Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj so naši nesposobni pobrati denar, kjer dobesedno leži na cesti

zakaj so naši nesposobni pobrati denar, kjer dobesedno leži na cesti

Ne spremljam več poročil, ker vse kar slišim, so velike neumnosti. Stiskajo in varčujejo na nas, zaposlenih, ki smo že tako najbolj obdavčeni na svetu. Stiskajo pri mladih mamicah. Kreteni, idioti.

Hrvatje pa so lepo uvedli davčne blagajne. V zelo kratkem času so povečali prihodek od davkov za 37 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Zakaj se pri nas brihtne glave ne spomnijo tega. Ne, saj se niti spomnit ni treba. Samo prekopirat bi bilo treba. Zastonj denar, ampak ne. Bodo raje stiskale delavce, mamice in upokojence,

Drugi zastonj denar: davčni dolžniki. A jih ni sram objavljati zneska, ki ga niso sposobni izterjati. To je njihovo spričevalo, koliko so (ne)vredni.

Denar leži na cesti, samo pobrati ga naši nočejo.

Aja, spodaj je ena napisala, da je davčne blagajne predlagal Pahor, pa ga je Janša povozil. No, če je Pahor to res predlagal, je dobil eno točko, v sicer hudem minusu.

Pol določeni z vezami bi morali firme zapret!

Enak je z inšpekcijo.Komplicirajo tam,kjer je vse OK in iščejo banalne napake.Tam kjer pa javnost ve kaj se dogaja,pa preslišijo.
In pol se čudiš?
Zanimivo,a ne?

Ker bi bilo z uvedbo davčnih blagajn težje goljufati.
In tisti, ki sprejema zakone ima najbrž že kakšno korist od tega da jih ni uvedel.
In že zdavnaj pred hrvati so imeli takšne blagajne tudi že v srbiji.

nova
Uredništvo priporoča

Res je!V Srbiji mislim,da že leta 2007!

Močni lobiji. In v mali Slo se večina vplivnih pozna med seboj, zato ne bodo drug drugemu pljuvali v skledo, ker lahko pričakujejo kontra.

Saj vidiš, da je tudi tule delo na črno čisto sprejemljivo 🙁

Niso nesposobni, ampak nočejo!

Nisem finančno izobražena…(kar se mi v tošlu pozna), pa mi povejte: kaj je to davčna blagajna?

davčna blagajna je blagajna, ki je elektronsko povezana z dursom. ko se na njej izda račun, ga ne moreš kar tako več stornirat, imet duplikate z manjšimi vrednostimi ipd.

S socialko ne morem plačati najemnine in stroškov, kako naj šele nahranim otroka, ki sem ju rodila, ko sva z možem imela redno zaposlitev s povprečno plačo. Povej mi, je po tvojem bolje, da ne nahranim otrok? Ker brez skrbi, hodim tudi na Karitas, pa en paket zmažemo v enem tednu. Mi očitaš delo na črno? Ker zaslužim tistih 100€ na mesec s čiščenjem dreka? Če bi pa prijavila, bi mi vzeli še socialko, potem mi pa ostane od teh 100€ minus, ko država pobere davek in prispevke. Delam na črno brez slabe vesti, ker dokler bodo politiki kradli, podjetja hodila v stečaj, ne bo delovnega mesta zame. Zato sprejmem vsako delo, ki se mi ponudi, četudi na črno! Pa internet tudi kradem od sosedov, ker drugače še dela na črno ne bi našla. Daj dvigni že glavo ven iz škatle, delo na črno je zate nesprejemljivo, ker ti ne manjka nič. Kaj pa tisti, ki druge opcije nimamo?

kaj ti skoz jamraš okrog dela na črno? ti svoje delo imaš, plačano od države, aja to te skrbi ker bi potlej imela prenizko plačo, ker te mende okradejo s tem na vsakem koraku… delo na črno bo pa nesprejemljivo postalo takrat, ko bodo pogoji v državi taki, da ga ne bo potrebno opravljat in se ga bodo šli res sami šalabajzerji, dokler je pa stanje v državi katastrofalno in je to večini z dna lestvice edini vir zaslužka in preživetja je pa zadeva čisto sprejemljiva.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

S socialko ne morem plačati najemnine in stroškov, kako naj šele nahranim otroka, ki sem ju rodila, ko sva z možem imela redno zaposlitev s povprečno plačo. Povej mi, je po tvojem bolje, da ne nahranim otrok? Ker brez skrbi, hodim tudi na Karitas, pa en paket zmažemo v enem tednu. Mi očitaš delo na črno? Ker zaslužim tistih 100€ na mesec s čiščenjem dreka? Če bi pa prijavila, bi mi vzeli še socialko, potem mi pa ostane od teh 100€ minus, ko država pobere davek in prispevke. Delam na črno brez slabe vesti, ker dokler bodo politiki kradli, podjetja hodila v stečaj, ne bo delovnega mesta zame. Zato sprejmem vsako delo, ki se mi ponudi, četudi na črno! Pa internet tudi kradem od sosedov, ker drugače še dela na črno ne bi našla. Daj dvigni že glavo ven iz škatle, delo na črno je zate nesprejemljivo, ker ti ne manjka nič. Kaj pa tisti, ki druge opcije nimamo?[/quote]

Delo na črno je tudi to, da ti obrtnik ponudi, da ti naredi malo ceneje in ti ne da računa… in tega niti slučajno ni malo.

