Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj tako žalite Rednnammay ?

zakaj tako žalite Rednnammay ?

??????? Ne morem razumet, kako ste lahko nekateri takšni? Če vam kaj ni všeč ali, če vidite njeno ime, ga raje spreglejte, ne pa, da se obregnete vanjo.
Več, več, več, še enkrat toliko preveč vas je tukaj gor, ki se ne samo izživljate, ampak žalite vse ljudi po vrsti. Ne samo njo.
Spravite se na tiste, ki pišejo bedarije, ne vedo, kaj bi drugega počeli, kot obirali kost, ki jo nekdo vrže.
Strašno neumne slišim tu gor, ampak tistemu samo kimate in kimate. Zame so bedarije – bedarije.
Nekoga, ki se še išče, ki je mlad, ne ve, kako iz težav, pa težite do neskončnosti.

To je ja “Starševski čvek”, pogovarjali naj bi se starši, ne pa budale, ki komaj zlezejo iz plenic. Bodite no malo mladini za vzgled, ne pa, da jih že tako na robu propada še bolj zmerjate, ponižujete (izjema starši, ki jih res skrbi za svoje najstnike – otroke).

Rednnammay je še mlada, življenje jo še uči, ne pustite tisti mladini, ki to bere, da se uči iz vaših besed, dejanj – dajte jim vsaj kakšen vzgled, nasvet. Ste ja starši!!! Če niste, pa pojdite na drug forum, kjer učijo, kaj je starševstvo.

Brez zamere, morala sem se “izpihat”, dat iz sebe, drugače bi me razgnalo.
Lep večer in vse dobro vsem skupaj!!!

Jaz jo nič ne žalim, mule ene…. :)))

Tukaj vsi žalijo vse povprek ker drugega ne znajo. Čim je nekdo lepši, srečnejši, bolj suh, bolj bogat z boljšo službo bolj si popljuvan. Pljuvajo pa večinoma ljudje brez lajfa…zavistni na vse kar je boljše od njih, ker od njih je v bistvu skoraj vsak boljši.

1. Ker nekateri zaradi lastne inferiornosti in nesposobnosti ali pa ujetosti v čas menijo, da:

[img]http://farm8.staticflickr.com/7174/6416549501_07a5ff3363_b.jpg[/img]

2. Rednnammay tudi ni krasotica drugače, včasih jo kam zanese, a še vedno nikakor ni na primitivnem nivoju nekaterih anonimnežev tukaj, si se jo lotijo. Iskreno se mi zdi, da je čisto dobra in iskrena duša, samo izredno defenzivno naravnana oseba, ki si vse jemlje preveč osebno in k srcu; to jo posledično tudi nese v pogovorih. A ne, vidi probleme tam kjer jih ni.

Res, nismo se vsi rodili pametni in lepi. Mnogo otrok se rodi s hibo, ki ni ozdravljiva. Ti ubogi otroci zrastejo v odrasle ljudi, iz katerih si mnogi delajo norca -žal.
Zato pustimo človeku, da živi življenje, kakršno mu je dano (niso vsi ustvarjeni za inženirje in direktorje), mu pomagajmo, če se le da, pometajmo pa pod svojim pragom. Hvala!

Njen diskurz na MOn-u je pa čisto nedolžen, ali kako?

to ni nikakršen izgovor, da se nekdo spusti na nizko raven v medosebnih odnosih…

to ni nikakršen izgovor, da se nekdo spusti na nizko raven v medosebnih odnosih…[/quote]

Ni izgovor, je pa odgovor na v naslovu zastavljeno vprašanje. Ko gospodični kak komentar ne paše, se začne histerično znašati in prav primitivno žaliti dotično osebo, na koncu skurca cel forum vse od uporabnikov do modetarjev in grozi da je ne bo več tle Ok, a je stara 16 let? Potem bi človek še razumel. In ti jo še zagovarjaš.

to ni nikakršen izgovor, da se nekdo spusti na nizko raven v medosebnih odnosih…[/quote]

Ni izgovor, je pa odgovor na v naslovu zastavljeno vprašanje. Ko gospodični kak komentar ne paše, se začne histerično znašati in prav primitivno žaliti dotično osebo, na koncu skurca cel forum vse od uporabnikov do modetarjev in grozi da je ne bo več tle Ok, a je stara 16 let? Potem bi človek še razumel. In ti jo še zagovarjaš.[/quote]

jaz nikogar ne zagovarjam, samo povedala sem svoje mnenje, da opravičevanje napadalnega obnašanja, pikrosti, žalitev itd. s takšnim obnašanjem druge strani v odnosu, zame ne pije vode…ker če nekdo kritizira drugega kakšen da je (tvoje besede: glej boldano), potem bi se pričakovalo, da če nekaj takega kritizira sam pač ni takšen…
jaz zagovarjam dejstvo,da ni nobenih potreb po takšnem načinu dialoga…ne razumem namreč, če ti gre nekdo oz. komu drugemu tako na živce oz. se ne najdeš z njim – pač ga ignoriraš, spregledaš njene poste…

