Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me je prevaral z moškim

Mož me je prevaral z moškim

Na službenem potovanju v Nemčiji se je zapletel s sodelavcem. Že prej sta se zelo razumela, sodelavec je bil je večkrat na obisku pri nas. Vendar takrat naj med njima ne bi bilo nič. Mož mi je priznal nezvestobo. Nikoli nisem posumila , da ima nagnjenja do istega spola ravno tako nisem slutila, da je sodelavec gej, pa čeprav je pri 33 letih še vedno bil brez dekleta. Moj mož je bil vedno kritičen do istospolnih zvez.

V tem trenutku sem še vsa pod vplivom bolečine, ki je nastala zaradi prevare.Tega dejanja mu ne morem odpustiti, enostavno ne morem.

Primož a si ti? Je treba par taužent postov pred odhodom na dopust, ko bo tle zavladalo mrtvilo?

Ne bodi tako sebična.

Moraš mu odpustiti že zaradi sebe na prvem mestu, ker če mu ne boš odpustila boš v prihodnje enake moške prikrite gaye privlačila v svoje življenje verjemi, zaradi tega mu moraš odpustiti. Drugače pa misliš ostati z njim? Namreč jaz ne bi mogla biti skupaj z gayem, drugače sama ne verjamem v bisexualnost zame če moški lahko spi z drugim moškim je zame 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} gay.

Jaz bi ga zapustila in mu odpustila to bi naredila, upam da boš sama ravnala podobno.

morda bi bilo bolje, da ne bi priznal. Intimna z njim ne bom mogla več biti NIKOLI, se mi je zagravžal vse skupaj. A je potem še sploh smisel ostati skupaj, morda samo zaradi otrok. : *** (

daj bejži proč otroci gor ali dol…..

dejte dramatizirati no. če si res še pod vtisom razumem. Ti pa potem, ko se boš malo pomirila razmisli o dejstvu, da si smrtna (kot smo vsi ljudje). Boš svoje življenje prefingirala v laži, zanikanju, varanju, laganju otrokom, ali kot dostojna oseba. Danes ni biti homič nič takega,

mislim da je njemu blo to ful težko priznat, saj ni lih lahko priznat današnjemu svetu polnemu prezira do drugačnosti, da si gay. tak da bodi malo bolj prizanesljiva do njega. verjemi da je njemu toliko bolj težko, saj priti “vn iz omare” in se razkriti svetu ni glih prijetno početje…

No, najbrž je tole petkova provokacija. Če ni, si preberi, o tem se je pisalo že tukaj:

http://med.over.net/forum5/read.php?275,8202373

Drugače pa pišeš, da je bil tvoj mož vedno kritičen do istospolnih zvez. No, saj to je to. Kdor ima največ za povedati proti, se zgražati in kritizirati, ta ima skoraj vedno tudi sam taka nagnjenja (nekateri si to še sami ne priznajo).

Poznam takšne primere. Nimaš kaj za storiti. Vprašanje je, kako lahko brez njega v današnjem času preživiš.Je pa to dober izgovor za prevzgojo. Vedno bo imel slabo vest pred teboj, probal ti bo ugajati. Izkoristi ga, maksimalno.

A tudi, če spi tudi z ženskami? Ker 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} geji namreč ne seksajo z ženskami.
Oz. a ni pol po tvoji logiki itak tudi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} heteroseksualec, če lahko spi z žensko?

hm zanimivo

Človeška seksualnost ni tako zelo fiksirana, kot se zdi.
Obstajajo tudi biseksualci.
Stvar v tem primeru ni seksualnost osebe, ampak
dejstvo da je mož avtorico prevaral.
Prav isto bi jo bolelo, če bi bila to ženska,
čeprav se ji ta trenutek morda ne zdi.

Evo, ne morem bit tih… Ampak bom skušal lepo kulturno….

