Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Grete kaj na morčka za 1. maja?

Grete kaj na morčka za 1. maja?

Mi že pakiramo jupi :)))))

ne, ker sem itak ob morju. Vode kar hoces…

Grete kaj na morčka za 1. maja?

Mene pa zanima, koliko ima IQ človek, ki ima tak besedni zaklad?:))) Si ne predstavljakm odraslega človeka, da izusti kaj takega:))
Hudo:))

Grete kaj na morčka za 1. maja?

Mene pa zanima, koliko ima IQ človek, ki ima tak besedni zaklad?:))) Si ne predstavljakm odraslega človeka, da izusti kaj takega:))
Hudo:))[/quote]

Enako, si v mislih predstavljam ali eno kokoš ali pa retardiranca.

Mi smo doma ob morčku. Te moram pa opozorit da ko sonček zaide je treba kar jaknce oblečt in jutrčra so svežkana.

Tako da ne pozabi kaj z dolgimi rokavčki vzet. Pa ko prestopiš hrvaško mejo – to ne pomeni da so tam klimatske razmere drugačne.

Samo primitivni Slovenci tako razmišljajo, da čim posije sonce in je malo topleje, že mora šibati na hrvaško obalo. Narod brez idej in smisel za inovativnosti pri izbiri počitniške destinacije.

Ne gremo na morje, ne maram morja.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Morček za 1.maja je super. Mi gremo 🙂

Ampak kaj imaš toliko prej za pakirat????

Jaz imam tudi občutek da rinejo na morje samo zato, da lahko rečejo da so bili na morju. Koji k*** ti bo morje, če se še kopati ne moreš?

a dej no dej :)))
se mal tolažiš ane?
ko nekdo reče da gre na morje, samo zaplankan človek vidi le prenočišče in 3m priobalnega pasu 🙂

mi letos po smučarskih počitnicah in 10dnevnem raziskovanju tenerifov komaj čakamo soboto, da gremo na otok, postavimo našo predrago prikolo in spet obdelamo vse hribe tam, pa znane in neznane destinacije naš čakajo … 10 dni čiste idile, brez gužve, toplo sonce in družba prijateljev v kampu 🙂 komaj že čakam res! lani smo se kopali, letos bomo še videli kako bo s tem.

no, naših vikend destinacij pa raje ne naštevam … slovenija je raj za potepanje in raziskovanje.

a dej no dej :)))
se mal tolažiš ane?
ko nekdo reče da gre na morje, samo zaplankan človek vidi le prenočišče in 3m priobalnega pasu 🙂

mi letos po smučarskih počitnicah in 10dnevnem raziskovanju tenerifov komaj čakamo soboto, da gremo na otok, postavimo našo predrago prikolo in spet obdelamo vse hribe tam, pa znane in neznane destinacije naš čakajo … 10 dni čiste idile, brez gužve, toplo sonce in družba prijateljev v kampu 🙂 komaj že čakam res! lani smo se kopali, letos bomo še videli kako bo s tem.

no, naših vikend destinacij pa raje ne naštevam … slovenija je raj za potepanje in raziskovanje.[/quote]

Ti, samo tole je pa napisano čisto brez pomanjševalnic. Ne bo v redu. Še enkrat, tokrat pa prav. Za začetek vsaj prikolo pomanjšaj v prikolico. Če bi bila jaz vaša prikolica, bi se vam podrla na glavo, če bi mi rekli prikola.

Sicer smo pa vsi popolnoma fascinirani, da ste šli smučat, pa še na Kanarske. Se vam klanjamo, oz. se vam bomo, ko boste uporabljali več pomanjševalnic.

Pa še odgovor: ne, mi pa ne gremčkamo na morčka, ampak gremčkamo na Ptujček.

Samo da bo vreme pa jo bomo za en dan porinil proti morčku…
Kakorkoli vreme bo ali ne bo, uživajte za praznike…
dajmo si možgane na off, komaj čakam….
Vsem monovkam in monovcem
čauči bavči…

Za praznike delam. JS-zdravstvo.
Ja gospodarstvo ma frej cel teden, zato si pa lahko privoščijo morčka. kriza..

Ne gremo na morje. Na domačem vrtu bomo. Brez pakiranja, brez vožnje v koloni, brez razmišljanja, kaj smo še pozabili. Brez razmišljanja o čemerkoli. Brez strahu ali bo sončno ali ne, ali vroče ali hladno.
Samo mi in mir. In kakšne karte, monopoly, cluedo,… Špricar ali pivo.
Pa malo lopate in motike in kosilnica in grablje. Pa spet pivo ali špricar ali samo Radenska. Hladna.
Proti večeru raztegnjen kauč v dnevni in vsi na njem. Pa risanka ali film.
Sprehodi s psom.

To bodo naši prazniki. 😉

Grete kaj na morčka za 1. maja?

Mene pa zanima, koliko ima IQ človek, ki ima tak besedni zaklad?:))) Si ne predstavljakm odraslega človeka, da izusti kaj takega:))
Hudo:))[/quote]

Enako, si v mislih predstavljam ali eno kokoš ali pa retardiranca.[/quote]

Se pridružujem vajinemu mnenju. Kako se nekateri izražajo–resnično retardirano do konca.

Smo hodili 10 let, vsako leto, pa smo se naveličali.
Za odvečni denar, ki smo ga prej znosili na morje, smo si raje zgradili hiško z bazenčkom in mamo morčka doma:)))

ne morem verjet, da sem napisala “hiška, bazenček in morček”:)

Jaz pa sem hodila natanko 43 let in ga imam tudi vrh glave. Celo poletje na morju, vsako leto… eh, mogoče ga grem še kdaj pogledati, za enkrat: ne, hvala!

ste tukaj same dame ,ki v pisarnah sedite,da imate frej vse praznike. nekateri pa potem delamo še za vas,pa za vaše plače,ki so sigurno višje kot naše,ki smo za praznike v službi. Nimamo vsi ,da bi se gor pa dol vozili.

29.in 30. še delam, potem pa na morje, seveda. V petek pa dopust.

Meni dopust na morju ni ležanje na plaži in cmarjenje na soncu, tudi v višku sezone ne in brez težav sem spodaj par dni, brez da bi sploh stopila do obale .. bazenov ob obali pa niti slučajno ne uporabljam.

za 1. maja grem na CSD..kakega morčka…to je za bogataše…

lp

Ne, sem v javni službi in moram delati za praznike. Za razliko od nekaterih…

New Report

Close