Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Tattoo-ji

Default avatar

Pandora1

Zanima me, ali so vam všeč, ali so vam seksi na izvoljenki/izvoljencu? Ali ga imate?
Default avatar

zmedena_samica

Ne, nimam. So mi grdi, za moje pojme iznakazijo pristno lepoto zdrave človeške kože; ko ga pri komu zagledam ne zaznam v tem nič posebnega, drugačnega, kvečjemu pomislim na to, da temu človemu nekaj manjka, da ne premore drugega "materiala" za svojo prepoznavnost. Ne bi se nikoli prostovoljno odločila za tatoo, tudi piercingi so mi mimo.
[center]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."
[sub]-Triumph[/sub][/center]
Default avatar

Robi...

zmedena_samica je napisal/a:
Sem istega mnenja.
Default avatar

Pandora1

Hmm, zanimivo, kako razmišljata.

Meni so pa tatujčki všeč, če so majhni in enobarvni - in če jih človek nima celo malo morje na sebi. Sploh na ženskah ...

Dojemam jih kot okras telesa - kot uhane, sponke v laseh, verižice, ... in ja, tudi piercing (ki ga sicer ne maram, ker mi "luknjanje" ni posebej blizu :P)

Glede na to, kaj vse nanašamo na kožo s kozmetiko, ne vem, ali so tatujčki toliko bolj škodljivi ?!?
Default avatar

inesita

moj partner jih ima in jaz jih imam pa še kakega bi si dala ;) ... meni je to všeč in to ne pomeni, da mi kaj manjka... niso mi pa všeč tattoo.ji brez pomena, kr ene čičke čačke...to pa ne razumem :) valjda si daš neki kar ti je všeč oz.ti nekaj pomeni, ker ga nosiš celo življenje ...
Default avatar

Robi...

Pandora1 je napisal/a:
Lepo telo je že samo po sebi okras duše.
Default avatar

zmedena_samica

Pandora1 je napisal/a:
Veš, kaj je pravi okras telesa? Biti čil ter duševno in fizično zdrav :)
[center]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."
[sub]-Triumph[/sub][/center]
Default avatar

dregec

Tattooji so super, sploh na bejbah znajo izpast prav fukiš. Seveda ne na vsaki, a če se vse ostalo poklapa, raje izberem tako ki ga ima, kot tako ki ga nima.......
Default avatar

gupi

Pandora1 je napisal/a:
Tatooji so mi všeč, zdijo se mi seksi, a ga sama nimam. Razmišljam v tej smeri: kaj majhnega, srčkanega. Piercingi pa me odbijajo.
Default avatar

Kriza1

Tattooji mi niso moteči, dokler ne zasedajo preveč prostora na koži in zato niso vpadljivi. Taki namreč le kličejo pozornost nase, tega pa ne maram.
Sama imam enega temno rjavega, ki zaseda nič več kot 1 cm² moje kože. Plod mladosti. Še danes mi je všeč.
Default avatar

Kriza1

Pred časom je krožil ta 3d pajek. Kapo dol ustvarjalcu.
Spider, kaj meniš? ;)
Priponke

54566_spider3d.jpg
0 (22.94 KiB)

Default avatar

Spider

Potetovirane ženske so mi odvratne.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

NM-3w

priznam samo enega na vsakem venerinem gričku:
NM-3w place
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub]Number One[/sub]
Default avatar

matjazko

Se mi zdi bolj kot ne trendovski kič, isto kot nekdaj popularni piercingi.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Noelle

Men so tatoo-ji in piercing-i prav seksi:)... če le ni pretiravanja. Jih sama nimam, čeprav me piercing še vedno matra;)... želja še iz gimnazije.
------------------------
"And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair."
(Khalil Gibran)
Default avatar

NM-3w

NM-3w je napisal/a:

da nebi katera kaj drugega
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub]Number One[/sub]
Default avatar

antilopa npr.

Spider je napisal/a:
Meni tudi, sploh če gre za tetovaže na večji površini. Gre za bolestno željo biti viden in drugačen od drugih za vsako ceno.
Default avatar

Poslovnez

meni tatuji niso ravno vsec.... no sem sicer spal ze s kr nekaj zenskam, ki so imele raznorazne tatuje, s tem da to tudi nekako izraze nivo zenske.... zame je za eno noc cisto dobra - imel je nebom pa nikoli, potetovirano zensko, kr me bi bilo enostavno sram.... v malo visjih krogih se to steje za "pocestno"
Default avatar

Bibita_Melita

Poslovnez je napisal/a:
Po mojem mnenju, pa takšno pisanje, tudi nekako izraža nivo "poslovneža" .:)
Default avatar

japkica

Bibita_Melita je napisal/a:
Bibitka, vsebina, ki jo je napisal je precej resnična (no ne govorim o njemu osebno, ker ga ne poznam), v samem podajanju te vsebine pa ni bil nesramen, le iskren zakaj je ne bi imel. Zdaj ali je to 'pravi' razlog pa vsak ve zase.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~