Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Protivlomna vrata

Protivlomna vrata

Mene pa zanima, če je kdo v zadnjem času kupil protivlomna vrata Val ali Vovko? Zanima me predvsem ali so se držali rokov izvedbe, predvsem pa kako ste bili zadovoljni s samo vgradnjo
( natančnost ) in ali so izpolnila vaša pričakovanja.

Jaz jih imam že dobri dve leti. Kupila sem jih pri VAL. Držali so se rokov, bili so zelo ažurni, zato sem se tudi odločila za njih, saj je bil njihov odzivni čas izredno kratek. Tudi sama izvedba je bila strokovno narejena in v dogovorjenem času. Prišli so točno in za sabo vse počistili.

Ravno ta teden so nam jih vgradili. Kupili smo jih pri Valu. Držijo se dogovorjenega, rok dobave je bil 60 dni in tudi nekje toliko smo čakali. Z odnosom in izvedbo smo tudi zadovoljni, nobenih problemov, plačali smo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} avans. Za sabo so tudi pometli in pospravili. Nimam nobenih propomb.

A lahko kdo pove še končno ceno?

mi imamo tud valova vrata. So imeli takrat ob vgradnji mal gužve in so nas prosili, če se lahko dogovorimo za podaljšanje roka vgradnje. Ker smo imeli po načrtovani vgradnji še nekaj drugega splanirano, so se nam ful prilagodili in mislim, da “zamudili” le par dni. Vgradnja pa hitra in natančna, fantje prijazni. Cena je bila pri nas cca 1300€, ker imamo vrata po meri, standardna so cenejša (ampak mislim, da tudi okoli 1000€)

Ne bom sicer odgovorila za ta vrata, po katreih sprašuješ, ampak vseeno.
Midva sva lansko leto na hiši menjala vrata, takšna, ki imajo nadsvetlodo nad vrati. Odločila sva se za podjetje Rajmax iz Kozjega ( imajo tudi v Medvodah salon ). Prišli, vzeli izmero, naredili po želji, malo drugače kot sicer po katalogu, plačali najprej 40 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cene, prišli in naredili (stareven, nove noter, pospravili ) v dveh urah. Ostalo plačali po računu v 10-ih dneh po izstavitvi rčuna.

Cena po meri narejenih vrat z nadsvetlobo – 1.450 EUR.

M

Tudi mi imamo Val-ova protivlomna vrata. Na kratko zelo zadovoljni. Smo pa ugotovili, da je cena ful padla. Mi smo dali pred 2 leti 1300 €, zdaj so pa okrog 1000 €.

Mi mamo protivlomna vrata…..in so bila kar draga 1.500$ ampak se je splačalo.

New Report

Close