Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek fiksni zobni aparat

fiksni zobni aparat

pozdravljeni npr, če ima eden npr, take zobje da mora imeti zobni aparat npr, da ima spredaj v trikotnik zobje, zgornja čeljust, izgleda pa tako kot bi bil kakšen zob preveč, zato je spredaj tako kot nekakšen trikotnik, In me zato zanima, če ima zobni aparat pa to poravna nazaj, ali se tudi na licih kaj pozna drugače ko se poravna, ker gre gotovo vse skupaj nazaj , pa ali je potem tudi tisti predel pod nosom kaj drugačen, milsim gotovo potem vse skupaj dugače lepše izpade, če se to poravna al kako.
hvala za odgovore

meni so ruvali štirice, ker sem imel preveč zob za mojo čeljust….načeloma se drugače ne bi smela poravnava zob nič poznati na licih…predel pod nosom pa je drugačen, saj pomakne zobe nazaj 🙂 .. meni je prav lepo porihtalo 😀

---- sledite mojemu blogu na: http://zygawehar.blogspot.com/

pa tudi nos gre lahko čisto malo notri, če se zgoraj poravnajo zobje zgornja čeljust, pa tako mislim potem lepše izgleda vse skupaj.
Ker mislim to je glavno, najbolj potrebna poravnava le imaš zobje v trikotnik spredaj, ker potem ko gredo nazaj mora biti to zelo lep, ane.

Pa še nekaj, če ti naprimer spulijo kkašen zob tam zadaj, da se ložje poravna, ali to kaj boli, ko ti ga vleče ven ane boli, zato ker smo klicali na neko kliniko v ljubljani dr. kovačič, so rekli da ko zob dajo ven da ne čutiš nič, niti pritiska pravzaprav nič, če pa greš npr nekam v zdravtveni dom pa to gotovo čutiš kaj, zato je bolje it to delati k specijalistom.

nova
Uredništvo priporoča

am, nos ne gre nič notri, ker je samostojna kost in ni vezana na čeljust…gre pa zgornja ustnica (oz. predel med ustnico pa nosom) malo noter….
drugače jst nisem čutil nič…itak dajo lokalno, pol pa s takim orodjem kot je dleto (al izvijač al nekej podobnega) odstranijo dlesen, pol pa sam zatakne tisto med korenino, pa potegne ven…res hitro pa neboleče 🙂

---- sledite mojemu blogu na: http://zygawehar.blogspot.com/

New Report

Close