Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v taščini hiši

v taščini hiši

Živimo v taščini hiši, z ločenim stanovanjem in vhodom. Problem je v vtem, ko je kar naprej kaj za postoriti pri hiši, itak gre potem pol na mojega pol na taščo. Poroke ne bo pa nikoli, jaz sem brez službe.On si želi poroko z najmanj 60 povabljenci, jaz bi bila zadovoljna bolj skromne poroke.Zato to omenjam, ker jo prestavljava že toliko let.

Kaj te zdaj moti? Če streha zamaka in je treba popraviti, normalno, da vsak plača pol.
Lahko pa greš na svoje in plačuješ stroške v celoti sama.

Ti bi si pa želela kako? Zastonj stanovanje v taščini hiši, ki naj jo seveda kar sama vzdržuje, nabavlja kurjavo in po možnosti še vaju hrani, da bosta vidva lahko prišparala za poroko, poročno potovanje, dopuste?
Najdi si službo in wellcome to the world of adults!

…verjetno je pričakovala, da ji ne bo potrebno nič “migati” (kar je čudno, saj imaš obilo časa, da sodeluješ) … pa najbrž s eje nadejala, da bo financiranje v celoti taščino, saj je ona brezposelna … najbrz kaj v tem stilu …

Spet ena slaba provokacija. Nekdo se trudi za čim več klikov.

Ja, edino normalno je, da tam, kjer živiš, moraš tudi kaj narediti, ne samo čakati, da drugi delajo namesto tebe….pa naj si v svoji, mamini ali pa taščini hiši.

samo čudno je, da se te snahe toliko čez tašče pritožujejo namesto, da bi šle nazaj k mami živet???

ali pa te mamica NOČE vzeti nazaj?

Bi šla nazaj k mamici a je žal nimam več.

Tašča je hudič. In ne samo to, da bi prispevali vsak polovico. Pri nas zahteva, da vse postorimo mi na svoje stroške. Ona in tast pa se lepo šlepata.
🙁

Bi šla nazaj k mamici a je žal nimam več.

Tašča je hudič. In ne samo to, da bi prispevali vsak polovico. Pri nas zahteva, da vse postorimo mi na svoje stroške. Ona in tast pa se lepo šlepata.
:-([/quote]

Grozno, a ne? Celotna bajta je pa z lufta padla, kaj?

Bi šla nazaj k mamici a je žal nimam več.

Tašča je hudič. In ne samo to, da bi prispevali vsak polovico. Pri nas zahteva, da vse postorimo mi na svoje stroške. Ona in tast pa se lepo šlepata.
:-([/quote]

Koliko najemnine plačuješ? Koliko stroškov?

Bi šla nazaj k mamici a je žal nimam več.

Tašča je hudič. In ne samo to, da bi prispevali vsak polovico. Pri nas zahteva, da vse postorimo mi na svoje stroške. Ona in tast pa se lepo šlepata.
:-([/quote]

Grozno, a ne? Celotna bajta je pa z lufta padla, kaj?[/quote]

Zdaj so pa mladi kar naenkrat krivi, da starši gradili pol prevelike bajturine in ne zmorejo več stroškov vzdrževanja? Bajte pa delane home made brez ustrezne izolacije in po toliko letih potrebne komplet prenove.Sploh so pa njihovi krediti z devalvacijo spuhteli kot voda v sahari.

In marsikateri mladi bi plačali najemnino in bi jih bolila briga, če in ko bo streha puščala. Ampak ne – treba je na čustva udarit in se še delat glavnega petelina v kurniku.

Pogoltnica!

Grozno, a ne? Celotna bajta je pa z lufta padla, kaj?

Ni iz lufta padla. Je bila že kar zdelana, ko smo prišli in vso obnovili. Če je nebi obnovili bi jo pač morala tašča in tast. Pa je nista. Pa izgleda, da še ni dovolj.

New Report

Close