Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jaz se pa včasih prepoznam v kakšnem zapisu

jaz se pa včasih prepoznam v kakšnem zapisu

V smislu, da bi skoraj dobesedno enako zapisala kak odgovor, ki ga berem od druge.
Da bi se pa zares spoznala, bi bilo pa res nekaj hudo narobe z lajfom, ker prepoznaš se lahko samo v ekstremu.
Ker podoben lajf imamo mnogi,mnogi in se bi težko v povprečnosti prepoznal do sigurnosti!

Kaj bi rada povedala, da so si življenjske situacije drugih ljudi podobne ali pa da misliš da nekdo izkorišča to da te pozna in da te oblati – pač naredi zgodbo kot da bi jo ti pisala?

Včeraj pa danes pa eno hudo muči, da se je prepoznala….
Naj ji bo to šola za naslednjič, da bo ravnala tako, da je ne bo mogel nihče opisovati.

nova
Uredništvo priporoča

Zadnjič je ena pisala, da je slišala, da na tem forumu sodeluje ena ki ful dobro olje prodaja in sem se v hipu prepoznala. Zdej pa že v peti temi berem, da se moram zamislit nad življenjem. Ampak meni se danes res ne da razmišljat :)))

Ljudje smo si različni. Eni smo si všeč, drugi si nismo. Pa kaj zato? Jaz sem prepričana, da kljub temu, da sem do vseh prijazna in nobenemu nisem še nikoli naredila nič slabega, da obstajajo tudi taki, ki me pač ne marajo in vidijo v meni nevarnost. No tudi meni niso vsi na svetu simpatični:) Čisto možno, da so me tudi tu že pošinfali. A zato naj se jaz sekiram? Iskreno povedano tudi, če bi bilo še tako očitno se najbrž ne bi prepoznala, ker o tem ne razmišljam.

Te teme pa nisem jaz odprla. Pa ce bi dobro prebrala prejsnjo, bi videla, da me ne moti.

jaz se u seh prepoznam,saj use pišem,use sem jaz.Nekaj Vas je,ki ste obiskovalci.1000 obiskovalcev sem jaz. :D:D:D:D:D:D

New Report

Close