Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vremenska napoved 10 dni in več

vremenska napoved 10 dni in več

Koliko drži tale vremenska napoved za 10 dni in več:
http://www.vreme.us/vreme-10-dni.html

Ponavadi ne gledam toliko v naprej, sedaj pa sem šla pogledat in vidla da bo za 1 maj dež, mi pa imamo planiran dopust
A naj bom kar slabe voljše al je še kaj upanja da so se zmotili 🙂

Na dan, ko imamo birmo in planiran piknik, kaže oblačno in 12 stopinj. Zato ne verjamem! 🙂

Ne, desetdnevna napoved je več ali manj strokovno ugibanje. Mislim, da so kolikor toliko zanesljive napovedi za največ tri dni, vse, kar je več, je že ugibanje. Ne me držat za besedo, vem, da so naše vremenoslovce spraševali o tem in bo nekaj takega … Skratka, zanesemo se lahko le na napovedi za naslednji dan in še kak dan pozneje, tretji dan je že bolj tako tako.

Se ne da za toliko naprej točno napovedat vremena. Saj jim še za dan naprej včasih ne rata…
In če malo brskaš po netu, boš našla strani s čisto različnimi napovedmi. No, in katera je prava?
Je čisto brez veze se 10 ali 14 dni naprej obremenjevat z vremenom. In kaj zdej, če je napovedan dež, vi imate pa planiran dopust? Boste odpovedali dopust?

Točno tako!

Edino vsaj približno zanesljivo je tole: http://meteo.arso.gov.si/met/sl/app/webmet/#webmet===wL1BHbvFGZz9SblRXZv9SYwB3L3VmYtVGdvAXdqN3LwJ3bn9iclFGbt9iZvJXZjF2c09SZwNHdhJGbl5CetxGfzx2b2VmbpF2XjVmb0JXYsxnZvJXZjF2c0x3ek9Wbhlmb6cycs9mdl5Wah91Yl5GdyFGbnwCchJXYtVGdlJnOnQVQCxURnwCd5BXZ6cSZwNHdhJGbldSf;
Za naslednje tri dni je dokaj zanesljivo, naprej je treba jemati z rezervo.

glede na zadnji dve leti, lahko tudi 3, ko je bilo do prvega maja celo vreme obrnjeno na glavo, nihalo iz poletnih temperatur do zimskih in je bil prvi maj na koncu topel in sončen, mislim da bo tudi letos tako.

prvo kot prvo,…ja če bo slabo vreme bom odpovedala ker imam samo nekaj plačanega in ne mislim it v dež 🙂 to sem potem lahko doma, zato me tudi zanima ker bi potem prestavila termin

ok se ne da napovedat ampak verjetno če kaže takšno poslabšanje in sam dež in hladno,,,potem dvomim da bo sonce in 25 stopinj
nekaj že mora biti na tem saj ni samo en dan slab ampak cel teden

Ja potem pa odpovej, a ne.

Bognedaj, da bi se pri tem zanašala na forumovsko mnenje, saj gre zate. Napoved, kot smo ti že napisali, je sicer popolnoma nezanesljiva, kar pa seveda ne pomeni, da za prvega maja dejansko ne bo tako.

no saj sem rekla, me je zanimalo če je kdo že tole spremljal ker jaz nisem
da so napovedovali tako slabo vreme in je bilo potem čisto drugače…ali pa obratno
to me je zanimalo, ….to da težko napovejo vreme v naprej mi je jasno

tudi če gledaš za 25 dni naprej, na tej strani, ne kaže nič obetavnega…meni je vseeno, mi gremo itak na kanarske..

Tudi jaz sem danes gledala 15 dnevno napoved vremena in tudi mene je vse minilo, ker imamo planiran dopust. Odpovedali ne bomo, srčno pa upam, da se napoved ne bo uresničila.

