Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Varalice

Default avatar

Spider

Pomilujem te ljudi. Dojemam jih kot šibke, nesposobne resnično svobodnjaškega življenja. Ker če bi bili res to, kar mislijo da so, namreč "napredni", bi živeli bodisi samsko promiskuitetno življenje, ali pa bi si priznali, rekli bobu bob in se šli odprto zvezo.

Res je, da na nek način k varanju sam prispevam, ko ga "serjem" z vezano žensko, ampak to ne spremeni mojega pogleda na stvar, da to vezano žensko dojemam kot osebo šibkega značaja, karakterja in pameti. Vara namreč ona, ne jaz.

Skratka, varanje je "prepovedano" užitkarstvo konformistov. Čeprav so skoraj vseh ljudi polna usta kako "moraš živeti, tako, da odstopaš od množice", je tega na dolgi rok sposobna le manjšina ljudi. Večina se klasično oparčka, nato pa so zvesti, ali pa varajo. Ne vem , če ni varajočih celo večina.

Varalice so ljudje, ki bi radi bili posebni, a nimajo resničnega poguma za to. Zato se zatekajo v laž.

Za konec si lahko le zastavimo retorično vprašanje, koliko je takih zlaganih zvez in zakonov.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

antilopa

Spider je napisal/a:
Pomilujem te ljudi. Dojemam jih kot šibke, nesposobne resnično svobodnjaškega življenja. Ker če bi bili res to, kar mislijo da so, namreč "napredni", bi živeli bodisi samsko promiskuitetno življenje, ali pa bi si priznali, rekli bobu bob in se šli odprto zvezo.

Res je, da na nek način k varanju sam prispevam, ko ga "serjem" z vezano žensko, ampak to ne spremeni mojega pogleda na stvar, da to vezano žensko dojemam kot osebo šibkega značaja, karakterja in pameti. Vara namreč ona, ne jaz.

Skratka, varanje je "prepovedano" užitkarstvo konformistov. Čeprav so skoraj vseh ljudi polna usta kako "moraš živeti, tako, da odstopaš od množice", je tega na dolgi rok sposobna le manjšina ljudi. Večina se klasično oparčka, nato pa so zvesti, ali pa varajo. Ne vem , če ni varajočih celo večina.

Varalice so ljudje, ki bi radi bili posebni, a nimajo resničnega poguma za to. Zato se zatekajo v laž.

Za konec si lahko le zastavimo retorično vprašanje, koliko je takih zlaganih zvez in zakonov.
Mene varalice, ki nimajo nobene zveze z mano, niti ne zanimajo in se ne ukvarjam z njimi. Samo dve situaciji sta, ki meni ne bi bili všeč - če bi me moj moški varal ali pa, če bi bil nekdo v službi v privilegiranem položaju zaradi šmiranja s šefom ali šefico.
Default avatar

Latissa

Spider, tu se zastavlja vprašanje, čemu pa tebe privlačijo varalice šibkega značaja? Jih jemlješ kot lažje ulovljiv plen, ki jih med konzumiranjem s pomilovanjem ocenjuješ kot osebe kratke pameti?
Default avatar

Misonkka

Latissa je napisal/a:
Spider, tu se zastavlja vprašanje, čemu pa tebe privlačijo varalice šibkega značaja? Jih jemlješ kot lažje ulovljiv plen, ki jih med konzumiranjem s pomilovanjem ocenjuješ kot osebe kratke pameti?

Ne.Samo na njihovem nivoju je,to je vsa politika.
Default avatar

Sadni

Pri meni je pa problem ( no sej niti ni problem ), da me takšne ženske, ki jih je Spider opredelil kot šibkega značaja, karakterja in pameti, niti privlačijo ne, da bi lahko kaj več imel z njimi. Prelahke tarče se mi zdijo, že od nekdaj palim na bolj nedostopne punce, za katero se moraš malo bolj namatrat, da pritegneš njeno pozornost. Iz tega pa potem tudi izhaja vzrok, da nemorem bit tok velik jebač kot Spider, ki je zmožen podreti 10 bejb v enem dnevu, pa čeprav bi lahko bil takšen, enostavno nebi šlo čez. Zna bit, da ma tud vzgoja kej tle vmes, kaj pa vem...
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Default avatar

krivokljun

Ljudje delamo čuda stvari, ki niso prav, moralne, logične, razumljive, ljubeče ... Varanje je pač še ena izmed teh never-ending-story debat.

