vedno brez fanta

Pozna mogoče kdo kakšno žensko, ki je pri 35 ali več let, še nikoli ni imela fanta?
Jaz razmišljam kaj je s takimi ženskami narobe, kaj mislite?
Aja, sprašujem, zato, ker sem jaz taka. Želim si razmerja, amapk mi ni še nikoli uspelo. Zato me zanimajo komentarji kako vi gledate na take ženske, da mogoče ugotovim kaj moram pri sebi popravit.

Nikoli nisi bila v zvezi s fantom, ali nikoli nisi…?

Moja prijateljica je star 45 let, pa še nikoli ni imela fanta. Čeprav si ga je močno želela. Pravi, da nikoli ne sreča človeka, s katerim bi lahko hodila / živela. Pa dela na delovnem mestu, kjer vsak dan srečuje veliko ljudi…
Jaz včasih razmišljam, zakaj je tako. Res, da ni glih luštna, da bi takoj komu padla v oči… Ampak je izobražena, razgledana, pametna, mirna, preprosta,…
Ugotavljam pa, da je nekoliko scrkljana. Nič ne bi naredila za to, da bi stanje kaj spremenilo…

nova
Uredništvo priporoča

Najprej prilepi svojo sliko, sicer ne moremo povedati.

Po moje bo potrebna kar generalka pri tebi.
Ni normalno, da pri teh letih še nisi imela ene konkretne zveze…mogoče se boš mogla spustiti na zemljo in se skulirati, dojeti, da se svet ne vrti okrog tebe?

ker vse, ki jih jaz poznam pri teh letih in so samske, brez otrok, si želijo zveze, imajo enostavno previsoka pričakovanja in nihče ni dober za nihovo viskost.

hahaahaa

vse je sicer v glavi in treba razčistit iz otroštva stvari ( odnos s starši )

Pa… ne vem; nikdar ne razmišljam, da bi moralo biti s takšnimi kaj narobe. Ko pa razmišljam o možnih razlogih, pomislim na kakšne osebne težave z zaupanjem in navezavo na ljudi, pretirano preplašenost, ipd.
Ali pa preprosto še nisi srečala pravega; čeprav bi se vmes najbrž lahko malo zabavala tudi z napačnimi, ti lahko tudi ni do tega.

No, pri 35 je že težko govorit, da ima nekdo “fanta”, to že kaže na nezrelost. Počisti v svoji glavi in začni iskat moškega, partnerja, ali pa tudi samo nekoga, ki te trenutno privlači. Iz malega lahko zraste veliko, iz pogovora lahko zraste zveza, iz seksa ljubezen…..če boš čakala na pravljico, je verjetno ne boš dočakala.

Luzerka.

Sem moški, ki še nisem imel prave punce. Mogoče bi ti pa z menoj uspelo? Je tudi z menoj kaj narobe, ker še nisem imel punce?

Nehaj se obremenjevat s tem. Tebi so odpeljali že vsi vlaki. Ne moreš več kaj narediti, ženinov za 35+ žal ni.

Nič ni narobe s teboj. Pač smo si različni. Nekdo sreča moškega oz. žensko in zaživi z njim, drugi pač ne, nekdo je srečen kratek čas, pa kmalu sledi ločitev. Morda imaš prehude kriterije, morda se bojiš zveze, moških? Takšno je življenje. Imam sosedo, ki je stara 42 let, pa nima partnerja, imela ga je več let. Očitno se veza ni obnesla. Je pa ona težek tip človeka, je zelo neprijazna, morda to moške odbija.
Ne vem no, moje mnenje.

35+ pa še niti sexala nisi? hahhahahahahhhahahahahahhaha kakšna zguba! A kaj boli, da si takšna zguba? Ti boš devica, do konca življenja! Zguba zgubska!

Hvala za odkritosrčnost.

No, me veseli, da se najde še kakšna večja zguba kot sem jaz.

No, scrkljana sigurno nisem, ker ni bilo nikogar, da bi me scrkljal.

Mislila bi si, da je imela neke res večje osebne težave, definitivno, a v mladosti. V dvajsetih letih in kasneje pa je nastopila mešanica razvajenosti, predsodkov, neprilagodljivosti, kapric.
Mislim, da so samske ženske pri teh letih (in moški), precej zazrti vase, v svoje udobje, navade, dostikrat imajo precej toge neprilagodljive poglede na kaj. Skratka, nimajo tiste mehkobe prilagodljivosti. In včasih že vnaprej ocenijo, sodijo človeka na podlagi kakšnih res traparij, tako precej pubertetniško.

Brez zamere, a tako mislim na podlagi gledanja samskih kolegic.

Po moje bo potrebna kar generalka pri tebi.
Ni normalno, da pri teh letih še nisi imela ene konkretne zveze…mogoče se boš mogla spustiti na zemljo in se skulirati, dojeti, da se svet ne vrti okrog tebe?

ker vse, ki jih jaz poznam pri teh letih in so samske, brez otrok, si želijo zveze, imajo enostavno previsoka pričakovanja in nihče ni dober za nihovo viskost.[/quote]

Zgoraj sem že komentirala, da nisem scrkljana. Daleč od tega, da bi se svet vrtel okrog mene. Tako, da to ne bo šlo skoz pri meni. Sem preprosta ženska, take, ki se imajo za visoke, brez težav dobijo moškega.

Težko je, če tudi napačnih ni. Ni stvar v tem, da jaz zavračam. Ok, poročene res zavračam.

Govorim za obdobje od mladih let naprej. Torej, da bom natančna, fanta nisem imela ne v SŠ; ne na faksu, ne zdaj nisem imela moškega.

Hvala za odkritost.

No, scrkljana sigurno nisem, ker ni bilo nikogar, da bi me scrkljal.[/quote]

lahko te jaz

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

bi se mogla na kavi dobit, da vidim kakšen si sogovornik, naredim na tebi remont potem te peljem pa v lajf….ma ni hudič da kaj ne rata.

Kot sem že napisala, da sem daleč od razvajenosti, daleč od samovšečnosti.
Sem preprosta ženska, izhajam iz revnih razmer, zato tudi, če bi se hotela afnat, se ne bi mogla, ker zato rabiš denar.

nisi luzerka

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

New Report

Close