Forum.Over.Net

Mladi, ljubezen in spolnost

Stilski izziv

Default avatar

M&M`s

Naslednji teden grem v shoping, pa me zanima kaj je za fante sploh "in" dandanes. Rad mam športno-elegantni stil.....
Kaj bi rekle punce...
Default avatar

jure

Enostavno - malo poglej okoli sebe pa ti bo hitro jasno.
Default avatar

M&M`s

Ej ne vem. Rd bi kupu ene pocen pa dobre cote... Zdej pa ne vem kje kupit..
Default avatar

Medeya*

Lohk gres pogledat v Springfielda,Emporium,al pa enostavno prelet ceu BTC in Citypark-ce si seveda iz Lj. ;)))

velik srece pri zapravljanju!!!
Default avatar

gostek

Z kavbojkami, simple t-shirtom in puloverjem na zadrgo (jopco) pa (belimi) supergami - mislm, da ne moreš falit....

Odpade pa, če hočeš bit drugačen kot ostali, tko je namreč oblečenih 90% mladostnikov (in študentov)... :)
Default avatar

Spider

Ker Blondy najbrž že spi, bom kar jaz napisal njeno mnenje:

-kavbojke, sprane, na zvonec
-talirana jopca
-bele superge puma
-laske malo naželejčkane

Podoben okus ima tudi Ajša. če boš tak, se čisto kvalificiraš za Blondy&Ajša-jebacha.:)))

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Blondy

Spider si kr zadel ja :)) Sam glede superg se ni treba tko ozko obrnit, hehe :)

Fajn so tut kake oprijete majčke z dolgimi rokavi, pleteni puloverji pa seveda jopce, če si tip za srajce tut kaka mladostna srajca...U bistvu k jeansu se da kombinirat skoraj vsaka stvar in si hitr oblečen za različne priložnosti. Bolj kot kakšna usnena jakna gre zraven jakna iz žameta recimo al pa športna puhovka (brezrokavnik).
Default avatar

Spider

Hm, Blondy, ampak se ti ne zdi, da je čas, da greš en level višje, glede stila tipov? Sprane kavbojke, superge, brezrokavnik...tako je oblečen že vsak 15-letnik. Tip, star nekaj čez 20 let rabi tudi drugačna oblačila, za različne priložnosti...

Jaz pozimi prisegam na žametne ali pa volnene hlače, recimo, kavbojke pa tako, za pohajkovanje ali za na sprehod.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Blondy

Jah velik tipov je tut nad 20, 30 let bolj casual varianta, ampak seveda lahko vsak da svoje individume k temu stilu..mogoče kdo rad nosi plašček, naj ga...al pa bolj športno-elegantne čevlje, mogoče usnjeno jakno, žametne hlače..karkoli mu je všeč jst sm pač povedala kaj zame lepo stoji na povprečnem mladem moškem.
Default avatar

ajsi

kaj pa če je nag :p ?

lp ajs
Default avatar

Don_Vito

...to je posebno stanje :))
Default avatar

Don_Vito

Spider napisal:

če boš tak, se čisto kvalificiraš za Blondy&Ajša-jebacha.:)))

Loool stari :)
Default avatar

Don_Vito

Blondy napisal:

> Jah velik tipov je tut nad 20, 30 let bolj casual varianta,
> ampak seveda lahko vsak da svoje individume k temu
> stilu..mogoče kdo rad nosi plašček, naj ga...al pa bolj
> športno-elegantne čevlje, mogoče usnjeno jakno, žametne
> hlače..karkoli mu je všeč jst sm pač povedala kaj zame lepo
> stoji na povprečnem mladem moškem.
>

Yeah!! :) Ker meni je moda teh sport-shoes-lookalike-shoes za vsako ceno čist mim. Sploh podplate delajo zadnje čase čist adijo, kr neke ozke, čudne skratka, kot bi mel na fusah non-stop tiste stare Adidas Universal :((... Po moje je fajn najt do kakega 25. leta svoj stil, ko veš kaj ti paše in se potem tako oblačiš, v neki meri pa gledaš kaj se trenutno nosi.
Default avatar

Spider

Če pa je res.:)

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Spider

Jaz sem se pa teh šuslov navadil.:))

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

ajsi

stilski ja... :)

lp ajs
Default avatar

Spider

Ja, ja..sej te razumem. Včasih je prav hecno videt kakšen par, ona recimo okoli 20, totalno zrihtana, špičaki, elegantne hlače...poleg pa mašira njena moška polovica v zbledelih kavbojkah in adidaskah...Pač je tako, da gre ta športno-elegantni stil za moške vedno bolj v nek športen stil, športno-elegantna ženska pa je praktično-elegantna..

Mimogrede, žametke so zelo casual oprava.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

jure

Ej s tem se sicer strinjam ampak to je problem zensk ne moskih, ne vem zakaj bi se mi njim prilagajali. One se pac tak rihtajo da bi privabljale poglede in se pocutle sexy, jaz pa nimam potrebe da bi vsakih 5 sekund pado en pogled na mojo rit in se zato oblacim bolj prakticno - torej sportno-elegantno. Sprane kavbojke so recimo ok ceprav jih nosim vedno manj (to je bolj poletna varjanta pri meni), beli "cevlji" pa mi bas ne sodijo zraven, to je za mulce:)
Default avatar

Spider

V bistvu to ni noben "problem" žensk, jaz jih rad vidim tako oblečene.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -