Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vse v DM-u ….

Kaj vse v DM-u ….

Dobro jutro,

zanima me, kaj vse kupujete v DM-u, s katerimi izdelki ste zadovoljne, namreč bi rada danes koristila -15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, pa bi rada še kaj, kar do zdaj nisem.

Hvala vnaprej:)

Zdrave dodatke v prehrani (chia, konoplja, goji…), zelenjvno kocko, vanilijo, kosmice (Alnatura je zakon)
Vitamine
Plenice, robcki, vse za otrosko nego, prej tudi otroska hrana
WC papir, zewa papirnate brisace, njihova znamka za pomivalni stroj
Pralni prasek (vecina je Made in Germany), sensitive mehcalec njihove znamke,
Curaprox program in ostale scetke in paste
Milo za roke, telo, samponi
Mosko Balea kozmetiko
Krema za roke
Alverde kozmetika (dekorativna in osnovna)
Njihova znamka za intimno nego, imajo pa tudi Lunetko
Vrecke za smeti (bio in navadne)
Cistila Frosch
Njihove klipse za zapiranje vreck
Pa se kaj bi se naslo

Delam pa sproti seznam in nakupujem enkrat na mesec, uporabim 150 tock, uporabim popust (max nakup je za 200€), pa pridobim spet nov. vmes pa pokombiniram s popusti za 30 tock.

Jaz ta popust ponavadi pokoristim za kaj dražjega, npr.:
moški brivnik + nastavki
nastavki za električno zobno ščetko (če jo imaš)
pralni prašek
Curaprox zobne ščetke

drugače pa kupujem:
Balea gele za tuširanje
zobne paste in ustne vodice
trda mila Alverde
nasploh precej negovalne kozmetike za obraz (čistilne gele, kreme..)
šampon Bale Vitamin
čistila Denk mit

jaz kupujem plenice , robčke za rito, pri starejšem sinu sem kupovala tudi njihovo adaptirano mleko,
gele za tuširat,lak za nohte….. pa še kaj bi se našlo.
veliko kupujem v dm in vedno tudi koristim kake popuste.

Jaz kupujem predvsem kozmetiko, šampone, brivnike, gobice za tuširanje, odstranjevalce ličil, robčke, gel za tuširanje, zobne paste in krtačke, ustne vodice…

Hvala vsem, sem napravila veeelik nakup:)

Za barvo za lase sem koristila joker bon, tako da sem jo dobila 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ceneje, potem jo pa še na pol razdelim, da jo imam za dvakrat. V primerjavi s prej, ko sem hodila k frizerki, je to zelo velik prihranek. Kriza je.

Kupila sem vrečke za smeti, prvič v dm-u, me prav zanima, kakšne so. Pa gel za britje, pa milo za roke, pa Ma provence milo za lase, pa zobne paste, pa ščetke za medzobne prostore, pa mačjo hrano, pa prašek, ..

Lep dan vam želim

New Report

Close