Vprašaj se raje, kaj pove o tebi, da fu.kaš ženske ki jih ne spoštuješ. Vsaj takrat bi jih lahko ko se z njimi znajdeš med rjuhami. Dejansko nič ne veš o njih, ne poznaš njihovih zgodb, zakaj so tam kjer so, ne veš, kako se sicer obnašajo... veš samo da varajo in tisto kar ti same povejo (in to je samo en pucelček).
Default avatar

antilopa

Sadni je napisal/a:
Pri meni je pa problem ( no sej niti ni problem ), da me takšne ženske, ki jih je Spider opredelil kot šibkega značaja, karakterja in pameti, niti privlačijo ne, da bi lahko kaj več imel z njimi. Prelahke tarče se mi zdijo, že od nekdaj palim na bolj nedostopne punce, za katero se moraš malo bolj namatrat, da pritegneš njeno pozornost. Iz tega pa potem tudi izhaja vzrok, da nemorem bit tok velik jebač kot Spider, ki je zmožen podreti 10 bejb v enem dnevu, pa čeprav bi lahko bil takšen, enostavno nebi šlo čez. Zna bit, da ma tud vzgoja kej tle vmes, kaj pa vem...
Mogoče je Spiderju všeč ta občutek, da "uporabi in zavrže". :)))
Default avatar

NM-3w

kaj pa "varanje" je ... razen, da koga/katero", ki se ga/je lasti eden od para, še kdo "uporablja". Torej gre samo za prizadetost "maloposestnika/ce" druge Osebe.
A "lastiti" si neko Osebo je pa OK???
A če gre drugi v lokalu na WC ... je pa sprejemljivo ...

Ne poznam nobenega uradnega dokumenta (ne civilnega in ne cerkvenega, namenjenega vernikom), ki bi karkoli utemeljeval, da uporaba "čustev" in spolnih organov pripada samo drugemu v zvezi.

Blodenje o "varanju" je pač blodenje, zganjanje foušije, potiskanje drugih/tretjih v gnojnico zaradi lastne nesposobnosti in opravljivega znaćaja.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub]Number One[/sub]
Default avatar

Spider

antilopa je napisal/a:

Je.

Pa samske ženske ponavadi želijo več, vezane pa tisto več že imajo doma.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

On _

Spider je napisal/a:
antilopa je napisal/a:
Je.

Pa samske ženske ponavadi želijo več, vezane pa tisto več že imajo doma.
...če bi imela oseba "tisto več" doma ne bi varala, ne bi imela te potrebe, tako se pa na nek način slepi, da bodo to "več" našla drugod.
No, nekaj že najdejde, malo vznemirjenja, to je pa tudi vse in zadeva drži do naslednje potrebe, da/ko se spet "zadrogirajo"....
In to jih zadovolji? :/
Default avatar

Robi...

NM-3w je napisal/a:
Ne poznam nobenega uradnega dokumenta (ne civilnega in ne cerkvenega, namenjenega vernikom), ki bi karkoli utemeljeval, da uporaba "čustev" in spolnih organov pripada samo drugemu v zvezi.
Če si dva obljubita zvestobo, pa naj bosta poročena ali na koruzi, potem ta dogovor pomeni, da sta drug drugemu zvesta na intimnem področju.
Ne gre se za nek dokument, ampak za medsebojni dogovor, ki bi se ga naj oba držala, če drug drugega spoštujeta.
Gre se za zaupanje.
Default avatar

NM-3w

Robi... je napisal/a:
NM-3w je napisal/a:
Če si dva obljubita zvestobo, pa naj bosta poročena ali na koruzi, potem ta dogovor pomeni, da sta drug drugemu zvesta na intimnem področju.
Ne gre se za nek dokument, ampak za medsebojni dogovor, ki bi se ga naj oba držala, če drug drugega spoštujeta.
Gre se za zaupanje.
emmm ... preberi kaj je v zakonodaji in kaj prebere matičar/ka ☺
Čisto resno: še noben od parov kar jih poznam mi ni povedal, da si zaobljubila kakršnokoli zvestobo -- vsa zakonodaja, norme, običaji ... se nanšajo na skrb!! za drugega in njuno potomstvo.

