Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški imate raje večje ali manjše ženske?

Moški imate raje večje ali manjše ženske?

Pogosto slišim da nekateri moški sploh ne marajo recimo majhnih žensk s kratkimi nogami recimo pod 165cm ni šanse tako so mi določeni pravili. Določene pa ne privlačijo visoke ženske torej nad 170cm ne marajo.

Kako se vam zdi nasplošno, se vam zdi 170cm za ženske že previsoko? Ali pa se vam zdi 160cm za žensko premalo? Govorim v primeru ko je ženska brez petk seveda.

Bodi še ti tako zbirčna. Kot očitaš moškim. Ne samo moškim dajati te “privilegije”.

In kaj boš s tem podatkom? Lahko ti bo 100 moških reklo, da so jim všeč 170cm ženske, tistemu, ki bo tebi všeč, pa ti kljub temu ne boš, ampak bo izbral eno 180cm.

Nisem moški, sklepam pa lahko, da so jim všeč različne sorte žensk, vsak po svoje.

Meni se zdi 160cm za žensko premalo, 170cm komaj dovolj, tam nad 170 pa idealna višina, do nekih 180+, nad 185 pa žal že preveč, ker smo moški tako majhni…

pod 170 ne pa st petk manj kot 38 ne 🙂

Kaj zdaj si moški ali nisi?

Kaj zdaj si moški ali nisi?[/quote]

Nisem, tipkarska napaka.

Recimo ženske nad 175 so kar konjske. Najlepše so mi od 165 do 170, pa majhna stopala, največ do 39.

Jp, idealno od 165 do 175. Pašejo v vseh kombinacijah.

Moški imamo v glavnem najraje do 15 cm nižje ženske od sebe, a kljub temu obstaja dobršen odstotek moških, ki jim je višina vseena, ali pa so nori na zelo majhne ali velike ženske.

To sicer ne sodi v to temo, ampak zadnje čase opažam, da precej žensk laže o svoji višini. Npr. jaz sem visoka 165 cm, zraven mene stoji ženska, ki ima enako višino, pa trdi, da je visoka 170 cm. Potem še ena, ki nosi 10 cm petke, pa pravi, da je visoka 175 cm, ja malo morgen – toliko si visoka s petkami. Zgoraj je ena oseba dobro napisala – važno je, če si všeč tistemu moškemu, ki je tebi všeč in ne kakšno je splošno mnenje moških o višini žensk.

In kaj naj potem jaz naredim? Sem samo še za odstrel? Tdi če obujem največje pete, sem še vedno pod nivojem. Majhna sem namreč 150 cm.

Kar je majhno, to je ljubko…

Meni se zdi idealno 168-170 cm. Samo dejstvo je, da so slovenski moški na splošno majhni, ženske pa visoke. Običajno potem tako tudi odgovorijo: majhni moški ne marajo velikih žensk, veliki pa velike hočejo.

Yap to je res, sama imam 170cm in sem se vedno nelagodno počutila ob kakšnem majhnem taki imajo običajno radi take ki so okoli 155, 160cm visoke. Tip mora biti visok najmanj 185cm, v Sloveniji je res zelo veliko malih moških ali pa moških povprečne velikosti torej okoli 176cm kar je meni osebno premalo. Ko sem bila na Švedskem sem na ulicah videvala sigurno tam okoli 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov je bilo visokih nad 185cm, tam so res visoki tipi, v Sloveniji je pa recej malih.

a se najde ksna zame, sm 32 let star, 183 cm pa 77 kg ce sm natancen 🙂

Ni merila,visoka sem 160 in dobila fanta 186,ki je skozi ko sva bila v klapi(takrat samo kot prijatelja) imel visoke punce in vedno govoril ,da pod 170 ni šanse,imel je same lepotice,če temu tako rečem,jaz pa sem nekaj povprečnega……….na koncu imava tri sončke,tako da merila ni,zarečenega kruha se največ poje.

… ampak ljubkost ni niti vrlina, niti nek ideal. Zame so moški, ki so jim všeč majhne ljubke ženske, prikriti pedofili.

“sori, no…” darwin award za tvojo objavo. haha

Jaz 192, žena 165. Super se ujameva.

