Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ambasada zdravja-tisti, ki ste bili

ambasada zdravja-tisti, ki ste bili

Povejte mi, ste bili kdaj na tem pregledu od ambasade zdravja? Menda deluje podobno kot magnetna resonanca. Kaj so vam povedali? Mene so totalno skritizirali:( Visok holesterol, slabo srce in še slabše žile:((

Tako so me vrgli iz tira, pa me zanima, a so vam točno povedali?
Ker pri moji mami pred dvema letoma na žalost niso nič narobe povedali…

Ah, en uč na njihovo spletno stran, pa mi je jasno, da je nateg. To, da ima človek visok holesterol in potencialne težave s srcem, se vidi pa že navzven. Si predebela? Potem ti lahko tudi jaz postavim diagnozo. 🙂

Le zakaj uradna medicina ne uporablja kvantnih analizatorjev, ki bi pokazali zdravstveno stanje, ampak delajo veliko različnih, usmerjenih preiskav?

ja..predebela, depresivna pa še kaj. Ma jezi me, ker ne vem no..povedali so mi kot da me bo vsak čas pobralo. Pri mojih rosnih dvajsetih letih….

aja pa še to..odkrili so mi zamaščena jetra. Pred tremi meseci na UZ trebuha pa ni bilo ne duha ne sluha o maščobi okoli jeter..

To ti seveda povedo zato, da ti potem ponujajo čudežne rešitve. To menda veš? Nima z resnico nobene zveze.

Zato pa jaz prisegam le na bioenergetike in alternativo.

Takih in drugačnih aparatur se na daleč izogibam.Celo sedaj kaj dela uradna medicina,da nižavrednosti,da bomo ja vsi bolani in “strupe” pardon,zdravila pacali.

Samo še alternativa.

Spoštovana ga. strahzazdravje !

Kot sem vam včeraj povedala, sem bila zelo vesela, da ste se pri svojih letih odločili za preventivo. Sami ste mi po pregledu povedali, da ste pričakovali spremembe pri ožilju, saj imate to gensko. Kar se samega holesterola tiče, ga v veliki večini povzroča stres, tako da ni pogojeno z vašo težo. Imeli smo že primere prekomernih tež, pa je bil holesterol popolnoma v mejah normale. Nihče vam ni rekel, da vas bo pobralo 🙂 Opozorjeni ste bili le na določene stvari, na katere je priporočljivo biti pozoren. Ali res mislite, da je zamaščenost jeter in holesterol povezan z leti? Potemtakem se žal motite. Že otroci v osnovni šoli se borijo proti holesterolu.
Tu se poraja vprašanje, kaj je pač kdo pripravljen storiti zase. Če imate občutek, da smo vas skritizirali, bi rada poudarila, da je bilo le povedano, kar je bilo razvidno iz izvidov. Če ste pripravljeni sprejet kritiko, ste na dobri poti, da storite nekaj zase. Nikjer pa ne piše, da se navodil morate držati. Odločitev za vaše počutje in zdravstveno stanje je povsem vaša. Mi smo vam podali le strokoven nasvet in svetovanje.

Spoštovan g. oz. ga. fidđx !

Glede na to, da lahko iz napisanega sklepam, da si niste čisto na jasnem s čim se ukvarjamo, bi bili zelo veseli vašega klica. Spoštujemo vaše mnenje in veseli nas, da ste se odzvali vprašanju, a prosili bi vas, da se najprej prepričate kaj pišete. Mi ne ponujamo ničesar čudežnega! Izdelki, katere lahko kupite pri nas, so na prodajnih policah tudi po drugih specializiranih prodajalnah in lekarnah, tako da ne obljubljamo čudežev. Poudarjamo le, da preventiva je dobrodošla in spodbujamo ljudi k jemanju naravnih izdelkov.

Naj ponovim, da vsako nezadovoljno stranko pozivamo, naj se osebno z izvidi oglasi pri nas, argumentira tako ali drugače in bomo skupaj rešili zadevo. Žalosti pa nas, da se na forumih pojavljajo ljudje, ki širijo škodoželjnost in kritike.

Dosegljivi smo na tel.: 02 62 10 200 ali 070 717 946

Lep, predvsem pa zdrav pozdrav!
Ambasada Zdravja.. kjer je vaše zdravje, naša skrb!

Pozdravljeni

Imam zelo slabo izkušnjo z AMBASADORJI ZDRAVJA. Namreč dva tedna nazaj so bili v naši okolici ambasadorji zdravja in sem šla na preventivni pregled. Istočasno sem pa imela ene težave z nogo in sem šla še do osebnega zdravnika in so mi naredili tudi vse preiskave(holesterol, zamaščenost….) in glej ga zlomka, rezultat pri ambasadi zdravja je bil katastrofalen (zamaščenost jeter, krvni sladkor previsok, holesterol previsok…)gospa me je še prav na grdo ozmerjala, da kaj mislim, da imam tako slabe rezultate, če nič ne skrbim za svoje zdravje. Ta teden pa sem dobila izvide od osebnega zdravnika in me je prav pohvalil, ni ne duha in sluha od holesterola, povišanega krvnega sladkorja in zamaščenosti jeter.

Pri ambasadi zdravja so mi naročili da naj kupim dve vrsti tablet (ena škatla 40 eur, za dva meseca). Ma ja še dobro da jih nisem, ker bi jih jedla za brez veze.

AMBASADA ZDRAVJA JE TOTALEN N ATEG, PROSIM VAS NE NASEDAJTE JIM IN NE KUPUJTE NJIHOVIH IZDELKOV.

