Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Občine s 505 prebivalci, 664 prebivalci, 612! Pa mi moramo propasti!

Občine s 505 prebivalci, 664 prebivalci, 612! Pa mi moramo propasti!

http://sl.wikipedia.org/wiki/Seznam_ob{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Din_v_Sloveniji

Naj nam ne predavajo o varčevanju v državi, kjer ima vsaj malo večji zaselek svojo občino in kompletno administracijo in občinske svete in vse.

… kar strinjam. Sem iz male občine. Ko je nastala, sem bila ponosna in zadovoljna, pa nisem več. Sploh ne, odkar so župana ovadili zaradi po domače povedano razmetavanja z občinskim gnarjem.

Če bi imeli gor koga, ki bi z denarjem znal in hotel, bi se razcveteli, da. ker pa imamo nekoga, ki tam čaka na pokojnino in ni niti senca od gospodarja, potem je bolje, da nismo občina. Za vse.

Ko smo bili še pod Ljubljano smo imeli makadam, nobene cestne svetilke, nobene kanalizacije. NIČ!
Šole so nam zapirali. Skratka, noben denar ni prišel do nas. Odkar smo na svojem se razvijamo!!
Dokler se tako krade, je edino prav, da so!

Ne bomo propadli zaradi občin, ampak zaradi bank in tajkunov!

Na svojem ste? A upaš povedati, katera občina je to, da ti mi povemo, kako se vaša občina niti pod točko razno ne financira sama, je v strašnem minusu in cela država financira vaše svetilke. Ja, ni problema, je prav, da jih imate, ampak ne mi o tem, da ste na svojem.

Ne bomo propadli zaradi občin, ampak zaradi bank in tajkunov![/quote]

Misliš, da ni povezave? Kaj misliš, kako se delajo občine? Takole na uč? Delali so jih tako, da so si stranke zagotavljale čim več oblasti. Te iste stranke, ki imajo mreže po občinah in svoje ljudi tam v službah (za naše službe so) imajo ljudi tudi po bankah in tudi tajkuni so strankarski.


Samo to ne zaradi majhne/velike občine ampak zaradi nesposobnosti vaših svetnikov, ki ste jih izvolili v ljubljansko občino.

Več občin pomeni več ljudi, ki zažirajo proračun.

No, mi pa imamo nakaj čez 5000 prebivalcev, na dokaj veliki površini, pa mnogo hribov (hribčkov). Občine niso izglasovali, pa jo vseeno imamo. Se je res marsikaj uredilo. Se je očitno zelo bogata občina želela znebiti podeželja, v katerega bi morala veliko vložiti. Gre pa za Moravče.

Na svojem ste? A upaš povedati, katera občina je to, da ti mi povemo, kako se vaša občina niti pod točko razno ne financira sama, je v strašnem minusu in cela država financira vaše svetilke. Ja, ni problema, je prav, da jih imate, ampak ne mi o tem, da ste na svojem.[/quote]
Naši svetniki delajo brezplačno, a morš verjet? Celo župan dela popolnoma brezplačno! Ima svojo firmo, ampak mu ni problem delat še za občino:) Imamo 3 zaposlene z majhnimi plačami. Ostale, ki jih rabimo najamemo pogodbeno, za dan dva !
Zdaj pa preveri, kateri župani in kateri svetniki v Sloveniji delajo brez honorarja, pa nas najdeš.

Na svojem ste? A upaš povedati, katera občina je to, da ti mi povemo, kako se vaša občina niti pod točko razno ne financira sama, je v strašnem minusu in cela država financira vaše svetilke. Ja, ni problema, je prav, da jih imate, ampak ne mi o tem, da ste na svojem.[/quote]
Naši svetniki delajo brezplačno, a morš verjet? Celo župan dela popolnoma brezplačno! Ima svojo firmo, ampak mu ni problem delat še za občino:) Imamo 3 zaposlene z majhnimi plačami. Ostale, ki jih rabimo najamemo pogodbeno, za dan dva !
Zdaj pa preveri, kateri župani in kateri svetniki v Sloveniji delajo brez honorarja, pa nas najdeš.[/quote]
občinski stroški niso samo plače zaposlenih na občini, ampak vse, kar občina potroši, od vzdrževanja cest do financiranja vrtca…

in še nekaj….

koliko pa županova firma pokasira od občine za storitve? preveri na revizorju…

340 prebivalcev, pa to ni za imenovati, vas to je vaški zaselek, Še malo pa bodo Roje tudi občina, župan pa bo Mirko!

Vsi bi svoje občine, nihče pa v svoji občini nebi imel:
Svojega vodovoda, smetišča, bioelektrarne, čistilne naprave za kanalizacijo, če seveda je kanalizacija.
Če bi bil jaz sosednja občina z vsem naštetim bi vam vse to zaračunal da bi se vam kar bliskalo od številk.

Pa kaj vam bodo asfalt, ulična razsvetljava, pločniki in nevem še kaj vse če se pa mladi selijo na obrobja ljubljane, maribora in še parih malo večjih mestec za naše razmere.

Vse kar je manj kot 10.000 prebivalcev bi bilo za ukinit.


Od kar vas Ljubljana financira, se razvijate!! Povej kam dajete smeti? V Ljubljano? In kako dobite denar za financiranje? Iz Ljubljane! Toliko o samostojnosti!


Naši svetniki delajo brezplačno, a morš verjet? Celo župan dela popolnoma brezplačno! Ima svojo firmo, ampak mu ni problem delat še za občino:) Imamo 3 zaposlene z majhnimi plačami. Ostale, ki jih rabimo najamemo pogodbeno, za dan dva !
Zdaj pa preveri, kateri župani in kateri svetniki v Sloveniji delajo brez honorarja, pa nas najdeš.[/quote]
občinski stroški niso samo plače zaposlenih na občini, ampak vse, kar občina potroši, od vzdrževanja cest do financiranja vrtca…

in še nekaj….

koliko pa županova firma pokasira od občine za storitve? preveri na revizorju…[/quote]
Me je res zanimalo, če se motim o našem županu… Na Supervizorju ni niti € iz naše občine:))) Je pa drugače kar nekaj denarja za njegovo firmo.Ministrstva in zavodi.


občinski stroški niso samo plače zaposlenih na občini, ampak vse, kar občina potroši, od vzdrževanja cest do financiranja vrtca…

in še nekaj….

koliko pa županova firma pokasira od občine za storitve? preveri na revizorju…[/quote]
Me je res zanimalo, če se motim o našem županu… Na Supervizorju ni niti € iz naše občine:))) Je pa drugače kar nekaj denarja za njegovo firmo.Ministrstva in zavodi.[/quote]

ki ga ne bi bilo, če ne bi on kot župan imel svojih vez…
eh ja… samo vprašanje je, iz katerega žaklja gre…


Od kar vas Ljubljana financira, se razvijate!! Povej kam dajete smeti? V Ljubljano? In kako dobite denar za financiranje? Iz Ljubljane! Toliko o samostojnosti![/quote]
Eh, prav imaš:) Si vedel-a, da bodo Cankarjev dom razstavili in ga preselili k nam? Ker ga je gradila cela Slovenija.Dovolj časa je stal tam.
Ljubljani ostanejo Stožice in Cesta dveh cesarjev;)

New Report

Close