Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske in dlake v anusu

Ženske in dlake v anusu

Ženske ali vam rastejo dlake v anusu? Ali jih odstranjujete in kako? Ali se podrazumeva, da je anus pri ženskah gladek ali moških ne motijo dlake na tem delu?

Enkrat sem eno od zadaj, je imela kar ene blatne kuglce okrog anusa. Je smrdelo, tako, da sem hitro zakljucil.

Temu se reče winter kiršne .

tam zadaj porabim vedno največ časa pa se mi še vedno nikoli ne zdi da mi je uspelo na gladko((((

Tudi tam se do gladkega.

Sorry, ampak ve že niste gladke…

okoli rite so vse kosmate in dajte punce lepo slečite se in noge narazen in špegu v roke in poglejte kaj imate okoli spolovila, rite, ritne luknje… se ti kar malo zagravža ane;))

torej, jaz si enkrat tedensko lepo vse pobrijem, ženski dober brivnik in namliti z intimnim milom, dva potega in gre vse lepo stran in higiena je lažja in boljša…vnetij ni, ker se skrbi za higieno!!! da o seksu od zadaj niti ne govorim… kosmato ali lepo depilirano, ni vprašanje…če že ženska meni, da se to ne brije, pa vam bo vsak iskreni moški povedal, da se mu dlake tam, če jih gleda pri belem dnevu zagotovo obrača, fuj…seveda pa so moški, ki sem jim jebe koga seksajo, sam da dobijo…

ali pa gre dec k ljubici in ga boli kurac kak kosmata je njegova baba…vse to šteje, sam ženske še kar nočjo verjet, kaj moške poriva drugam??!!

Če pobrijem sem ko ježek – pika. Zato vse populim in je res vse čisto in gladko

Če pobrijem sem ko ježek – pika. Zato vse populim in je res vse čisto in gladko[/quote]

Res je – pika in lahko se vraščajo dlake. Britje okrog anusa lahko poškoduje tudi nežno nagubano kožo sfinktra. Zato če že, potem raje depilacija s posebnim voskom za brazilko, pa še to v salonu, ker same boste težko, ker moraš malo nategnit kožo, da ne vlečeš kože potem gor skupaj z voskom in ne povročaš pokanja kapilar, poškodbe izjemno nežne kože in mikro krvavitev.

Pozdravljeni ! Najnovejši trendi so da se opušča depilacija okoli genitalij iz dveh glavnih razlogov , prvi je da moškim nikoli ni bilo povsem všeč in da so se ženske naveličale tega obreda. Drug je povsem naraven in izhaja da dlake ščitijo genitalije pred okužbami seveda da se drži resnična čistoča na tem delu telesa. Dlakavost je poseben čar za vzburjanje in priprava na seks.

sem moški in meni osebno so vse sramne dlake pri ženskah ogabne.

Še posebej dlake na anusu FUJ!  Tud pri sebi sem jih lasersko odstranu iz anusa ker ni hujšega ko greš srat in se vse paca gor in z wc papirjem sploh nemoreš dobro očistit. Zdaj ko tam nimam več dlak se čisto lepo obriše in manj papirja porabim, nič več me ne srbi in skos mam mam čisto rit. Potem pa se najde kak butlj ki ne ve kaj je osebna higiena in reče da se tam samo pedri depilirajo.

Odgovor na objavo uporabnika
dežurni gasilec, 07.04.2013 ob 00:21

Temu se reče winter kiršne .

Pri nas temu rečemo abrnki. Imajo jih samo moški. Ženske se umivajo.

Odgovor na objavo uporabnika
🤣😂😂😂🤣, 17.10.2022 ob 11:35

Pri nas temu rečemo abrnki. Imajo jih samo moški. Ženske se umivajo.

ženske imajo pa Tarzančke.

hahahaha ta izraz sem ze nekje slišu🤣🤣

sem se spomnu en dober vic na to temo:

“Ko je bog delal človeka in se je zadnji dan lotil še vsadit dlake je med delom že začel nazdravljati na svoj uspeh. Ker je bil sam in je imel poleg sebe velik vrč vina si je res dal duška in na koncu je bil že tako pijan da ni več vedel kaj dela in je brado vsadil še na anus. “

New Report

Close