Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tašča pa njene rože

tašča pa njene rože

Kok mi grejo na živce te njene rože. Vse ima nastlano okrog hiše. Nadstrešek je od vseh, jaz pa direkt butam v tisto rožo. Sem jo prestavla in jo je dala nazaj. No kaj naj naredim? Itak jaz nisem normalna a ne, vem da me boste napadli.

taščina hiša, taščine rože, a je tu dilema

Selitev je opcija, al pa se delaj da te ne moti:-)

Nehaj butat v rožo. Preprosto.
Kako pa to, da imaš očitno edino ti probleme s tem? Ostali očitno ne butajo vanjo.

ODSELI SE, KDO TE BO PA GLEDAL

Moja tašča ima tako nastalano okolico bajte z rožami, da se človek komaj premika. Rože na vseh vogalih, rože visijo od vsepovsod. Ma ni obiska pri njej, da ne bi odnesla bučke domov.
Tako da veš, skoraj vse so iste 🙁

Tudi moja tašča ima polno rož, še na oknih od garaže. Me nič ne moti, rože so bile prej kot jaz. Sem se lepo prilagodila in sedaj hodiva skupaj v nabavo po rože, kombinirava, da je zgoraj in spodaj enako… Vse se da, vsak se malo prilagodi, pa je zadeva rešena.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Moja prijateljica se je takole jezila, kot se ti zdaj. Takrat je še stanovala pri tašči. Zdaj so se preselili v novo hišo in ne morem verjeti, da so zdaj njene rože ravno tako povsod nastavljene, kot so bile prej taščine… Samo taščine so ji šle na živce, njene se ji zdijo pa lepe. Meni, kot zunanji opazovalki, so bile pa taščine lepše. RES.

http://www.mojalbum.com/kat/leseni-obeski

Moti me edino tista roža, ki sem jo prestavila, pa jo je dala nazaj. Mislm.Tam parkiram jaz.

ne morem verjet, da obstaja katera, ki zna objektivno pogledat na situacijo. Sicer pa je meni neverjetno lepo videt hišo “okupirano” z rožami, v nasprotju s tistimi, ki nimajo niti ene ali pa samo kakšno korito.

Meni se z rožami, priznam, ne ljubi ukvarjat…

Moja “tašča” ima tudi rože vsepovsod, ampak moja mama ni tudi nič boljša, ker so nam prvi sosedi vrtnarji in nam včasih dajo kakšno rožo “za probo”.
Mene to čisto nič ne moti.

Tebe pa če moti pa jo neopazno zalij s kakšnim boom efektom ali bencinom.

Moti me edino tista roža, ki sem jo prestavila, pa jo je dala nazaj. Mislm.Tam parkiram jaz.[/quote]

Zakaj pa se o tem ne pomeniš s taščo?

Obožujem rože. Hiša brez rož je neosebna, dolgočana in brez življenja.

Tudi jaz imam zelo rada rože. Brez rož je hiša, pa če je še tako lepa, pusta in hladna, brez življenja. Hiša brez rož ponavadi tudi marsikaj pove o ženski, ki v njej živi. Mislim, da imaš ti probleme …

Moti me edino tista roža, ki sem jo prestavila, pa jo je dala nazaj. Mislm.Tam parkiram jaz.[/quote]

Mogoče pa ti želi tako povedat, da je čas, da se odselite!

na parkirplac je dala rožo? povozi jo 🙂

Moti me edino tista roža, ki sem jo prestavila, pa jo je dala nazaj. Mislm.Tam parkiram jaz.[/quote]

In tebi gre tako zelo v nos ta ena roža?? Tako zelo ti gre v nos tista ena roža, da je treba to povedat na forumu??
Ti žal ne verjamem, da se ne bi mogla glede ene rože na lep način pogovoriti z njo. Aja, se nočeš, ker je ne maraš. Apriorij. Raje razlagaš kako je tašča zoprna in kako tebi živce kravžljajo ene rože, ki nimajo veze z vezo. Hvala Bogu, da ljudje s temi negativnimi čustvi strupimo in škodimo predvsem sebi.

Ona nima kaj uničevat taščine rože!

Zagotovo bo tašča tako uvidevna, da bo umaknila to rožo, če je napoto tebi pri parkiranju. Sama zagotovo to ne bo ugotovila, če ji ti ne boš povedala in jo prosila, da jo umakne.
Mimogrede: jaz bi se te kar bala, če bi bila ti moja snaha….
Bodi iskrena.

Ha ha ha, če bi to naredila meni, bi ti občutila BOOM EFEKT !!!
Dvomim, da bi te še sestavili :-pppp

Ne ocenjujte mene, ker me ne poznate. Zelo verjetno sem posadila več rož od vas vseh tukaj.

Dala sem ji “rešitev za njene probleme”. Ena rešitev je pogovor, ki pri njej ne pride v poštev, ker bi drugače že rešila “to težavo”. Torej ostane samo še moj predlog, da reva ne bo izgubila živcev.

New Report

Close