Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iščem žensko trenirko oz. športno elegantno odpravo :-)

iščem žensko trenirko oz. športno elegantno odpravo :-)

zelo so mi vsec stvari od deha, vendar mi je malce predraga. Sicer imata nike in adidas tudi lepe trenirke, vendar iščem mogoče malo bolj športno elegantne. ima katere kakšen predlog?

Bohpamagaj, trenirka je trenirka pa amen, ne more biti elegantna pa če je ne vem od koga. Trenirka je za šport in za prosti čas, za svaljkat in za udobje, za eleganco je pa kaj drugega – ne vem, a ste vsi Jankovići al kaj?

Tale Deha pa ni nič drugačna kot vse druge casual cote, edino njihove kolekcije za ples so pač specifične.

Na svinskem sejmu jih imaš tooolk ,da jih prodajajo.

Kam se bos pa odpravila, tako elegantno odpravljena? ;))) lol

potrebujem za na aerobiko, kjer so vse oblečene ja kot da jih financira jankovič 🙂

Prid k nam, me smo v majcah iz Hofra/Lidla, ta shirane v pajakh, malo bolj “žensko zaobljene” pa v najbolj običnih trenirkah iz C/A, Merkatorja, Hofra…. Ne vem no, a greste migat ali pecat in koga pecate, če ste same češple?

ne odprava, v tej opravi greš potem lahko na odpravo:):)

v opravi greš pa opravljat …. tiste, ki nimajo fensišmensi trenirke? :))))

…je res huda, ja. tudi sama varčujem, da si jo privoščim, vsaj kakšno cunjico.

ej, od ta glasnih mon tuki pa res ne moreš kaj druzga pričakovat, kot, da v najbolj pošvedranih cunjah svoje debele riti, založene iz hoferjev in lidlov, guncajo.

aja, tudi HM sport ima kar lepe kose, mal poglej.

oh, da ti ne rečem, v mani sem kupila trenirka hlače za 12 evr, zgoraj oprijete, ritka knackig, dol malo na širše…ja, super, ker mi paše.
Ampak, elegantno se pa v njej le ne počutim, kvečjemu kak zavisten pogled še ujamem:):)
Aja, drugače pa nosim adidas, nike, benger ipd…
tk, da, vse je odvisno od postave.

Poglej na Stilago outlet, imajo Deha in druge znamke kar ugodno, spomni se ko bodo znižanja v Intersportu (februarja sem kupila komplet 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znižan, tako da se splača), sportno se kupuje konec sezone, tudi komplete za teč, kolesarjenje …

New Report

Close