Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj samski moški ne športajo?

Zakaj samski moški ne športajo?

Zakaj samski moški tako redko športajo?
Spoznavam predvsem moški, ki veliko športajo pa so vsi vezani, ter samske moške, ki pa trdijo, da nimajo časa za šport pa ja, da bi športali, če bi imeli partnerko, ki bi jih spodbujala.
Meni so pa všeč športni moški.
S temi nešportnimi je pa sam križ. Si z njim v razmerju, greš športat, noče zraven, je pa ljubosumen na mojo športno družbo.

Kje športaš, kdaj in kateri šport? Pridem k vam.

Jaz imam podobne izkušnje. Same take samske moške spoznavam, ki jim je rekreacija čisto tuja.

mogoče pa šah igrajo.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ja, in zakaj raje igrajo šah kot, da bi se rekreairali?

zato da sportajo, pa imajo mir pred zatezenimi “sportnicami” za katere je visek inteligence in sporta oz. sportanja brezvezen in nepotreben tek ali pa spilanje hrcka v fitnesu.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gunnar, brez zamere, ampak pojma nimam kaj hočeš povedat.
Mi je pa zanimivo, da poznaš le dve obliki rekreacije. Poleg teka in fitnesa ne poznaš ničesar drugega? V fitnesu so menda pretežno moški.

Nevezanim ni treba športat, ker jim ni treba bežat od doma in zatežene babnce.
Športajo samo tisti, ki so bili zapeljani v “spletanje gnezdeca” pa jih zdaj žuli na vseh koncih.

Avtorica, ti se kar zagrebi za nešportnika, boš videla, kakšen zagret maratonec bo ratal iz njega v parih letih!

Ker ne rabijo od nikogar bežat od doma
Vezani pa rabijo mir pred ženo in zbežijo v šport

to sta edini obliki rekreacije pri katerih videvam zenske najpogosteje, potlej se pa pocasi preneha… eno brezvezno trimckanje in tek ter hrcice v bliznjem fitnesu… pri drugih sportnih aktivnostih, ki jih je se ogromno pa razen poklicnih oz. profesionalnih sportnic ni zaznat kaksnega velikega zanimanja za sport pri zenskah, sploh pa si se kdaj vprasala zakaj so zenske in moske discipline v vecini locene?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gunnar, zanimivo je to, da so v fitnesu skoraj sami moški. No iz tvojega pisanja je več kot razvidno, da ne športaš, ker vidiš le tekačice in domnevaš, da žensko hodijo v fitnes.
Daj razširi obzorja, pojdi kdaj kaj športa, vprašaj kolegice s čim se ukvarjajo v prostem času.

to sta edini obliki rekreacije pri katerih videvam zenske najpogosteje, potlej se pa pocasi preneha… eno brezvezno trimckanje in tek ter hrcice v bliznjem fitnesu… pri drugih sportnih aktivnostih, ki jih je se ogromno pa razen poklicnih oz. profesionalnih sportnic ni zaznat kaksnega velikega zanimanja za sport pri zenskah, sploh pa si se kdaj vprasala zakaj so zenske in moske discipline v vecini locene?[/quote]

Hja, težko boš videl plezalko, če visiš samo v mestu. Pojdi na plezališče in boš videl koliko žensk pleza. Pojdi kdaj pa kdaj v gore in poglej koliko
žensk je tam. Pojdi recimo na padalski tečaj pa boš opazil, da smo tam same samske ženske in poročeni moški.

Ker ne rabijo od nikogar bežat od doma
Vezani pa rabijo mir pred ženo in zbežijo v šport[/quote]

Hahha, žirafa….kakšen prenos misli je bil tole! V isti minuti sva napisali popolnoma enako misel :)))

Tudi jaz imam take izkušnje, da so na športnih tečajih predvsem ženske pa kak vezan moški. V športnih klubih (rekreativnih seveda) tudi samske ženske in poročeni moški.
Samske ženske veliko športajo, samski moški pa ne.

