Forum.Over.Net

Mali oglasi

Kupujete, prodajate, podarjate, želite zamenjati? Tukaj je pravi prostor za vas.

naša nova kolekcija, bruh!!!

Default avatar

bbbl

A se meni zdi ali smo že vse mal nore tu na mojem albumu. Karkoli iščem, odprem, pogledam... vse ena velika hvala par mamic, ki so zasvojene s cotkami za hčerke. Saj ok, ni problem, fajn, da v tej krizi lahko kdo zapravi 1000€ za samo eno sezono za oblačila, samo zaradi vas me mine do brskanja, da bi našla kaj ugodnega za svoje otroke, od mamic ki prodajajo, ker karkoli odprem je "naša nova kolekcija" in tako bo marsikatera mamica obupala nad prodajo, kot sem jaz nad nakupovanjem. Dajte se mal zbrat in prosim, da si najdete za hvaljenje kak drug portal, da bomo tu, tako kot včasih spet v miru kopavale in prodajale stvari za naše otročke, ne pa da mi gre na bruhanje, ko vidim LICITACIJA za znucane stvari iz ebaya za katere so nekater mamice sposobne dat 1/4 socialke...
Default avatar

Pikapolonic_a

Vsak lahko prodaja kar si želi in vsak lahko kupijo kolikor želi in zapravlja po mili volji!
če bi ljudje tako motilo,prodaja ne bi laufala,očitno pa je da jim laufa,tko da .... :)

Itak pa že v mani ipd trgovinah kupiš stvai ,ki so lepe in še ugodne
Default avatar

bbbl

Pikapolonica, če bi se potrudila in prebrala post bi videla o čem pišem. Naj prodajajo, hvalabogu.
Želim si pa, da nebi več smetile s kolekcijami in hvaljenjem, ker ne najdeš več stvari, ko kaj kupuješ in zgubljaš čas z odpiranjem slikic...
Itak, pa ja, miselnost sodobnih mamic:):):), tako rade govorite o foušiji:):):) Ko boste dozorele boste videle, da ni govora o foušiji ampak o tem, da ste čisto pokvarile in zasmetile prvotni namen mojega albuma...
Itak pa ja, saj me nihče ne sili in ja se poslavljam, cotke bodo šle pa v humano, na žalost mamic, ki ne iščejo znucanih cotk "kao priznanih" znamk, čeprav vsi vemo , da so to cheap znamke iz uk...
Lep dan še naprej.
Default avatar

Pikapolonic_a

Ti imaš očitno problem nekje drugje sodeč po tvojem pisanju.
mamice se že znajdejo brez skrbi ;)
Uživaj rajši v dnevu
Default avatar

activia

Jaz se tudi sprašujem, zakaj rabijo te mamice toliko enega dokazovanja ena drugi, kaj vse bo njihov otrok nosil. Jaz imam o teh ljudeh svoje mnenje, preskočim te albume, ker se mi ne zdi vredno sploh gledat. Poleg tega pa me zanima, kdaj uspe en otrok pozimi ponosit 14 bund. To je zame preseravanje. Res preseravanje. In še hujši primeri...albumi "Naprodaj drugo leto, postavite se v vrsto". PA saj niso resni, no.