Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj priporočate za branje

kaj priporočate za branje

Kaj priporočate za lahkotno večerno branje? Zadnje prebrana knjiga je bila trilogija Pedeset odtenkov

Telefonski imenik. Živahna knjiga, saj v njej nastopa ogromno likov.

ti priporočal:
– mellissa p. pred spanjem si stokrat skrtačim lase… izjemna literatura

nova
Uredništvo priporoča

Nekaj predlogov:

Kathleen E. Woodiwiss – Plamen in cvet
Annie Hawes – Ekstra deviško
Velma Wallis – Ženici
Anita Nair – Ženski kupe
Cameron West – Prva oseba množine
Anna Gavalda – Samo skupaj, nič drugega

– Ljubezen v steklenici
– p.s. Ljubim te
– Trije v postelji
– karkoli od Nore Roberts ali Nicholas Sparksa

ne zelo lahke, a berljive in meni zelo všečne:
– Služkinje
– Tek za zmajem
– Hiša tisočerih sonc
– Pride ženska k zdravniku

ne spomim se več na hitro kakšne fajne 🙂

Jaz jih prodam po 5 eur, velika izbira in same take ženske knjige za krajšanje časa. Oglasi so pa na bolhi pod uporabnik fonzi8

Kake face ste, da si tako zapomnite naslove knjig, meni sploh ne rata, da me kdo vpraša, kaj zdaj berem, bi morala it pogledatna nočno omarico…

Matildin zadnji valček in vse od Kathleen E. Woodiwiss.

Biografijo od B. Cavazze.

Priporočam vsem, ki je še niste prebrali.

ker se je še ena taka kot sem jaz našla-ogromno berem, ampak naslove del si pa redko zapomnim in pogosto šele po poglavju ali dveh ugotovim, da sem knjigo že nekoč prebrala.

Kake face ste, da si tako zapomnite naslove knjig, meni sploh ne rata, da me kdo vpraša, kaj zdaj berem, bi morala it pogledatna nočno omarico…[/quote]

haha the same here 🙂

Kake face ste, da si tako zapomnite naslove knjig, meni sploh ne rata, da me kdo vpraša, kaj zdaj berem, bi morala it pogledatna nočno omarico…[/quote]

… noro! Jaz tudi :).

Uf, mi je zdaj lažje, da nisem edina 🙂

Vse od Jo Nesbo-ja – kriminalke.

Za tole moraš vedeti, da jo beri samo, če želiš pasti v hudo depro. Jaz sem jo dvakrat začela in dvakrat odložila. Grozno branje.

Ti pa priporočam Bila sem princesa. Avobiografija o življenju Avstralke, ki se zaljubi v Malezijskega princa.

New Report

Close