Kako lahko razmišljaš o življenju v laži in gnusu ,v dobro otrok???? Ženska jest se sploh ne čudim kar se ti dogaja, ker sama tuhtaš o še bolj svinjskih stvareh…

A potemtakem ma mulc dva starša tud zato, da sta lohk oba prfuknjena? Al je narava poskrbela tud za primer da če se enmu skisa, vsaj tadrug pr pameti ostane?

A se ti sploh vsaj prbližn zavedaš kaj boš storila otrokom, če jim boš kazala življenje v laži? Al naj še tebe vzamem sabo v skupino zavedenih otrok, da boš iz nedolžnih jezikov slišala gnus nad dejanji lastnih staršev?

Lej, je že res da te boli, da ti dedca drugi dedc nateguje… Kar pa še ne pomeni, da imaš ti pravico nategovati vajine otroke!!!

Pa bom zdle raj nehal, zavoljo tistih ki majo še kej morale.. Pa tistih ki me poznajo, ker vejo kaj bi sledilo…

Sem že razmišljal da bi naredu sestanke za starše, kjer bi jim bil moj um in jezik, le medij za prenos občutkov njihovih otrok… Ker to je noro, kar eni počnete z lastnimi otroki….

Vsi smo mal bi za moje pojme, eni več al manj, meni se tvoj mož nič ne gnjusi, kapo dol, da ti je kaj takega sploh povedal, naredil je res velik korak in pokazal ti je kaj mu pomeniš. Lahko je to sam ena spolna fantazija, pa sploh ni dejansko gej, lahko je res bi…

Kaj boš naredila ti nihče ne more svetovat al kakorkoli, ker če se ti gnjusi kot navajaš) pol je razdor že tu.

Jaz bi to vzela kot prevaro, torej že zato ker mi je priznal bi dala še eno možnost.

Srečno, pa tudi tvojemu možu

GnJusi? Kje vraga si pa to pobrala? Ta je nova za monovski slovar :)))))

Ne razmišljaj, pogovorita se o slovesu, delitvi premoženja, višini preživnine in stikih z otroci in nasvidenje.
Lažje bo obema.
Zdaj pa rez.

Topsy????

Gnjusi je pa čist veliko uporabljena beseda…vsaj pri nas na obali…

če ti je pa lepše Gravža pa ok, pome je enak….

glede monovega slovarja, sem zadovoljna če gre not kaka moja beseda hehe…

Se strinjam z napisanim, razen s tem, da je isto, kot, če te prevara z žensko.
To pa ne bo držalo, ker tisto, kar je iskal pri drugi ženski vseeno še lahko dobi pri ženi, tistega, kar mu je dal moški, mu pa žena ne bo mogla dati nikoli!

Sorry sorry, nimam pojma kako to da sem te preimenovala :))) My bad.
Pa ne gnjusi no! Gnusi – brez J.

http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=gnusiti&hs=1

Z J je pa nova za v monovski slovar :))))))))

Sorry sorry, nimam pojma kako to da sem te preimenovala :))) My bad.
Pa ne gnjusi no! Gnusi – brez J.

http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=gnusiti&hs=1

Z J je pa nova za v monovski slovar :))))))))[/quote]

no jaz rečem gnjusi…
za monov slovar pa, nič proti 🙂
sej bi se vsak tam lahko najdu 😉

Če nimaš vsaj enega avoriziranega monizma za v monslovar, nis taprava mona!!!
In ne boš nkol dobila lupčkaaa od Maurota!!!


:)))

Da bi šel nekdo seksat na službenem potovanju in to z moškim in potem doma ženički vse sam od sebe povedal? Hahaha. Kot da mu je tega treba, sploh če je šlo samo za enkratno zabavo in ne za priznanje svoje homoseksualnosti in posledično novega začetka življenja brez skrivanja… Eh.

da se ti tak moški gnusi. kolk je nek usrane gate domov prinesel.

New Report

Close