Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek drage ženske

drage ženske

Če samo na 24ur pogledate, vedno, vedno članki o raznih zvezdnicah in njihovem videzu. Kar se videza tiče in “napak” v videzu, se bo 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} člankov nanašalo na ženske. Jessica Alba je lepa, lepa tudi brez ličil. Kim Kardashian poka po šivih. Nenaličena Heidi Klum izgleda utrujeno. Tudi Rihanna ima celulit. Britney Spears ima neurejeno pričesko. Potem ena se je zredila, druga je shujšala, tretja je pozabila prsi doma. Potem razni članki v stilu: “tainta zvezdnica šokirala s svojim izgledom”, “tainta zvezdnica navdušila s svojim izgledom”

In potem ženske to beremo, se primerjamo, si oddahnemo, če ima ona šlavfe, jih lahko imam tudi jaz, se sekiramo, če ima Miranda Kerr tako čudovito postavo, me pa ne, si spet oddahnemo, ko eden v komentarjih napiše, da pri takšni ni nič za prijet…

Ni čudno, da smo tako obremenjene s svojim videzom. V medijih je videz žensk vedno na udaru. Mi pa še to beremo. Po možnosti katere še trač revije kupujete in jim plačujete, da vam takšne pišejo.

Se sprašujem kako bi bilo moškim. Če bi mediji ves čas posiljevali npr. s tem kako se kateremu zvezdniku redčijo lase, kakšen pivski trebušček ima, kako se mu gube delajo, kako je bil oblečen, kakšen nos ima, ne vem kaj.
Potem je pa dejstvo spet, da pri moškemu dosti bolj šteje karakter, tistih manj las, gub, trebuščka, krivega nosu sploh ne opaziš. Še več, še zdi se ti, da mu vse to paše, da ga dela še bolj šarmantnega.
Kaj pa ženska z redkimi lasmi, šlavfki na trebuhu, krivim nosom, gubami… bo privlačna? Ali bo lahko kvečjemu le simpatična debeluška?

Saj ne bom tople vode odkrila. Samo žalostno je, kako smo ženske zaradi takšnih plehkosti na udaru.

Zdaj mi pa naj nekdo pove, kako naj pokurim 1000 kcal, namreč v teh čokoladnih jajcah je v 15ih več kot 500 kcal, pojedla sem jih vsaj 25. Naj se ne obremenjujem? Ja pa se, poglejte kako lepa, vitka je Rosie Hurlington. Verjetno ne visi na monu in se ne baše s čokoladnimi jajčkami. Torej, kakšna ideja?

Preveč se s tem obremenjuješ. Ali pri sogovorniku (ženski ali moškem), s katerim se trenutno o neki temi pogovarjaš,opazuješ njegove noge (ali so depilirane ali ne), njegov trebuh (je pivski, raven, ima radiatorje, šlavhe, …), nos (je dovolj raven, je morda kljukast, mu raste dlaka iz nosu, ima ogrce, itd), itd itd. Najbrž ne. Vedi pa, da je lepotna industrija velik biznis, zato povsod naletiš na zgodbe, kot si opisala.
Skratka – nekdo je lahko v nulo porihtan, pa je njegov značaj “bljak”. Pomembna pa ni embalaža, ampak kar je v njej. Komur pa ni, takemu se izognem.

Mene pa fascinira, kako ti je uspelo pojesti 25 čokoladnih jajc?

nova
Uredništvo priporoča

Mene pa zanima če je še kakšno jajce, čokoladno seveda, ostalo … 🙂
Dobro razmišljanje, btw

New Report

Close