Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Legoland/Gardaland

Legoland/Gardaland

Tisti, ki ste že bili na obeh krajih….

Kaj je boljše – otrok star 6 let. Ali mogoče kaj tretjega? Planiramo obisk nekje julija namesto morja…

Hvala

odvisno kaj ga bolj zanima, morda je za 6letnika boljši legoland

Legoland za to starost…super je…fajn je,če je toplo…nekaj atrakcij je na vodi…pa mi smo
bili 2 dni…l.p.

nova
Uredništvo priporoča

legoland

Namesto morja definitivno Gardaland, ker je videt še kaj drugega, klima pa podobna kot na morju. Pa še kopali se boste lahko. Ko smo bili mi tam, smo se prav čudili, kako lahko prideš tako daleč in greš samo v Gardaland. Tudi glede atrakcij Gardaland prekosi Legoland. Veliko jih sicer ne bo primernih za šestletnika, ampak vseeno. Kot pravim, atrakcij je še vedno ogromno zunaj Gardalanda.

Jaz bi v primeru, da ne bi sli na morje, izbrala rajsi Gardaland, pa bi sli za par dni in dio se se kopas lahko, Gardsko jezero je the best. Legoland pa za prvomajske, jesenske ali kaj takega.

Mi gremo v začetku maja v Gardaland za 3 dni. Pa me zanima če kdo ve, koliko lahko pričakujem gneče in sicer na ponedeljek???? Je kaj manj kot za vikend.

Hvala

Takrat imajo tudi Italijani neke praznike, pa Nizozemci, in zna biti kar pestro. Bili lani za naše praznike, nato pa se je za vikend, ko so se prazniki začeli Italijanom, usulo kot kobilice. Tako da malo upoštevaj njihove praznike.

Za avtorico: če bo to namesto dopusta, pojdite na Gardsko jezero. Odvisno od budžeta si lahko privoščite še Movieland, Aqualand (za kopat), Safari park ali pa preprosto izlet v Verono, ob jezeru, kopanje v jezeru. Je kot bi bil na morju, vroče, mediteranska klima in rastje … skratka, prima.

je še zanimiv obisk Legolanda, dfinitivno. Mogoče bi šli najprej tja, saj mu ta čez leto ali dve sploh ne boveč zanimiv. Moja hčerka je bila tam pri 4h letih in ji je blo optimalno, naslendjič pri 8h ji je bil že dolgčas.

Gardaland pa je fenomenalno atraktiven za vs egeneracije, moja hčerka je tam nenormalno uživala pri 3h letih, pa pri 7h (čeprav je skoz tečnarila ker na atrakcije čez 120 cm ni mogla it) pa pri 12h, ko je lahko šla povsod, pa bi še kr šla.

New Report

Close