Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost sanjski moški oz.sanjska ženska

sanjski moški oz.sanjska ženska

Kakšen je vaš sanjski moški oz. sanjska ženska? Videz in karakter.

Z eno besedo?
Katarina.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Kam je šla katarina?!?

Hm.

Karakter bolj kot videz. Od videza najbolj pomemben obrazek pa očke …

Karakter pa – kaj te vem … meni mora ustrezati pa moj karakter njej, pa sva na konju. Sicer se pa preganjava peš pa ne prideva nikamor 🙂

Pomoje sm to tuki že 100x napisala..ampak nej bo še 101tič :)))

Kar se videza tiče preferiram temnejše moške (črni laski, temni učki, lahk tut mal bolj pigmentirana polt), všeč mi je če ma vsaj mal zdefinirano postavco, ful mi je dobr če ma lep nasmeh pa tako mejhno lepo čvrsto sexi ritkico :)))

Karakterno mi je pa všeč če je energičen, komunikativen, družaben, razgledan, da ima smisel za humor in da se velik smeji. Da se zna po potrebi vrnit v otročja leta (kar za moške nej ne bi blo težko, kh kh kh) in da je resen ko se gre za resne stvari.

Recimo 🙂

Videz: Da je bogato obdarjen in da je to tudi na videz opazno;
Karakter:da pove svoje in ne razglablja v nedogled ( kot npr. ZzzzZ);

taka,če slučajno zbolim in sem 5 mescov samo v postelji,da mi ostane zvesta in se ne kurba naokoli z drugimi

Go Go Bush !

črnolaska, daljši lasje, vitka a ne presuha postava, obraz z izrazitimi potezami (da ni punčkasta)

glede karakterja pa: samozavestna, a prilagodljiva,da se podredi moškemu, ne preveč klepetava, pa da ima neke ambicije v življenju

zelo pomembno: nekadilka, ne uživa alkohola v prekomernih količinah

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

bolje vrabec v roki kot golob na strehi

lp ajs

Všeč mi je, da je razgledan, inteligenten, da se zna obnašati v družbi, da ne misli samo na sebe, ampak opazi tudi druge ljudi, da ve kaj hoče od življenja in da ima podobne prioritete kot jaz.

Padem pa na lep nasmeh 🙂

evo sanjskiga moskiga 🙂

http://www.string-emil.de/

simpatičem
temnolasec itak:) taki mal daljši laski
zdefinirana čeljust, lep nasmešek
oster pogled z temnimi očmi (kot da bi videl, kar gleda:)
ni presuh

zgovoren in komunikativen, veliko smisla za humor, nasmejan, razgledan, inteligenten, športni tip, flegmatik (izi varianta), ima neke cilje v lifu (al pa jih bo še mel:), nevzvišen, avanturist (ne pri ženskah!:)

pa da ima očija, ki ima veliko podjetje:))

LP

iluzija napisal:

> pa da ima očija, ki ima veliko podjetje:))

to je pa ta glavno.. 🙂

lp ajs

Idealen moški:
1.motorist (s cestnim motorjem)
2. 25-35 let
3. temen
4. 16 cm
5. delaven
6. postava nepomembna
7.Brez predsodkov

Idealna ženska:
1.temna
2. lep nasmeh
3. čim bol tiha
5. športna postava
6. brez predsodkov

Tole pa full tko zgleda k da oglas pišem :o)))

kaj ste vsi tolk na temne mahnjeni.. ?? saj ne, da mam kaj proti…

lp ajs

a peš da sem se gleh hotla po prstih mahnit ko sem tole napisala ker sem sse spomnila da mi je en blont tip full všeč pa tud punce so blont luštne sam ji more pasat no sej tko k pr črnih al pa rdečih al pa koker kol

u glavnem more bit fajn za vidt al pa mora eno simpatičnost izžarevat :o)

Sportni tip, more met rada potovanja – predvsem z motorjem (!), more met rada adrenalin ne da se vsake fige boji – to pomeni cimvec stvari vred z mano probat, more tud ona dajat pobude ne samo cakat da moski razmislja in dava ideje, energicna, (pa s tem ne mislim lapasta 100 na uro) da cuti potrebo po gibanju, kreativna (na bilokirem podrocju, magari sama za sebe), pa v spolnosti cimmanj zavor. To je to.

Postava ni pomembna… se pravi ma lahko 190(nezdefiniranih hehe) kg kljub temu, da 100% ustreza v ostalih točkah… 😀

Ja,pol bi pa hotla met očija:-)))

Jo ti tudi pogrešaš?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close