Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Neverjetne divje hiperaktivne ženske

Neverjetne divje hiperaktivne ženske

Saj ne morem verjeti, berem MOn, gledam kolegice. Vse nekaj hiperaktivne.
Spodaj berem pa tudi osebno poznam eno tako. Pleza, 100 drugih adrenalinskih športov. Vse ok, ampak, kaj potem take jokajo, da so samske, da jih noben ne mara? Ali pa, da jim doma partner teži, ker se družijo z drugimi moškimi?
Pa kaj ste normalne? V gore hodite z drugim moškim, tenis igrate z moškimi, ja ni čudno da nimate partnerjev oz. da so ti ljubosumni, če jih že imate.

Kolegica hiperaktivna, 100 športov, predvsem ti adrenalinski, potem pa joka, da ne spozna moškega, da je skoz samska. Ja ni čudno, kdo bi pa maral tako babnico.

jaz bi maral 😉

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Kako ti bi bilo všeč, da gre ona z drugim v gore, namesto, da bi doma skuhala normalno kosilo?
In bi se to seveda redno dogajalo?

glede na to, da sem tudi jaz poln presežkov energije, navdušenec nad adrenalinom, ne bi stal doma za štedilnikom 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

poznam punco, maratonka, pleza, en otrok, srečno poročena… tako da…
njen partner pa je še bolj divji…

ne vem, zakaj se toliko ukvarjate z drugimi in si delate probleme tam, kjer jih ni.

Saj je prav, da je sama. Njen partner je šport. In HB, da taka nima otrok. Že tako je zaposlena ženska premalo ur na dan z otrokom, tako ga pa sploh ne bi videla. Mogoče za kakšno sekundo med eno in drugo varuško.

Najbol da jo doma s ketno na sporget prveze ane. Ti kar kuhaj ostalim pa pusti zivet.

najbolj mi gredo na jetra ženske, ko začnejo s kuho kot da to familijo skup drži in je edino kar ženska lahko da moškemu! to je zadnja stvar kosilo

sem že večkrat opazil pojav nestrpnosti do športnic ter aktivnih žensk tu na tem forumu, ne razumem kako da se ti počutiš kvalificirano modrovati o življenjih drugih.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Jaz imam pa dve moji kolegici na sumu, da sta na enih pozivilih. Res se mi zdi cudno-doma vse poslihtano, otroci tipi topi, seks na sporedu dnevno, ves cas nasmejani… cas za sluzbo in 1000 in eno stvar. Obe sta tudi zelo suhi – ali ni to stranski ucinek amfetaminov?
Jaz se pocutim popolnoma nesposobna zraven njiju…

Men je to super slišat, ker sem tudi sam malo adrenalinski športnik in me dekleta, ki se ne bojijo vsega v življenju in probavajo tudi nove stvari privlačijo. Če gre z drugim v gore je potem nekaj narobe z moškim, ker bi se moral obvezno pridružit… Kosilo se že skuha, če moški slučajno ne more zaradi dela, ali če ženska izraži željo, da bi rada šla sama ali s prijateljem pa je stvar moškega, kaj bo pojedel, si bo sam skuhal, si naredil sendvič, itd. Če je ljubosumen, ji ne zaupa!

Meni se tudi tako ‘adrenalinarstvo’ zdi nedoraslo v določenem obdobju. Pride čas v življenju, ko se je treba začet umirjat. ne govorim o tem, da se ‘zaležiš’, ampak da enostavno imaš malo čas zase in tudi za ‘duhovna’ vprašanja.

Folk, ki stalno nekam bezlja, je po navadi folk, ki ne more biti sam s sabo. Stalno se jim mora nekaj dogajati, ne znajo biti pri miru – ker so notranje nemirni. Stalno nekam iti, izleti, šport, gor dol…ali pa kavice pa šoping pa obiski…zame so nedorasli. In ja, hlepenje po športanju je zame v istem košu kot hlepenje po šopingu. V določenem obdobju, seveda – nemir spada v mladost, ki še ne ve, kam spada.

Težava je v tem, da se to kolektivno spodbuja – da je ‘biti aktiven’ neka blazna vrednota, staranja se pa tako vsi bojijo in si na ta način podaljšujejo mladost. Kot sem rekla, ne zagovarjam tega, da ‘zaspiš’, ampak normalno je, da v določenem obdobju pride do umiritve.Folk, ki mora vsak vikend nekam iti, vsak dan nekaj početi, je nevrotičen in obsesiven. Samo fora je v tem, da je takšna naša družba in da se temu aplavdira.

mir., to je samo tvoj pogled na svet, ničesar več. vsakemu svoje, če s tem ne ogroža drugih.

športnice ter športniki vseh dežel, ne ustavite se !

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Otroke bi ti pa tašča futrala?

Otroke bi ti pa tašča futrala?[/quote]

glede na tvojo nadvse velikodušno skrb, sem upal da bi mogoče ti lahko?

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ni res, to je dokaj univerzalen pogled na svet, ki se ga zasleduje pri vsakem resnem ukvarjanju s človeško psiho. res pa je, da se 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi s svojo psiho tudi po pomoti ne ukvarja. Ne pogledajo navznot vase, samo hlepijo po zunanjih stimulusih.

