Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je kdo že probal Hood burger?

Je kdo že probal Hood burger?

Zelo okusen, bomica iz krompirjevega testa odlična, goveje meso vrhunsko, tudi zelenjava sveža.
Ampak je nekam majhen za to ceno. Horse še vedno rulz.

Te vrste košte ne jem! Prisegam na domače “čobodre!” na žlico!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ma koga briga za tvoje čorbe. Vprašanje je naslovljeno na tiste, ki so jedli Hood burger. Ok?

nova
Uredništvo priporoča

Ma koga briga za tvoje čorbe. Vprašanje je naslovljeno na tiste, ki so jedli Hood burger. Ok?[/quote]

Hmmm… jaz nisem zasledil nobenega vprašanja…

Sicer sem pa slišal, da je res dober.

Ma koga briga za tvoje čorbe. Vprašanje je naslovljeno na tiste, ki so jedli Hood burger. Ok?[/quote]

Hmmm… jaz nisem zasledil nobenega vprašanja…

Sicer sem pa slišal, da je res dober.[/quote]

A naslova teme nisi prebral?

Ma koga briga za tvoje čorbe. Vprašanje je naslovljeno na tiste, ki so jedli Hood burger. Ok?[/quote]

Hmmm… jaz nisem zasledil nobenega vprašanja…

Sicer sem pa slišal, da je res dober.[/quote]

Je že kdo probal Hood burger?

A to ni vprašanje? Pa vidva Rok in Paco sta hujša kot najbolj tečne babe s PMS-om. A ne znata normalno odgovorit na zastavljeno vprašanje? Je treba vse eksplicitno narisat?

>Ampak je nekam majhen za to ceno.

Kolk pa stane, če smem vprašati?

Od 4 do 6, 5 evrov.

Hmmm… jaz nisem zasledil nobenega vprašanja…

Sicer sem pa slišal, da je res dober.[/quote]

Je že kdo probal Hood burger?

A to ni vprašanje? Pa vidva Rok in Paco sta hujša kot najbolj tečne babe s PMS-om. A ne znata normalno odgovorit na zastavljeno vprašanje? Je treba vse eksplicitno narisat?[/quote]

Da je vpr. v naslovu sem spregledal.
Jaz ga še nisem poskusil.

Od 4 do 6, 5 evrov.[/quote]

Predrago. Ampak če uspejo najti kupce oz. jim biznis laufa, potem edino pravilno, da zaračunajo kolikor se le da 🙂

Je že kdo probal Hood burger?

A to ni vprašanje? Pa vidva Rok in Paco sta hujša kot najbolj tečne babe s PMS-om. A ne znata normalno odgovorit na zastavljeno vprašanje? Je treba vse eksplicitno narisat?[/quote]

Da je vpr. v naslovu sem spregledal.
Jaz ga še nisem poskusil.[/quote]

No, potem pa ti ga priporočam 🙂 je res okusen in meso je res kvalitetno, ne pa neki bučkuriš kot je navadno v pleskavicah. Je pa za ene pol horsa.

Kako hudiča pa veš, da je meso “res kvalitetno”? Nosiš s sabo opremo za laboratorijske analize? Ali pa si samo člen v verigi prodaje in takole delaš zastonjsko reklamo po forumih?

Za moj okus je kvalitetno. Jaz razločim med kvalitetnim in nekvalitetnim mesom. Ti ne?
Če bi delala reklamo, potem ne bi pisala, da so hamburgerji premajhni, cene pa previsoke. Se ti ne zdi?
Sorry, samo deluješ precej butasto in nervozno.

Jaz sem ga včeraj poskusil. Zelo dober hamburger, ampak je res premajhen za to ceno.

Dejte ga nehat biksat. To je en kup žaganja z neko omako. Neokusno in predrago.
Kvalitetno meso gor al pa dol, če hočeš jest zdravo pol ne jej burgerjev.

kaj se pa potem uglašaš

Poznam, ja.

Kje pa to prodajajo? Rada poskusim kaj dobrega, tudi dober burger je svojega denarja vreden. Saj pa tega ne ješ vsak dan, zdravje mi za zdaj še odlično službi. Tudi Lars & Sven burgerji so mi odlični. McDonalds je pol cenejši, ampak naj si ga vtaknejo tja, kamor sonce ne posije.

Hoodburger je nama obema s partnerjem super, edino malo od rok, da bi si ga večkrat privoščila.
Horse ni pa niti senca tega, kar je nekoč bil, v tistem taprvem kiosku v Tivoliju. Tudi s tistim avtomatom so me čisto odvrnili. Je večji, pa kaj češ z večjim, če ni dober?

New Report

Close