Spoštovana ga. Katka,

zakaj niste te slabe izkušnje delili z nami? Nevem, če vam je znano, ampak naša praksa dela je zadovoljna stranka. In v kolikor je vaše nezadovoljstvo tako veliko, bi vam seveda povrnili denar, saj če imate dejanske rezultate, kateri bi naj naše v celoti izpodrinili, ni debate.
A zaradi težav z nogo so vam naredili teste zamaščenosti?
Verjamem, da ste seznanjeni s tem, da sladkor izredno niha in lahko teste opravite na treh lokacijah, pa bodo rezultati drugačni in da nam samo delovanje trebušne slinavke pokaže, kako je s sladkorjem (če je bojazen oz. nagnjenost k sladkorni bolezni), zato bi bilo dobro vedeti vaše ime in priimek, da lahko preverimo, kaj so pokazali izvidi.
Prepričana sem tudi, da so vam razložili, kaj pomeni zamaščenost jeter in da je odvisno od tega, v koliki meri je.. Četudi se pri nas pokažejo majhne obloge (+), vam bo diagnostičarka vedno svetovala kapljice, ki učinkovito čistijo jetra, saj delamo na preventivi in ne ukrepamo šele takrat, ko je prepozno.
In če je bila gospa tako grda do vas, bi se vsekakor morali oglasiti, saj je to nedopustno ravnanje!
Kateri dve vrsti tablet bi pa naj kupili po tako visoki ceni??

Ga. Katja, res nam je žal za vašo slabo izkušnjo in veseli bomo, če jo boste delili z nami, da zadevi pridemo do dna, saj se resnično trudimo, da je vsaka naša stranka zadovoljna.

Veselimo se vašega klica na 02 62 10 200 ali 070 717 946.

Lep pozdrav,
Vaša Ambasada Zdravja

Pozdravljeni.

Berem same slabe kritike. Vidim pa se vse jezite samo zaradi tega, ker ste imele slabe rezultate glede holesterola in zamaščenosti jeter. Ok, v redu, to se da s časoma pozdraviti oziroma odpraviti. Kaj glede drugih rezultatov? Kontrola prsi ali glave. Kaj točno ti naredijo tam? Ti naredijo CT glave? Mamografijo? Ali je res samo poudarek na sladkorju, pritisku in holesterolu??
Zelo bi bila vesela, da mi tudi Ambasador odgovori.

Včeraj, ko sem zvedela za njih/vas sem bila presrečna, da to sploh obstaja. Že včeraj sem se želela naročiti, vendar je bilo prepozno.

Hvala za odgovore.

Ga. Hana Maj,
najbolje bo, da nas pokličete, kjer vam bomo odgovorili na vsa vprašanja glede naše diagnostike.

031 519 290 – Vaš link

Ambasadorka še dobro za odgovor po skoraj letu…sicer pa tudi meni vaše strani in storitve delujejo sumljivo:

Zanima me ali imate za izdelke, ki jih prodajate ljudem vso potrebno dokumentacijo usklajeno z EU oz slovensko zakonodajo? Konkretno za Zeolit, za katerega, z navedbami na vaši strani zakonodaja zahteva registracijo medicinskega pripomočka? Država porekla vašega 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} čistega Zeolita? Kaj so ostale 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primesi? 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} varnost namiguje na klinične študije…

Verjetno pred našo zakonodajo in stroški, ki jih prinaša želite ubežati z navajanjem:

Končne določbe
Spletno mesto in vse podstrani so v lasti in upravljanju podjetja Premium Marketing d.o.o., Ul. Cvijićeva br. 107/5, 11000 Beograd, Srbija (P & M d.o.o.). P & M ne zagotavlja, da je vsebina tega spletnega mesta skladna z evropsko zakonodajo oz. zakonodajo drugih držav. Zato velja, da vsi, ki dostopajo do strani iz drugih držav dostopajo in uporabljajo spletno mesto na lastno odgovornost in v skladu s splošnimi pogoji. Vsi uporabniki morajo skrbeti, da spletno mesto uporabljajo v skladu z veljavno zakonodajo držav iz katerih dostopajo do spletnega mesta. Vsakršna kršitev veljavne zakonodaje je tudi kršitev licenčne pogodbe za uporabo spletnega mesta. Če kakršnakoli določba iz splošnih pogojev ni skladna z veljavno zakonodajo ali ni veljavna iz kakršnegakoli drugega razloga, to še ne pomeni, da so splošni pogoji neveljavni, temveč se ta določba enostavno črta iz splošnih pogojev. Uporabnik nas je dolžan na takšno določbo opozoriti. Za lastnika spletne trgovine pogodbeno za Evropo pakete odpremlja in fakturira podjetje Alligator Solutions s.r.o., Slovaška.

pa to ni edini takšen izdelek na vaših straneh, ste pač iznajdljivi ali kako že to gre gospodje in gospe inšpektorji? 🙂

Najbolje je, da tem pravljicam ne verjameš. Živi naprej brez, da se žreš, shujšaj enih pet kil, da se boš bolje počutila, pa bo. Stres je najhujše, kar se ti lahko zgodi, vse ostalo je za lase privlečeno. Oni pač stiskajo ene gumbke in se delajo zraven pametni in gledajo tvoje reakcije ter čakajo, kako te bodo lahko še dodatno oskubili za denar. Ti si zanje le vreča denarja, nič drugega. Pomiri se, naredi že danes nekaj zase, pojdi na en sprehod, pa se boš počutila veliko bolje. In tako vsak dan. Kar naenkrat boš pokala od zdravja in dobre volje.

New Report

Close