Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Tresenje oz. nespročšenost

Default avatar

jdsal

Pozdravljeni!

Imam težavo, in sicer, da se pred nastopom rahlo tresem oz. to ni prava beseda- postanem nekako trda, roke niso mirne. In ravno v tem je point, pri tem moram biti sproščena, mirna, mirne roke, ne 'trda' ...

Kaj bi lahko naredila? Mogoče kakšno zdravilo za sproščenost?

Hvala, lp
Default avatar

ok.

Upam da si stara 15 ali manj..........?
Opisu tvojega stanja se reče trema, več metod za premagovanje treme obstaja, daj, malo poguglaj.
Default avatar

trema

A imaš kak mail...sama sem imela isto težavo, lahko podebatirava-pomaga če se o tem pogovarjaš.,.pusti mail...

lp
Default avatar

haHa

ok. je napisal/a:
Opisu tvojega stanja se reče trema, več metod za premagovanje treme obstaja, daj, malo poguglaj.
Aha, tremo imajo samo otroci, kajne?? Ni nobene potrebe po cinizmu!
Default avatar

ok.

haHa je napisal/a:
ok. je napisal/a:
Aha, tremo imajo samo otroci, kajne?? Ni nobene potrebe po cinizmu!
Ne, tremo imajo tudi odrasli. Ampak je ne opisujejo kot neko eksotično stanje in ne iščejo zdravila za sproščenost.....
Default avatar

maki 1

Pojdi v lekarno po homeopatsko zdravilo Gelsemium C30 potenco lahko tudi manj npr. C12. Vzameš zvečer 5 globul in pred nastopom 5 globul. Zdravilo je brez stranskih učinkov. Če si iz Ljubljane ti priporočam lekarno v Supernovi. Tam ti bojo še dodatno svetovali in pojasnili stvari lepo jim kar razloži v čem je stvar. Aja globulice jemlješ ali pol ure po obroku ali pa pol ure pred njim. Po umivanju zob tudi ne jemlješ globul in ta čas ne piješ in ne uporabljaš močnih čajev in začimb npr. meta. Lp
Default avatar

jdsal

@trema: lahko mi pišeš na [email protected]

@maki 1: najlepša hvala!! ravno to sem iskala ...