Najdi forum

oj!

kmal gremo na maturanc. js ne pijem alkohola. mam pa sošolce in sošolke k ga skor vsi…

kk naj se postavim zase? kak naj nardim da me ne bojo silili da pijem? kr mi enostavno ne paše..

lp

Ej – tut ti boš pila – ti rečem. :)))

Sm vidu že dost takih primerov.

Na začetku sam u izi, tut če te zajebavajo, ni ti treba neki frajart.

Če ne piješ, ti bo itak kr kmalu zaigralo in ti bo kul.

Če pa res ne piješ – pol pa ne vem – pij džus. :))))

Pač ne piješ. Nihče ne bo vlival pijače vate. Jaz tudi ne pijem in tudi na maturancu nisem pa čeprav je bila večina stalno nalita.

nova
Uredništvo priporoča

Js tud ne pijem alkohola. Najprej zarad tega sploh nism hotla it…

Lej, če si dost močn karakter, pol sploh ne bo problema. Mene so prvi dan še neki silil, pol so pa itak obupal.
Je pa res, da je maturanc ena sama vlka pjanšna in men je blo kr mal bedno. Na sploh mi ni ostal v najlepšem spominu, tak da na absolventa sploh nimam namena it.

V glavnem… ne se jim pustit. Je pol tolk lepš. Pa nikar se ne sekirat, če ti bo kdo kej govoril. Sej na maturanca se ne gre zato, da se tam napiješ, a ne? No dober, očitno se zdej hodi sam zato… Ampak to je že druga tema.

Čim lepše se mej!

rec, da si na antibiotikih in da ne smes, ker se ti lahko sfuzla.

🙂

lp, M.

Mene je pa vedno zanimal, zakaj bi si mogla zmišljevat ene neumne izgovore? A je res tako težko razumet, da nekdo pač ne pije alkohola? Sej tega se nimamo kej sramovat.

ja res…nimamo se sramovat..sam ko so nekteri sošolci tk posiljeni..pa dj če bomo vsi pili,boš ti tut…dj no ka s taka reva… take majo…

pa tk smo v klapi sošolke nas je nekaj, pa je ena kr tk določla da bo vsaka mela 2 litra žgane pijače..ostale kupujejo,js ne… sj ne vejo da ne mislim kupit sam k bojo vidle da ne bom mela nč bojo tečne…

kk naj se menim, da bo ok? k pol pa drezajo v mene,me pa razpizdli pa se razkurim,pa kj bl na glas rečem,pol pa js izpadem ta slaba….

help me

ah..mularija ja..se delajo nekej važne s tem da ful pijejo..bleh..mal razmisli pa se spomni eno pametno stvar da bo vžgala, da izpadejo druge neumne..mal jih podjebavaj kako neumno zgledajo ko so pijani..
sicer pa prvi drugi dan še težijo, potem se pa naveličajo.. in hvala lepa za tako klapo kjer te silijo počet kar si zmislijo.. ne hvala, al me sprejmejo takga kot sem alpa me ni zraven..
jst osebno paa sm na začetku par dni ful se neki napijal ampak mi je tolk dosadilo en tretji četrti dan da potem do konca niti kapljice več..pa tudi potem je bil precej dolgo mir, potem en žur, od takrat pa spet mir z alkoholom..
meni osebno videt (ful) pijano žensko je kot da bi vidu drek v školjki. to pa dej še potenciraj na tretjo če se že v real-lifu obnaša kot ena “pomembna” kokoš..bljak..

jao:)

pa dej a te res tolk hudo siljo??

enim je bolj, da čim manj spiješ, vsaj za njih več ostane:)))

drugač pa, da se s tem obremenjuješ??? wt…

smo mel mi tud ene par (no enga), ki pač ne pije in nam na kraj pameti ni pršlo, da bi ga sill

tebe pa verjetno zajbavajo zato, ker si počena v glavo, ne pa zarad tega, ker ne piješ:))…pa brez zamere

pa če ste kolegi te valda ne bojo sill!…če pa niste, pa sploh ne vem kaj z njim delaš, halo!?

