Forum.Over.Net

Starševski čvek

meni je pa mojca mavec zelo všeč kot voditeljica

Default avatar

marmela

sem slišala, da jo je baje nelka ženska po telefonu malo pošimfala, jaz pa moram rečt, da mi je pa ona edina dobra voditeljca v oddajah dobro jutro, kjer se mi zdi, da so ostali bolj "drugorazredni" voditelji...mojca je zelo zanimiva, sproščena, simpatična, vedno lepo oblečena, ni videt, nima treme...in če gledam, gledam, ko vodi ona...ker drugi so mi vsi dolgočasni..razen mogoče ta novi david je ok..
Default avatar

meni pa ne

Meni je pa tako osladna in umetna, vsa narejena, ko jo vidim na TV, moram prešaltat na drug program.
Default avatar

meni

tudi ni všeč
Default avatar

Jalur

Jaz Dobro jutro ne gledam. No, parkrat sem videla mimogrede kako minuto, pa nisem videla nobenega presežka od voditeljev. Sicer pa z veseljem pogledam kako oddajo, ki jo je preipravila Mojca mavec. Ima povsem svoj stil, v nulo se pripravi in postreže z nešteto zanimivostmi. Druge podobne oddaje so bolj ali manj kopije že videnih.
Default avatar

mi je kul

Meni je tudi Mojca super voditeljica. Res je tako, kot pravi Jalur - v nulo je pripravljena vedno, zelo zanimiva za poslušat, sproščena,...super mi je,.......in res se dobro oblači.

Se mi pa zdi, da bolj pljuvajo po njej tiste, ki pljuvajo tudi po Tini Maze in vseh ostalih preprostih, a uspešnih Slovenkah.
Default avatar

meni je tudi

?...zelo vredu kot voditeljica..
Default avatar

meni pa ne

mi je kul je napisal/a:
Meni je tudi Mojca super voditeljica. Res je tako, kot pravi Jalur - v nulo je pripravljena vedno, zelo zanimiva za poslušat, sproščena,...super mi je,.......in res se dobro oblači.

Se mi pa zdi, da bolj pljuvajo po njej tiste, ki pljuvajo tudi po Tini Maze in vseh ostalih preprostih, a uspešnih Slovenkah.
- ne pljuvam po Tini Maze
- ne Tina, ne MM nista preprosti
- MM ni uspešna - zakaj že naj bi bila uspešna? ker ima oddajo na TV? Jaka uspešnost.
- Tini pa kapo dol! kako sploh lahkop ti dve ženski primerjaš? Tina je No1 v svetovnem merilu, MM pa lokalna avša...
Default avatar

mi je kul

meni pa ne je napisal/a:
mi je kul je napisal/a:

- MM ni uspešna - zakaj že naj bi bila uspešna? ker ima oddajo na TV? Jaka uspešnost.
- Tini pa kapo dol! kako sploh lahkop ti dve ženski primerjaš? Tina je No1 v svetovnem merilu, MM pa lokalna avša...
Po preprostosti in simpatičnosti! BO zdaj šlo???
Default avatar

črtarka

pljuvate najbrž po njej tiste,. ki ste ji fouš...ker je lepa oz. simpatična, ima dobro postavo, zame dobro vodi oddaje, zanimivo...se znajde pred kamero...ve pač raje gledate sive miši, s kateri mi se lahko poistovetite, oziroma vas ne ujezijo, ker niso lepše, boljše itd od vas...zakaj nikoli ne grajate tanje iz dobro jutro.....je sicer simpatična, apmak kot voditeljica meni zelo dolgočasna, brez energije...ta je bolj za voditeljico kakšnih prireditev, kot pa za pogovorno oddajo..
Default avatar

meni tudi

Meni je tudi všeč, ampak pogrevate eno temo izpred sto let...
a je malo dolgčas al, kaj?
Default avatar

top3

Meni je najbolj všeč Katja, potem Mojca, Tanja pa nekje zadaj.
Default avatar

meni pa ne

mi je kul je napisal/a:
meni pa ne je napisal/a:
mi je kul je napisal/a:

Po preprostosti in simpatičnosti! BO zdaj šlo???
Nobena od njiju ni preprosta in nobena ni ravno simpatična.
Ok, imaš prav, v tem sta si podobni.
Default avatar

zelena cesta

meni je bila katja včasih zelo všeč. zdaj pa ne več , tako da mi je mojca naj..ostali so bolj srednja žalost..
Default avatar

solinarka

Jaz je ne morem gledat. Sem pa gledala oddajo, ko ji je gledalka rekla, da je priskutna in po mojem mnenju je našla zanjo pravi izraz.