Me zanima, če si je kateri od forumašal "izmenjal" zaobljubo "zvestobe" s svojim parom ☺☺☺
se mi zdi dobra tema za samostojno temo z naslovom: Kako ste svojemu paru izpovedali zvestobo in za koliko časa ☺
Žal gre vedno za osebni občutek, da bo kdo "zvest", če je v paru ☺☺☺
Default avatar

On _

NM-3w je napisal/a:
Robi... je napisal/a:
NM-3w je napisal/a:
Gre se za zaupanje.
emmm ... preberi kaj je v zakonodaji in kaj prebere matičar/ka ☺
Čisto resno: še noben od parov kar jih poznam mi ni povedal, da si zaobljubila kakršnokoli zvestobo -- vsa zakonodaja, norme, običaji ... se nanšajo na skrb!! za drugega in njuno potomstvo.

Me zanima, če si je kateri od forumašal "izmenjal" zaobljubo "zvestobe" s svojim parom ☺☺☺
se mi zdi dobra tema za samostojno temo z naslovom: Kako ste svojemu paru izpovedali zvestobo in za koliko časa ☺
Žal gre vedno za osebni občutek, da bo kdo "zvest", če je v paru ☺☺☺
Če kupim avto ali ga vzamem v najem, razumem to kot, da bom jaz ta avto tudi uporabljal. In ti se ne boš vozil z njim, pika.
Lahko pa natankaš svoj avto in mi ga daš (brezplačno) v uporabo....he,he,he

Tako na grobo povedano, ker kaj več ti nima smisla pisat ... ;)
Default avatar

Misonkka

NM-3w -ev komentar je na nivoju visoko intelektualne osebnosti.Pa ne samo to,prav tako vsa njegova "literatura".

Ostala modrovanja so tolčenje prazne slame.
Default avatar

Robi...

Poročna zaobljuba je sledeča:
Jaz (svoje ime) sprejmem tebe (ime zaročenca) za svojega moža - ženo, in obljubim, da ti bom ostal-a zvest-a v sreči in nesreči, bolezni in zdravju, da te bom ljubil-a in spoštoval-a vse dni svojega življenja.
Default avatar

antilopa npr.

Iz cerkvene poročne zaobljube, vir: Wikipedija:

Glavni del zakramenta je svečana obljuba, ki jo izrečeta ženin in nevesta z besedami:

Ženin: "Jaz X., sprejmem tebe, Y., za svojo ženo in obljubim, da ti bom ostal zvest v sreči in nesreči, v bolezni in zdravju, da te bom ljubil in spoštoval vse dni svojega življenja"

Nevesta: "Jaz Y., sprejmem tebe, X., za svojega moža in obljubim, da ti bom ostala zvesta v sreči in nesreči, v bolezni in zdravju, da te bom ljubila in spoštovala vse dni svojega življenja." (X. = ime ženina, Y. = ime neveste)
Default avatar

antilopa

Robi, haha, a si mi ti vzel čip iz glave? :)) Prilepila sva enak tekst.
Default avatar

NM-3w

On _ je napisal/a:

Če kupim avto ali ga vzamem v najem, razumem to kot, da bom jaz ta avto tudi uporabljal. In ti se ne boš vozil z njim, pika.

in kaj praviš na to, da tukaj izgubljamo čas, lezemo bejba za hlačke in one nam odpirajo šlice ... se dobesedno "nastavljamo" ...
namesto, da bi kvalitetno preživljali čas z parom ... in mu morda "obljubili zvestobo" do npr. jutri zjutraj.

btw: razlika je v tem, da avto (oba) poseduješ/va ... človeka/osebe pa ne. Oseba sama odloča kdo jo bo "tankal" in s kom se bo "vozila"
Default avatar

On _

NM-3w je napisal/a:
On _ je napisal/a:

in kaj praviš na to, da tukaj izgubljamo čas, lezemo bejba za hlačke in one nam odpirajo šlice ... se dobesedno "nastavljamo" ...
namesto, da bi kvalitetno preživljali čas z parom ... in mu morda "obljubili zvestobo" do npr. jutri zjutraj.

btw: razlika je v tem, da avto (oba) poseduješ/va ... človeka/osebe pa ne. Oseba sama odloča kdo jo bo "tankal" in s kom se bo "vozila"
Se mi je zdelo, da ne bo šlo tako zlahka.... :)))))

Ona mi je obljubila, da si želi, da jo samo jaz tankam in jaz sem rekel "da" , ti si pa svoji lahko kaj druga obljubil, vajina stvar.
Default avatar

Robi...

antilopa je napisal/a:
Robi, haha, a si mi ti vzel čip iz glave? :)) Prilepila sva enak tekst.
Sva oba dvomila v to, da pri poroki ne bi bilo zaobljube glede zvestobe. :)
Saj je ravno zvestoba smisel poroke.