bod trezna no!, če že piješ ne:)

LP

vizualiziraj si v glavi da pride do tebe zanemarjen, debeu, grd, skrbat, glup, in REVEN 50 letni moški z grdim pristopom pa te vpraša če bi hodila z njim oz mu dala za fukat…

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!

vidis, ni tezko rect NE, sam treba si je vizualizirat nekaj kar te zelo odbija, če ze poguma nimaš da bi iz zdrave pameti rekla NE.
🙂

noben te ne sili da mors pit, ce ti ne sede, ni treba

sam ne okol govort tega, to je moj nasvet tebi, sam PŠŠŠT:) ne tega prjatlcam prevec razlagat, ker koga bojo pa pol tujci fukal v dezelah kamor se namenjajo maturantski izleti? nej se vsaj oni mal “zabavajo”, če majo že to čast rednega in raznovrstnega fuka brez obveznosti in nepotrebnega truda in spoznavanja nasih “mobilnih kant za spermo”:)

good luck

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

zuri bol kot oni .. pol ti bojo pa sam ‘waaa carica ni ji treba pit’
😀

sej te ne bo pobralo od enega bambusa:)) relax!

Če ne piješ, ne kupuj tistih dveh litrov žganja. Jaz ga 100% ne bi. Kakšne prijeteljice, kolegice pa so, da te ne morejo sprejeti take kot si? Če me me ne kdo posiljuje s pisajčo in sploh ne da mira, se ga na hitro odkrižam.
Če mi je ljubši sok kot alkohol, pijem sok in ne glede kaj kdo reče pa če jih je 100 pijanih okrog mene.

Vodo si nalij v flaso od snopsa.. glavna bos !

Ne skrbi, vsi bodo tak pijani, da dvomim, da bodo opazili, sploh pa ne vem zakaj bi jim bilo mar. Jaz večinoma tudi nisem pila (samo kaka 2 dneva sem bila pijana, ostalih 6 pa sem abstinirala), ker nekdo mora malo popazit, da se bližnjim nič ne zgodi, pa da najdejo zjutraj v hotel, in se ne spomnim, da bi me kdo kdaj silil, meni pa je tudi prav prišlo biti brez, za spremembo;)

jah, nekateri pac ne razumejo, ce jim lepo poves… in jest, ce imam na izbiro, bom raje resil situacijo v 5 minutah z namisljenimi antibiotiki, kakor pa nekoga (za kogar mi je itak vseeno – ce me sili!! in je njemu ocitno tudi vseeno zame) prepriceval 30 minut in se to ne vem, ce bo na koncu uspesno.

lp, M.

Lepo reči NE, itak je tvoja stvar kaj daješ vase, ne njihova – in v bistvu si ti sam svoj šef ane? Jst sm maturanca preživela trezna, brez kapljice alkohola, pa so mi vsi moril zakaj ne, pa da je maturanc, pa da je to cajt ko se je treba nalit ipd itd… Jst sm vztrajala pr svojm, zravn še rekla nj mi nehajo morit, in so dal mir.

Vedno lahko rečeš ne, mislim, da te ne bo noben privezal in vate nalival razne bambuse ipd.

Na maturanca se gre žurat, ampk to ne pomeni žuranje=pijančevanje. Jst nikoli ne pijem in se mam vedno bolš kot tisti, ki so dead drunk (tisti v bistvu pol večera preživijo na wcju in kozlajo). Važn je, da se maš ti dobr, in sploh ne upoštevi enih otročjih sošolcev in sošolk, ki se delajo važne in pravjo da bojo mel 2litra žgane pijače pa ne vem kaj še. Tut pr men je blo tko, že en let prj so vsi delal seznam kaj bojo vzel s sabo. Mislim, če komu paše pijača, ok, ampak patetično se mi pa zdi, da se moraš napit, da se maš dobr.

LP

uzem pol sabo kocko haša 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close