Sicer pa, ko ona vodi oddajo, je pač ne gledam, pa je stvar rešena.
Default avatar

se smeme

ko smo že pri tini maze in primerjave.. meni je tina totalno anti...ampak mojca mi je pa všeč...kot voditeljica in vizualno..
Default avatar

meni pa ne

črtarka je napisal/a:
pljuvate najbrž po njej tiste,. ki ste ji fouš...ker je lepa oz. simpatična, ima dobro postavo, zame dobro vodi oddaje, zanimivo...se znajde pred kamero...
Mojca pa res ni lepa ženska! Ima absolutno pretanke ustnice in prevelik nos (tudi zdaj, ko je operirana), da bi bila lepa! Postavo ima suho, ni pa njena postava lepa, ima preširoka ramena, pretanke noge, prsi kot kak fant...
Sicer imamo vsi mi svoje pomankljivosti in svoje oči, ampak ženska pa res ni sproščena, naravna, je vsiljena in narejena. Ste kdaj zares videli, kako zgleda sproščen voditelj? Poglejte kakšno italijansko oddajo, pa kakšno hrvaško, srbsko, ameriško, celo nemški voditelji so zadnje čase super. Teli naši se povečini lahko v luknje skrijejo pred njimi.
Default avatar

kolikor vem

Jalur je napisal/a:
Jaz Dobro jutro ne gledam. No, parkrat sem videla mimogrede kako minuto, pa nisem videla nobenega presežka od voditeljev. Sicer pa z veseljem pogledam kako oddajo, ki jo je preipravila Mojca mavec. Ima povsem svoj stil, v nulo se pripravi in postreže z nešteto zanimivostmi. Druge podobne oddaje so bolj ali manj kopije že videnih.
Jaka muda se v nulo pripravit in postrežt z nešeteto zanimivostmi, če jih ukradeš nekomu drugemu. A, ja, to potem ni niti več "svoj stil", pač pa se temu reče plagiat. In to ni novo, glede na to, da jo je dvakrat stalo službe. Kot pravijo njeni bivši nadrejeni, je to počela celo "refleksno". Veste, kaj to pomeni? Refleksno početi nekaj pomeni da to počneš, ker v sebi misliš, da je to prav. To pomeni, da ji popolnoma dol visi, da krade tuje delo in da je to njen način delovanja. Je to pohvalno??? Celo v opravičilo o svoji kraji tujih besedil je vtaknila ukradeno besedilo!!! Ful jaka muda se je pripravit na že narejeno delo!
VIRI:
http://www.dnevnik.si/magazin/aktualno/estrada/259259

http://www.preberi.si/content/view/1964 ... agiat.html
Default avatar

in tvoje delo?

kolikor vem je napisal/a:
Jalur je napisal/a:
Jaka muda se v nulo pripravit in postrežt z nešeteto zanimivostmi, če jih ukradeš nekomu drugemu. A, ja, to potem ni niti več "svoj stil", pač pa se temu reče plagiat. In to ni novo, glede na to, da jo je dvakrat stalo službe. Kot pravijo njeni bivši nadrejeni, je to počela celo "refleksno". Veste, kaj to pomeni? Refleksno početi nekaj pomeni da to počneš, ker v sebi misliš, da je to prav. To pomeni, da ji popolnoma dol visi, da krade tuje delo in da je to njen način delovanja. Je to pohvalno??? Celo v opravičilo o svoji kraji tujih besedil je vtaknila ukradeno besedilo!!! Ful jaka muda se je pripravit na že narejeno delo!
VIRI:

In tvoje delo in brezmadežnost je,........razveseli nas!
Default avatar

belmuda

meni pa ne je napisal/a:
črtarka je napisal/a:
pljuvate najbrž po njej tiste,. ki ste ji fouš...ker je lepa oz. simpatična, ima dobro postavo, zame dobro vodi oddaje, zanimivo...se znajde pred kamero...
Mojca pa res ni lepa ženska! Ima absolutno pretanke ustnice in prevelik nos (tudi zdaj, ko je operirana), da bi bila lepa! Postavo ima suho, ni pa njena postava lepa, ima preširoka ramena, pretanke noge, prsi kot kak fant...
Sicer imamo vsi mi svoje pomankljivosti in svoje oči, ampak ženska pa res ni sproščena, naravna, je vsiljena in narejena. Ste kdaj zares videli, kako zgleda sproščen voditelj? Poglejte kakšno italijansko oddajo, pa kakšno hrvaško, srbsko, ameriško, celo nemški voditelji so zadnje čase super. Teli naši se povečini lahko v luknje skrijejo pred njimi.
to so same malenkosti,ki jih ti opaziš.. se pravi tebi je lepa ženska popolna ženska, vse ima v proporcih in na svojem mestu.......meni ne, daleč od tega...v take podrobnosti kot se ti, se jaz ne vtikujem, ker če bi tako gledala, so skoraj vse voditeljice na rtv slo "grde"

za pogledat, celotna pojava, podoba, obleka, je meni lepa oziroma simpatična...me pa prav zanima, kakšen lepotni ideal si ti......si ji malo "fouš" a ne..
Default avatar

kolikor vem

in tvoje delo? je napisal/a:
kolikor vem je napisal/a:
Jalur je napisal/a:
VIRI:

In tvoje delo in brezmadežnost je,........razveseli nas!

je....da se ne kitim s tujim perjem.