Kam pa greste? Na morje? V planine? Na morju se da marsikaj počet tudi če je oblačno…

ja na morje
ne saj če je oblačno je vse ok, samo dež pa res ne bi in 2 majhna otroka
da bomo viseli v apartmaju…sem rajši doma

no saj sem rekla, me je zanimalo če je kdo že tole spremljal ker jaz nisem
da so napovedovali tako slabo vreme in je bilo potem čisto drugače…ali pa obratno
to me je zanimalo, ….to da težko napovejo vreme v naprej mi je jasno[/quote]

To ti probam dopovedati. Lahko, da bo čisto drugače, lahko pa ne. Kaj ti pomagajo te izkušnje, ko je pa to zgolj naključje, tako kot bo po naključju ta napoved lahko tudi čisto pravilna?

jaz pa kar verjamem, kot je ena napisala če kaže dž in mrzlo potem bo prej vsaj oblačno kot sonce in 25 stopinj. redno spremljam več vremenskih strani in res so si velikokrat zelo različne med sabo in še ko celo dežuje ponekod še vedno kaže sonce hahahhah.

sem pa opazila, da tista napoved, ki jo prvo objavijo najbolj drži potem ko gledam drruge dni že popravljajo, na koncu pa kot rečeno pridemo skoraj nazaj na prvotno napovedano. glede na današnjo vremensko bodi vesela, da kaže tako hahahha pred dnevi je za prvi maj kazalo zjutraj – 2. 😮

tko da maj bo res bolj kot ne deževen 🙁
tudi za pohod okoli lj kaže slabo

Velikokrat je vsekalo mimo. Gledano pred nekaj tedni bi moralo biti danes 10 stopinj. Pa poglejte kaj imamo. Upam, da bo bolje, kot kaže :).

Kje lahko odpoveš tako kratek čas pred odhodom?

Kje lahko odpoveš tako kratek čas pred odhodom?[/quote]

…lahko odpoveš. brez stroškov. na booking.com. tudi jaz čakam na vremensko napoved, lahko odpovem 2 dni prej in, ker gremo na morje, ne bomo šli, če bo napoved slaba. mi je fuul brezveze na morju bit za 1. maja, če ni lepo vreme.

Jaz pa ne razumem, zakaj imate take težave s tem vremenom za prvi maj, pa za dopust in če je dež, je vse uničeno in denar gre v nič. Zakaj ne greste v kraje, kjer nikoli ni dežja, vedno sije sonce, morje je toplo vedno, zrak je pa od 17 zjutraj do 30 čez dan. Se tako bojite avionov? Jaz grem v Dalmacijo, ko je jasno, da bo naslednjih 14 dni res sonce. Za prvi maj pa nikoli, ampak vedno v tople kraje, da se zanesljivo naužijem sonca, ne pa da v deževju hodim kje po Puli.

ne razumeš?
no naj ti jaz pojasnim
ker imam otroka stara 3 leta in 11 mesecev in ju niti pod razno ne bi vlačla po letalih, ker se ne valjam v denarju da bi dala 2000 eur za 1.maj, ker mi je lepo da gremo na obalo za kakšen dan, se malo odklopimo od domačega okolja…skratka ne kompliciramo ampak dež pa vseeno ne bi radi
bo dovolj ok?
:)))
pa lep sončen dan

http://www.krtina.com/napoved/napoved.asp

Jaz se kar 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zanesem na tega mojega Zevsa.

ne razumeš?
no naj ti jaz pojasnim
ker imam otroka stara 3 leta in 11 mesecev in ju niti pod razno ne bi vlačla po letalih, ker se ne valjam v denarju da bi dala 2000 eur za 1.maj, ker mi je lepo da gremo na obalo za kakšen dan, se malo odklopimo od domačega okolja…skratka ne kompliciramo ampak dež pa vseeno ne bi radi
bo dovolj ok?
:)))
pa lep sončen dan[/quote]

no no ne pretiravej, otroci do 12 leta imajo tak al tak đabe povsod.

New Report

Close