Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu KAKŠNE INTIMNE PRIČESKE IMAJO RADI MOŠKI?

KAKŠNE INTIMNE PRIČESKE IMAJO RADI MOŠKI?

Ženske že od nekdaj namenjajo veliko pozornosti urejanju intimnih pričesk. Pa mislite, da je seks zaradi tega kaj boljši?

Seveda je odgovor negativen. Intimne pričeske so zanemarljiva podrobnost v primerjavi s pravim položajem ter spolno slo in erotičnimi pripomočki. Ker strokovnjaki za spolnost nič ne želijo prepustiti naključju, so opravili raziskavo med 1000 moškimi, ki so odgovorili, kakšne intimne ženske pričeske imajo najraje.

Rezultati so bili naslednji:

43 odstotkov jih obožuje naraven videz intimnega predela (s postriženimi dlačicami, da ne gledajo izpod hlačk)
17 odstotkom se jim zdi najbolj privlačna brazilska depilacija
15 odstotkom pa so všeč intimni predeli, ki so obriti v obliki srčka

Večina moških je še potrdila, da nikakor ne marajo intimne pričeske, ki so narejene na črtico. Sedaj je na vas, za katero pričesko se boste odločile…

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Večina moških ne mara na črtico???????????

Hja itak, ko so jo gledal zadnjih cca 10 let. Sedaj bi morala bit na ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? sam bog ve kaj ?????????????????????????????????????????

Predlagam figov list kot Adam in Eva.


Če si se ti tako odločil, naj ti bo, vendar si z večino krepko mimo usekal!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

zanimiva temica

za obuditev “spomina” na “revolucionarne čase delanja seksualne revolucije” občasno paše tista surova, primitiva, naravna gošča. (sploh pri dolgodlakih je bilo fino potegniti glavico ven in iza kožice iztakniti kakšno zagozdeno kocino ♥ )

Za kakšno “obletnico” mi pa paše, če ima porihtano v obliki mojega oneta ☺☺ [sup]— imam od tega več kot od kakšnega darila[/sup]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Enemu gričku pristoji črtica, drugemu golota, tretjemu pa srček… kot frizure na glavi tudi spodnje frizurce ne pristojijo vsakemu gričku. Odvisno in temu je treba prilagodit frizurco. Res da mi je najbolj všeč brazilska, ker dlake, po moje seveda, pa naj bo higijena še tako na višku, še vedno nekakšen pivnik za vonjave… brez njih pa je mucka tisto kar mucka res je… omamna in z njej lastnim vonjem in okusom


Ko se udejstvujem ta doli, ločim samo kosmato in golo. Vsi srčki, srpi, črtice, žirafe in kaj vem kaj še ne igrajo vloge.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ja no, če zadevo močno posplošimo, je na koncu muca ali gola ali pa z dlakami, kakorkoli oblikovanimi, še vedno z dlakami 🙂 Važno je da je njamiiiii

…jaz bi plačo dal, da dobim eno tako naravno fejst poraščeno…že leta nisem našel nekaj tako lepega naravnega….če je kje kaka naj se javi…nor sem na tako…pa ne najdem nikjer….

New Report

Close