… ampak ljubkost ni niti vrlina, niti nek ideal. Zame so moški, ki so jim všeč majhne ljubke ženske, prikriti pedofili.[/quote]

Meni pa so všeč manjše ženske in so mi ravno visoke anti. Kot je rekla, manjše so ljubke.

Nič, grem jutri k psihiatru, ker sem očitno pedo.

Ene ste tako hudo zabite, da še debilom delate konkurenco.

… ampak ljubkost ni niti vrlina, niti nek ideal. Zame so moški, ki so jim všeč majhne ljubke ženske, prikriti pedofili.[/quote]

Meni pa so všeč manjše ženske in so mi ravno visoke anti. Kot je rekla, manjše so ljubke.

Nič, grem jutri k psihiatru, ker sem očitno pedo.

Ene ste tako hudo zabite, da še debilom delate konkurenco.[/quote]

poglej tole 173cm:

https://www.google.si/search?q=monica+bellucci&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=97NqUaGcBonMOZHNgIgE&ved=0CC0QsAQ&biw=1467&bih=706

ali tole 157:

https://www.google.si/search?q=kate+olsen&hl=sl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=J7VqUaHHB4nmOdPCgJgD&sqi=2&ved=0CC0QsAQ&biw=1467&bih=706

Ta prva zgleda kot ženska, ta druga, pa zaradi svoje višine in ljubkosti zgleda kot otrok!
Kar pojdi k psihijatru, pedofil!

Sem hodila s štirimi nad 190 cm, pa sem eno ubogo povprečje (168). Se mi pa zdi za žensko idealno tam nekje od 172 do 175.

Noben moški mi še ni rekel, da mu moja višina ne ustreza.

Meni pa so všeč manjše ženske in so mi ravno visoke anti. Kot je rekla, manjše so ljubke.

Nič, grem jutri k psihiatru, ker sem očitno pedo.

Ene ste tako hudo zabite, da še debilom delate konkurenco.[/quote]

poglej tole 173cm:

https://www.google.si/search?q=monica+bellucci&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=97NqUaGcBonMOZHNgIgE&ved=0CC0QsAQ&biw=1467&bih=706

ali tole 157:

https://www.google.si/search?q=kate+olsen&hl=sl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=J7VqUaHHB4nmOdPCgJgD&sqi=2&ved=0CC0QsAQ&biw=1467&bih=706

Ta prva zgleda kot ženska, ta druga, pa zaradi svoje višine in ljubkosti zgleda kot otrok!
Kar pojdi k psihijatru, pedofil![/quote]

Ko človek misli, da je že vso neumnost sveta srečal……pa naleti na tebe!
Jaz sem 160 in imam 54 let. Torej so vsi moji partnerji, tudi sedanji, prikriti pedofili?
Svašta majko rodi…..

Meni pa so všeč manjše ženske in so mi ravno visoke anti. Kot je rekla, manjše so ljubke.

Nič, grem jutri k psihiatru, ker sem očitno pedo.

Ene ste tako hudo zabite, da še debilom delate konkurenco.[/quote]

poglej tole 173cm:

https://www.google.si/search?q=monica+bellucci&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=97NqUaGcBonMOZHNgIgE&ved=0CC0QsAQ&biw=1467&bih=706

ali tole 157:

https://www.google.si/search?q=kate+olsen&hl=sl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=J7VqUaHHB4nmOdPCgJgD&sqi=2&ved=0CC0QsAQ&biw=1467&bih=706

Ta prva zgleda kot ženska, ta druga, pa zaradi svoje višine in ljubkosti zgleda kot otrok!
Kar pojdi k psihijatru, pedofil![/quote]

Am, glede na to, da je Kate Olsen 5 let starejša od mene, bom jaz že v teoriji zelo težko pedofil. Pedofil bi bil, če bi ona bila stara 14 ali manj, t.j. po slovenski kazenskopravni zakonodaji.

Drugače pa ni psihiJJJJJJater, ampak je pravilno psihiater. Vsaj tako so me učili tam v enem tretjem ali pa četrtem razredu OŠ.

Pa še to; Monica Bellucci je starejša ženska. Logično je, da bo 26 letnica lepša od skoraj 50 letnice(to pa ne pomeni, da sem jaz pedo). Mogoče pa imaš ti kakšen kompleks, ker se staraš…

New Report

Close