Ni izgovor, je pa odgovor na v naslovu zastavljeno vprašanje. Ko gospodični kak komentar ne paše, se začne histerično znašati in prav primitivno žaliti dotično osebo, na koncu skurca cel forum vse od uporabnikov do modetarjev in grozi da je ne bo več tle Ok, a je stara 16 let? Potem bi človek še razumel. In ti jo še zagovarjaš.[/quote]

jaz nikogar ne zagovarjam, samo povedala sem svoje mnenje, da opravičevanje napadalnega obnašanja, pikrosti, žalitev itd. s takšnim obnašanjem druge strani v odnosu, zame ne pije vode…ker če nekdo kritizira drugega kakšen da je (tvoje besede: glej boldano), potem bi se pričakovalo, da če nekaj takega kritizira sam pač ni takšen…
jaz zagovarjam dejstvo,da ni nobenih potreb po takšnem načinu dialoga…ne razumem namreč, če ti gre nekdo oz. komu drugemu tako na živce oz. se ne najdeš z njim – pač ga ignoriraš, spregledaš njene poste…[/quote]

Nimam nič proti Redni, vendar sem ji že sama direktno povedala, naj se umiri – ti pa si vzemi čas in preberi njene stare poste.

jaz nikogar ne zagovarjam, samo povedala sem svoje mnenje, da opravičevanje napadalnega obnašanja, pikrosti, žalitev itd. s takšnim obnašanjem druge strani v odnosu, zame ne pije vode…ker če nekdo kritizira drugega kakšen da je (tvoje besede: glej boldano), potem bi se pričakovalo, da če nekaj takega kritizira sam pač ni takšen…
jaz zagovarjam dejstvo,da ni nobenih potreb po takšnem načinu dialoga…ne razumem namreč, če ti gre nekdo oz. komu drugemu tako na živce oz. se ne najdeš z njim – pač ga ignoriraš, spregledaš njene poste…[/quote]

Nimam nič proti Redni, vendar sem ji že sama direktno povedala, naj se umiri – ti pa si vzemi čas in preberi njene stare poste.[/quote]

jo, no…kolikor sem spremljala sproti sem zasledila in sem si ustvarila svoje mnenje…ne pravim, da je ona v komunikaciji popolna…samo čudno mi je to,d a se na takšen nivo potem spuščajo tisti, ki ji kao pridigajo kakšna naj bo, kako je dobro in prav, itd.
..pridigajo ji takšni, ki prav sami uporabljajo tak način komunikacije… to ironijo želim izpostaviti…
…in prav enako bi veljalo potem tudi za vse ostale,d a je prav,d a se umirijo… a ne? zakaj pa te drugi ne, ki ravno tako uporabljajo neprimeren ton in nivo komunikacije?

to ni nikakršen izgovor, da se nekdo spusti na nizko raven v medosebnih odnosih…[/quote]

Ni izgovor, je pa odgovor na v naslovu zastavljeno vprašanje. Ko gospodični kak komentar ne paše, se začne histerično znašati in prav primitivno žaliti dotično osebo, na koncu skurca cel forum vse od uporabnikov do modetarjev in grozi da je ne bo več tle Ok, a je stara 16 let? Potem bi človek še razumel. In ti jo še zagovarjaš.[/quote]

Se popolnoma strinjam.
Zal, podpore, na tem forumu, ne bos dobila, ker se bodo istomisleci potunili.

Sem istega mnenja in se ne bom potuhnila.

Piše pa vsak dan – ima tako prepoznaven stil pisanja, da je ne moreš zgrešiti. Samo da zdaj menja nicke in samo slike objavlja s svojim registriranim.

Ma dajte mir tej punci. Kakor sem brala njene poste je čisto normalna mlada ženska ki se trudi nekaj ustvariti v življenju. Na živce mi gre ko določeni fosili in zafrustriranci na tem forumu popljuvate take ljudi. Enkrat sem svojim staršem pokazala tale forum parkrat tudi odprla kakšne teme in sem jima dala za prebrati sta bila kar presenečena v negativno koliko glupih ljudi hodi po teli Sloveniji. In takšno stanje kot je na tem forumu je tudi v Sloveniji zato pa mladi tukaj nikamor ne morejo prilezti. Ker vsakega ki je malce drugačen, poseben, zanimiv ga mora množica brezbarvnih zombijev zabiti, kar tako dalje delajte čez 50 let boste itak ostali sami starci v tej državi pa se boste lahko med sabo zgrizli po svobodni volji.

Toliko žalitev kot je bilo iz njenih ust slišati, jih cel forum skupaj ne premore. Mlada da je? No ja, 26 let ima, dosti preveč da bi igrala najstnico ki se išče in s tem opravičevala svojo kolerično osebnost. Tudi tisti ki so jo še podpirali od začetka, se počasi odmikajo od nje. Se ti mogoče kaj sanja zakaj????

In če se že čutiš poklicana, da uporabnikom foruma, ki se z njenim načinom nikakor ne strinjajo soliš pamet, bodi toliko fer in nameni tudi njen kakšno vzgojno. S pritrjevanjem in pomilovanjem bo punca še bolj zabredla, pa je že sedaj globoko v dreku.
Poslušaj Barcin nasvet in beri njeni poste, potem pa pridi nazaj pametovat o strpnosti. Ja?

