Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste se kaj zredili preko zime, koliko kil imate?

Ste se kaj zredili preko zime, koliko kil imate?

Sama sem se skoraj vsako zimo zredila za 4, 5 kg kar me je noro jezilo, potem mi nobeno oblačilo ni bilo več prav ker imam vse cunje 36cifra. Letos sem ponosna da sem obdržala teh 53kg imam pa 170cm glede na to da je bila huda zima sem imela obdobja prenajedanja ki so trajala mogoče 3, 4 dni ampak sem se uspela zdisciplinirati in zopet začeti nazaj normalno jesti. Kako gre drugim, ste se kaj zredile, in ste sedaj na dieti ali ste bile pridne in ste obdržale težo?

Shujšala dobrih 8kg čez zimo.

Čez zimo ne, čez velikonočne praznike pa…

sem na porodniški s 3. otrokom, pa sem res ponosna, da mi je uspelo celo 1kg manj pridelati kot pred zanositvijo. je pa tudi res, da sami kilogrami nič kaj veliko (vsaj meni) ne pomenijo, saj nikoli nisem bila debela, telo mora biti v formi. in jaz delam (garam) na tem že od januarja in se dobro počutim v svoji koži.

Čez zimo shujšala 7 kil, pa do ideale bi morala še 16. Sej bo, počasi.

Bravo! Sem vesela za tiste, ki ste shujšale. Ne vem ali imate ve podoben problem kot jaz, mene totalno zima zdela telesno kar se tiče prehrane se mi pozimi zelo žre prav jedla bi in jedla non stop. Recimo na pomlad poletje je čisto drugače, ravno zaradi tega sem ponosna nase da sem tole zimo dokaj disciplinirano jedla.

V bistvu sem shujšala. Nikoli se ne vagam, zato za kg ne vem. Po oblekah sodeč- 2-3kg

Pridne!!! No jaz se tudi nisem zredila. Sem se pa lani med poletjem. Že mi je uspelo priti na težo pred zanositvijo pa sem poleti malo pretiravala s pikniki pa potem jeseni… No zdj gre spet dol. 🙂 S športom tako da upam da si vcepim redno telovadbo že enkrat v glavo 🙂

Glede na vse + 20 krofe, potice, pice, mesne dobrote sem pridelala samo cz 3 kg, katere pa že aktivno smukam dol. Pol ure telovadbe na dan, zjuraj 1 litr vode na tešče, pa vse kar skopni.

Nikol se ne zredim čez zimo, zakaj bi se pa morala?
Pravzaprav imam že vsaj 30 let enako težo +/- 1kg.

Najbolj mi je pa smešmo, ko tule berem, kako se eni vsake praznike prenajedajo, pol pa do naslednjih praznikov hujšajo in tako naprej… V čem je point? Jaz sem recimo za veliko noč tud jedla šunko in jajca in potico in še kaj, ampak zato pač nisem jedla poleg še kompletnega zajtrka in kosila in še večerje. In se zato tudi nisem zredila za par kil v enem vikendu 😉

shujšala 3 kg še ene 9 jih moram do idealne teže.

ma jaz se pa čez zimo ne reidm, vedno čez poletje pol pa nikakor da gre dol……….

Js sem šla gor 4kg. Pozna se mi ful na trebuhu. Dans, ko je mal pogledal sonček, se odpravljam na tek v gozd. Treba je začet kljub vremenu, če ne bo junij hitr tu, js pa še kr kot balonček.

Da sem bolana od velike noči do danes zgubila 5 kg,39 vročine,kiham,kašljam,driska,bruham,kar u zemljo bi se pogreznla……..nisem bila tako bolana sigurno 15 let ne.

Nimamo tehtnice, tako da o kg ne morem govoriti, predvidevam da sem od jeseni izgubila ene 2, 3 kg, glede na obseg telesa in na to kako stojijo oblačila. Tako da imam 168 cm in enih 53 kg.

Nisem načrtno hujšala, nekaj je žal doprinesel hud stres, zaradi katerega sem vmes tudi zbolela.

Ne ukvarjam se s kg, ampak predvsem s tem, kako se spet spraviti v primerno fizično in psihično formo.
Me veseli, da se dnevi daljšajo, da je vedno bolj prijetno vreme za aktivnosti na prostem. Saj ne da čez zimo sedim, ampak je pa v lepem vremenu pri 10ih stopinjah vseeno nekaj druga kot pa pozimi v snegu in minusu.

New Report

Close