S socialko ne morem plačati najemnine in stroškov, kako naj šele nahranim otroka, ki sem ju rodila, ko sva z možem imela redno zaposlitev s povprečno plačo. Povej mi, je po tvojem bolje, da ne nahranim otrok? Ker brez skrbi, hodim tudi na Karitas, pa en paket zmažemo v enem tednu. Mi očitaš delo na črno? Ker zaslužim tistih 100€ na mesec s čiščenjem dreka? Če bi pa prijavila, bi mi vzeli še socialko, potem mi pa ostane od teh 100€ minus, ko država pobere davek in prispevke. Delam na črno brez slabe vesti, ker dokler bodo politiki kradli, podjetja hodila v stečaj, ne bo delovnega mesta zame. Zato sprejmem vsako delo, ki se mi ponudi, četudi na črno! Pa internet tudi kradem od sosedov, ker drugače še dela na črno ne bi našla. Daj dvigni že glavo ven iz škatle, delo na črno je zate nesprejemljivo, ker ti ne manjka nič. Kaj pa tisti, ki druge opcije nimamo?[/quote]

Delo na črno je tudi to, da ti obrtnik ponudi, da ti naredi malo ceneje in ti ne da računa… in tega niti slučajno ni malo.[/quote]

ja pa? kaj pa naj, vse kar zasluži da požrešni državi, za to da s tem redi tebe in tebi podobne njemu pa ostane par eur? in tega bo še več, ker ste tolk prekleto požrešni v js, ne plač nižat, ne to ne ono… davki in prispevki pa v luft, kar bo povzročilo samo to, da bodo kmal vsi privatniki če bodo želel preživet delal po sistemu da imajo zase več…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

S socialko ne morem plačati najemnine in stroškov, kako naj šele nahranim otroka, ki sem ju rodila, ko sva z možem imela redno zaposlitev s povprečno plačo. Povej mi, je po tvojem bolje, da ne nahranim otrok? Ker brez skrbi, hodim tudi na Karitas, pa en paket zmažemo v enem tednu. Mi očitaš delo na črno? Ker zaslužim tistih 100€ na mesec s čiščenjem dreka? Če bi pa prijavila, bi mi vzeli še socialko, potem mi pa ostane od teh 100€ minus, ko država pobere davek in prispevke. Delam na črno brez slabe vesti, ker dokler bodo politiki kradli, podjetja hodila v stečaj, ne bo delovnega mesta zame. Zato sprejmem vsako delo, ki se mi ponudi, četudi na črno! Pa internet tudi kradem od sosedov, ker drugače še dela na črno ne bi našla. Daj dvigni že glavo ven iz škatle, delo na črno je zate nesprejemljivo, ker ti ne manjka nič. Kaj pa tisti, ki druge opcije nimamo?[/quote]

Moderatorji čimprej podajte prijavo!!!!!!!!!!!DELO NA ČRNO!!!

Torej so Srbi in Hrvat bolj sposobni od nas.

Nas je premalo. Komaj čakam, da pride trojka in počisti to golazen.

Torej so Srbi in Hrvat bolj sposobni od nas.

Nas je premalo. Komaj čakam, da pride trojka in počisti to golazen.[/quote]

Ne da so bolj sposobni, očitno jim je v interesu narediti kaj poštenega.
Trojka pa tudi ne bo delala v dobro nas in za naše dobro, saj je ravno tako plenilska, kot naša vlada.

Delo na črno je tudi to, da ti obrtnik ponudi, da ti naredi malo ceneje in ti ne da računa… in tega niti slučajno ni malo.[/quote]

ja pa? kaj pa naj, vse kar zasluži da požrešni državi, za to da s tem redi tebe in tebi podobne njemu pa ostane par eur? in tega bo še več, ker ste tolk prekleto požrešni v js, ne plač nižat, ne to ne ono… davki in prispevki pa v luft, kar bo povzročilo samo to, da bodo kmal vsi privatniki če bodo želel preživet delal po sistemu da imajo zase več…[/quote]

In zakaj pričakuješ, da bi JU prispevala od svojih plač zato, da bi se redil ti? Vsi bi samo drugim nekaj jemali, namesto da bi stopili skupaj. Dokler bo taka miselnost, nam ni rešitve in tisti pri koritu nam bodo še naprej veselo jemali.