Zabredli ste že vi vsi ki tako pljuvate čez mlade, in ja halooo 26 let je so za vas leta haha, jaz imam 29 pa mi vsi dajo 19. Danes so drugačni časi, samo ljubosumni ste na mlade, ta punca je čisto v redu osebica, kar tako naprej Rendamay res pa je da je brezveze se registrirati na tale forum da si potem tarča enih brezveznjakov ki nimajo lajfa. Ja mogoče da se Rednamay še išče, ampak vi ostali ki jo pa pljuvate ste pa za vedno zgubljeni.

Kaj ima iskanje same sebe z grdim izražanje in žaljenjem? Ker se išče ji je to oproščeno, ji moramo spregledati?

Ne vem od kje vi vidite ali ste videli da je ona žalila? Vse kar sem jaz videla so bili njeni posti in potem ko ste jo začeli VI žaliti in pljuvati se je punca počutila ogroženo in začela žaliti nazaj. Ampak prvi so jo pa ostali forumaši začeli pljuvati…Edino kar bi bilo od nje pametno je da se neha tu gor izpostavljati ker si itak spljuvan od frustrirancev pa si lahko posut z zlatom. Ta forum folk uporablja kot punching bag da se nekoga spljuva in zbrca verbalno preko besed. Redna edino napako počne ko se tu gor pojavlja in ker je registrirana, pa saj jo bo izučilo.

preberi vse njeno pisanje, ne samo njene odprte teme, za zadnje 3 ali 4 mesece, pa ti bo bolj jasno zakaj so odzivi takšni kot so.
pri iskanju pa pazi, zdaj piše kot Rednnammay, bila pa je registrirana tudi kot Rednamay.
tukaj so se nekateri našli in so ji celo pomagali… saj pravim preberi za nazaj in ti bo bolj jasna slika!

potem se je treba malo zamisliti. Ji svetuješ in želiš in privoščiš dobro in prav, ona pa se zaradi neznanja posmehuje… Vsaj v knjižnico bi šla in kaj prebrala. Sem pa proti poniževanju. Prav tako sem proti dajanju potuhe na neumnost, neznanje in naivnost.

Meni je Rednnammay sicer precej tipična predstavnica današnje mlade generacije. Generacije, ki je rasla gor v prepričanju, da je vsak njihov izdelek presežek. Generacije, kjer se že od vrtca dalje talajo medalje in priznanja za dobesedno vsako figo. In potem dobiš občutek večvrednosti. In posledično se ne znaš spopasti z konstruktivno kritiko, ampak jo vzameš kot osebni napad in žaljenje ter na njo odgovoriš z žaljenjem. Samozavest serijsko, čeprav o stvari nimaš razčiščenih osnovnih pojmov.

Meni je Rednnammay sicer precej tipična predstavnica današnje mlade generacije. Generacije, ki je rasla gor v prepričanju, da je vsak njihov izdelek presežek. Generacije, kjer se že od vrtca dalje talajo medalje in priznanja za dobesedno vsako figo. In potem dobiš občutek večvrednosti. In posledično se ne znaš spopasti z konstruktivno kritiko, ampak jo vzameš kot osebni napad in žaljenje ter na njo odgovoriš z žaljenjem. Samozavest serijsko, čeprav o stvari nimaš razčiščenih osnovnih pojmov.[/quote]

Brez zamere – to nikakor ni lastnost novih genereacij; človek na splošno že od nekdaj težko prenese kritiko, sploh če do nje ne pride sam. Sicer pa nekdo jim je mogel podariti “tiste medalje” … verjetno fetus a ne …

Meni je Rednnammay sicer precej tipična predstavnica današnje mlade generacije. Generacije, ki je rasla gor v prepričanju, da je vsak njihov izdelek presežek. Generacije, kjer se že od vrtca dalje talajo medalje in priznanja za dobesedno vsako figo. In potem dobiš občutek večvrednosti. In posledično se ne znaš spopasti z konstruktivno kritiko, ampak jo vzameš kot osebni napad in žaljenje ter na njo odgovoriš z žaljenjem. Samozavest serijsko, čeprav o stvari nimaš razčiščenih osnovnih pojmov.[/quote]

samo konstruktivna kritika o kateri ti pišeš – še nikoli ni bila osnovana na osebnih napadih, žalitvah in žaljivih izrazih – žalostno pa prav ti, ki pišejo,da ji namenjajo konstruktivne kritike uporabljajo prav vse to – torej žalitve, osebne sodbe, napade…
tudi ti imajo potemtakem samozavest in občutek večvrednosti neutemeljeno, brez razčiščenih osnovnih pojmov konstruktivne kritike v okvirih spoštljivega komuniciranja.

Saj temu je SČ namenjen!Kako ne bomo uporabniki taki,če so pa taki tudi moderatorji!
Ogromno se tu dogaja,nič ni pooštimano in zato sama štala rata.

New Report

Close