Carl Gustav Jung je rekel, da so po 40 letu edina prava človekova vprašanja samo še duhovna. Samo do tega žal 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi ne pride, ker se psihološki razvoj zaustavi v puberteti. Telo odraste, duh še zdaleč zdaleč ne. To so na žalost dejstva, ki jih vidimo vsak dan. V svetu, odnosih, razmišljanjih – folk je na ravni adolescence. Žal.

Ah, to je tako neumno razpravljati kaj je prav in kaj ne!!! Nekateri ne zastopite nas, ki doživljamo svet drugače in mi ne zastopimo drugih, ki ste raje med 4 stenami ali hodite v šoping. Meni je nekaj najlepšega ko zadiham na vsa pljuča nekje visoko v gora, ki so vsa zasnežena in oblita s to lepo belo odejo!!! RAJ!!! Občutek nagrade, ko se spustiš po belih strminah nazaj v dolino. Pač za nas je ta občutek nekaj neverjetnega. Takrat zares živim! Ampak nekateri to dojemate kot otročje, neodgovorno… Ampak vsak ima svoje življenje in vsak stori tako, kot se mu zdi najbolje!!!

Ja res je, moški ne marajo aktivnih žensk. Če športamo pa ne tekmujemo, ampak rekreativno športamo. Recimo gore, plezanje, potapljanje… moški kar bežijo stran.
Pač bom pa samska, kaj čem.
Mi je pa smešno, da eni enačite šport, ki je zdrava zadeva, ki koristi zdravju s kofetkanjem in šopingom. Taki verjetno nimate vse prav zvezano ali pač :)?

Frillox, to je pa pri samskih moških redko slišat.

FriLLox

Re: Neverjetne divje hiperaktivne ženske

03.04.13 12:32

Navedeno
42
Saj je prav, da je sama. Njen partner je šport. In HB, da taka nima otrok. Že tako je zaposlena ženska premalo ur na dan z otrokom, tako ga pa sploh ne bi videla. Mogoče za kakšno sekundo med eno in drugo varuško.

sem že večkrat opazil pojav nestrpnosti do športnic ter aktivnih žensk tu na tem forumu, ne razumem kako da se ti počutiš kvalificirano modrovati o življenjih drugih.

….
mene pa tole čudi..
..če se eni tolk navdušujejo nad športom in oh in sploh jim to pomeni vse..
..kaj hudiča jih potem sekira, če se njihov partner njim pridruži ali ne..in še naprej, kaj hudiča jih potem briga mnenje 2MIO slovencev na monu…
..če pak so najbolj pametni in srečni s svojim športom..
..
..no očitno je, da temu ni tako in, da vseeno rabijo še nekaj “drugega”..
..le priznati je težko..
..še manj, pa kaj narediti zato..
..zato si, seveda tudi jaz (in še kdo drug), drznemo komentirati in “zatirati” mnenje ali vprašanje..
..ki ga “čevljar na ogled postavi”..
..!!!!

Simpl, si ti mogoče že vzel to, da je šport zdrav? Da krepi dušo in telo?
Da smo Slovenci vse bolj debel narod, ker premalo gibamo. Da je vse več bolezni povezani s tem, da premalo gibamo?
Ja, velika večina premalo giba. Domnevam, da tudi ti spadaš med te, zato ti gre pa šport tako v nos.
Sploh samski moški so vse bolj zanikrni kar se tiče športa. Raje so cel dan na netu kot pa zunaj na kolesu recimo.
Frillox je svetla izjema :).

mir, me zanima če si vse Jungove teorije vzameš tako h srcu, kot tole 😉
se ti ne zdi, da je tudi telesna aktivnost ter šport, povezana s duhovnostjo? že v času stare vere, so poznali terapevtske ućinke pohoda na vrh gore, kjer so nato še zakurili ogenj, ki je odpravil njihove skrbi stran.
šport ni samo želja po dokazovanju, tekmovalnosti, ampak je tudi duhovno doživetje, če športaš s srcem.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

jp res je..
..jst NE športam..
..nimam časa..
..tako kot večina ljudi ki kaj dela..
..in nima časa izbirat fensi šmensi manjčk za tenis..
..ampak se ukvarja s tem, kako bo okopal vrt, posadil sadno drevje, narezal drva, položil ploščice, in nabrusil kuhinjski nož, zamenjal zimske pnevmatike za letne, očistil odtok v kuhinji, itd..
..

Sicer se strinjam s tem, da je ta novodobna obsesija z aktivnostjo pretirana in da je stalno nevrotično beganje sem in tja odveč in običajno kompenzacija za kakšen drug manjko v življenju, ampak s tem kuhanjem in kosili in hrano ste pa res že težki. Precej žalostno, če je nekomu kosilo najvišja vrednota.

Se popolnoma strinjam. Ne bi nič rekla, da bi nekdo na zaradi tega živel – služil za dohodek … Drugače pa je s tem človekom nekaj narobe.

me zanima, kako bi ta debata izgledala, če bi vsi sodelujoči sedeli za eno mizo.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

New Report

Close