Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje dobre torte relacija Domžale Kamnik

Kje dobre torte relacija Domžale Kamnik

Zanima me, če mogoče kdo ve, kdo peče dobre torte na relaciji Domžale Kamnik? In seveda še cena za cca.30 kosov.
Hvala.

nisem iz kamnika ampak ti lahko spečem kako dobro torto, povej kaj imate radi pa se mogoče dogovoriva :))

Pohvalijo razpotnikovo torto na rodici, eno piškotno, men je drugače dobra tud jurčkova iz depale vasi, medtem ko mi una iz trzina al je skerca al kaj že, ni.

Jaz tudi lahko pohvalim Jurčka iz Depale vasi – čokoladna je zakon. Skerca iz Trzina je zanič, vse preveč plastičnega okusa. Čarobni vrtiček tudi ok (Kamnik), nekaj posebnega, ne tako kot povsod drugje….

Nam je Jurček zakon!

Mi naročamo že nekaj let pri Razpotniku-Domžale

Mi naročamo vedno v čarobnem vrtičku … zelo okusno, ne daje vtisa, da je vse umetno … tudi zelo lepo okrasijo. Cena pa mislim, da je nekje 40 eur… (samo se ne spomnim, koliko kosov je bilo, ampak mislim, da precej manj kot 30)

nam so najboljše v Mestu (nasproti Merkatorja v Kamniku).

če je ne spečem sama, gremo obvezno do čarobnega v kamnik. torta res ni najcenejša, kar stane, okoli 50 evrov, tudi kosov ni toliko kot pri ostalih, pa vendar, dobra je, kreme niso le maslo ali rastlinska smetana…mi imamo radi čokoladno pito polito z jagodnim želejem, pride malo tanjša, nam naredijo tako, v redni prodaji jo imajo redko. okrasitev pa je stvar želja, mi ne pretiravamo, želimo da je torta najboljša in napis skromen. To govorim za torte, za odrasle, najstnike…za male otročke imajo pa tudi veliko izbiro…

New Report

Close