Moški, ki kaj dajo na svoje zdravje, ki se rekreairajo, si tudi hitro oddani. Ostali pa samski.
Samski moški se zapustijo, samske ženske pa cvetijo (športanje, hobiji, potovanja) in taki potem ne gredo skupaj.

jao putka ena… a to moras sportat po tvoje da nekaj vidis ali kako? a sportni parki in poligoni pa mislis da so za okras, no ja so ker tam ni zensk.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Oh, Gunnar, ti pa res nimaš širokega razpona glede športov. Si že slišal za kak šport izven parkov in poligonov?
Zelo ozek pogled imaš.

Težko komentiram, ker je moja izkušnja nasprotna; dokler sem bil samski sem se več ukvarjal s športom kot sedaj. Verjetno zato, ker je bila oprema bolj pri roki in doma je bilo manj za naredit.

Sicer pa… če dobiš koga ki bo športal, le če ga bo ženska spodbujala… raje beži stran.

Dva samska poznam, oba športata. Eden igra badminton in squash s prijatelji, drug teče po bližnjem hribu in kolesari.

Rok, imaš prav. Taki, ki pravijo, da bi športali, če bi imeli žensko, ki bi jih spodbujala, so zelo pogosti, ampak bežim od takih.

Potem sta dve izjemi med nešteto samskimi :).

to sta edini obliki rekreacije pri katerih videvam zenske najpogosteje, potlej se pa pocasi preneha… eno brezvezno trimckanje in tek ter hrcice v bliznjem fitnesu… pri drugih sportnih aktivnostih, ki jih je se ogromno pa razen poklicnih oz. profesionalnih sportnic ni zaznat kaksnega velikega zanimanja za sport pri zenskah, sploh pa si se kdaj vprasala zakaj so zenske in moske discipline v vecini locene?[/quote]

Hja, težko boš videl plezalko, če visiš samo v mestu. Pojdi na plezališče in boš videl koliko žensk pleza. Pojdi kdaj pa kdaj v gore in poglej koliko
žensk je tam. Pojdi recimo na padalski tečaj pa boš opazil, da smo tam same samske ženske in poročeni moški.[/quote]

kdo pravi, da visim samo v mestu? in ocitno si spregledala moj zapis, da se v takih sportnih aktivnostih vidi samo poklicne oz. profesionalne sportnice, a mislis, da bo sla povprecna mona, ce ji pokazem plezalno pecino kar na suho plezat tja gor? sla na suho skakat s padalom, ali rinila vsak dan v gorr?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gunnar, hodim na tečaj padalsttva. Žensk nas je recimo 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ostalo moški. Vsi moški so vezani, vse ženske na tečaju smo samske.
Sem tudi športna plezalka. Samski moški se redko pojavijo pri nas pa tudi niso dolgo samski. Je res, da prevladujejo moški, samo ne samski. Vezane ženske pa plezajo le, če njiohov partner pleza. Samskih plezalk je pa dosti.
Podobno je pri kolesarjenju. Sicer res več moških, ampak redko kdo samski, ženske kolesarke pa samske, nesamske pa samo, če partner tudi kolesari.
Pa še kaj bi lahko naštela jaz povprečna mona.
Nekako opažam vedno isto. Pretežno vezani moški športajo. Vezane ženske pa le, če tudi njihov parter športa isti šport. Samskih žensk pa na kupe.

brez skrbi, imam zelo sirok sportni razpon, za zacetek mozganski, ki tebi manjka, ker se ti moram ze ponavljat kt papiga, pa se ne dojemas, tako da res bolje zate da sportas rekreativno, za tist res ne rabis mozganov.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

[/quote]

Naštej katere športe imaš konkretno v mislih, da vidimo, če je res oz. grem preverit, če so tam res samci :).

New Report

Close