ja pa? kaj pa naj, vse kar zasluži da požrešni državi, za to da s tem redi tebe in tebi podobne njemu pa ostane par eur? in tega bo še več, ker ste tolk prekleto požrešni v js, ne plač nižat, ne to ne ono… davki in prispevki pa v luft, kar bo povzročilo samo to, da bodo kmal vsi privatniki če bodo želel preživet delal po sistemu da imajo zase več…[/quote]

In zakaj pričakuješ, da bi JU prispevala od svojih plač zato, da bi se redil ti? Vsi bi samo drugim nekaj jemali, namesto da bi stopili skupaj. Dokler bo taka miselnost, nam ni rešitve in tisti pri koritu nam bodo še naprej veselo jemali.[/quote]

ne pričakujem, da bi JS prispeval od svojih plač, da bi se redil jaz ampak, da bi tako kot tudi ostali državljani lahko bolj normalno živel, dokler pa JS pričakuje enake ali višje plače za svoje nedelo vas pa ne mislim podpirat, ker posledično sem tako jst kot ostali državljani na slabšem, ker za to, da maš ti isto ali višjo plačo pomeni za povprečnega državljana, da mora za vse kar potrebuje plačevati več oz. dražje, za to, da se revčki iz JS še naprej brezskrbno redite pa če že jamraš o tem, da je treba stopit skupaj, potlej pa stopimo skupaj, znižajte si plače, ne zaposlujte novih moronov, odpuščajte, opravljajte svoje delo, ne mi pa jamrat da ste revčki pa da zdej drugi morajo stopit skupaj z vami, spustite se že enkrat iz nebes na zemljo. In verjemi vaša požrešnost je tista, ki bo pripeljala državo v večjo pogubo, ne samo požrešnost politikov.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

lej pri nas lahko obrtna zbornica in gospodarstvo reče davčnim blagajnam ne in jih pač ne bo. in ko rečejo v JU pa je treba vzet tam in tam, pa to tudi nardijo.
torej postavi se vprašanje: Katerih je več oz. kdo je močnejši in kdo jim drži štango?

dokler bo tako kot je sedaj, bo še več takih managerejv kot so v čisti lopati

In zakaj pričakuješ, da bi JU prispevala od svojih plač zato, da bi se redil ti? Vsi bi samo drugim nekaj jemali, namesto da bi stopili skupaj. Dokler bo taka miselnost, nam ni rešitve in tisti pri koritu nam bodo še naprej veselo jemali.[/quote]

ne pričakujem, da bi JS prispeval od svojih plač, da bi se redil jaz ampak, da bi tako kot tudi ostali državljani lahko bolj normalno živel, dokler pa JS pričakuje enake ali višje plače za svoje nedelo vas pa ne mislim podpirat, ker posledično sem tako jst kot ostali državljani na slabšem, ker za to, da maš ti isto ali višjo plačo pomeni za povprečnega državljana, da mora za vse kar potrebuje plačevati več oz. dražje, za to, da se revčki iz JS še naprej brezskrbno redite pa če že jamraš o tem, da je treba stopit skupaj, potlej pa stopimo skupaj, znižajte si plače, ne zaposlujte novih moronov, odpuščajte, opravljajte svoje delo, ne mi pa jamrat da ste revčki pa da zdej drugi morajo stopit skupaj z vami, spustite se že enkrat iz nebes na zemljo. In verjemi vaša požrešnost je tista, ki bo pripeljala državo v večjo pogubo, ne samo požrešnost politikov.[/quote]

Nisem iz JS, a takih, ki bi se tako kot ti redili na plečih drugih, ne maram!

ne pričakujem, da bi JS prispeval od svojih plač, da bi se redil jaz ampak, da bi tako kot tudi ostali državljani lahko bolj normalno živel, dokler pa JS pričakuje enake ali višje plače za svoje nedelo vas pa ne mislim podpirat, ker posledično sem tako jst kot ostali državljani na slabšem, ker za to, da maš ti isto ali višjo plačo pomeni za povprečnega državljana, da mora za vse kar potrebuje plačevati več oz. dražje, za to, da se revčki iz JS še naprej brezskrbno redite pa če že jamraš o tem, da je treba stopit skupaj, potlej pa stopimo skupaj, znižajte si plače, ne zaposlujte novih moronov, odpuščajte, opravljajte svoje delo, ne mi pa jamrat da ste revčki pa da zdej drugi morajo stopit skupaj z vami, spustite se že enkrat iz nebes na zemljo. In verjemi vaša požrešnost je tista, ki bo pripeljala državo v večjo pogubo, ne samo požrešnost politikov.[/quote]

Nisem iz JS, a takih, ki bi se tako kot ti redili na plečih drugih, ne maram![/quote]

ce se kdo redi na plecih drugih je to js.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close