Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

ROMANTIČNA POTEPANJA V DVOJE

Default avatar

gospodična

Pozdravljeni!

Zanima me če imate kekšno idejo za spomladanska romantična potepanja v dvoje sem iz severne primorske.
Ali veste za kaj znimivega v severni italiji? razen Benetk pa Verona??

Hvala in LP
Default avatar

gospodična 2

nemška romantična cesta
Default avatar

gospodična.

gospodična je napisal/a:
Pozdravljeni!

Zanima me če imate kekšno idejo za spomladanska romantična potepanja v dvoje sem iz severne primorske.

Hvala in LP
Se opravičujem sem pozabila dodat da iščem predloge za enodnevna potepanja ;)
Default avatar

maggiore

Ne vem ravno, kaj naj bi bilo romantično potepanje - midva si romantiko sama narediva marsikje.
Jezera npr. Lago Maggiore in Boromejski otočki ali okoli Gardskega jezera. Pa Padova, Mantova, Modena, Ferrara so zanimiva mesteca za pogledat.
Meni je še najbolj romantično, da se čisto na slepo, brez navodil, potikava okoli in iščeva kakšne zanimive kraje in skrite kotičke...
Default avatar

maggiore

gospodična. je napisal/a:
gospodična je napisal/a:
Pozdravljeni!

Hvala in LP
Se opravičujem sem pozabila dodat da iščem predloge za enodnevna potepanja ;)
No v Padovo greš lahko za en dan. Ali pa Vicenza-Bassano del Grappa in tam okoli. Tudi Treviso je luškan za pogledat, če se pelješ po stranskih cestah od Udin do Trevisa, je čisto znimivo. Vmes se npr. ustaviš še v Villi Manin, če je kakšna zanimiva razstava, pa še en kup zanimivih malih mestec je tam okoli. Samo malo raziskovat je treba in bit radoveden...