Najdi forum

miss slovenije

sam zasedu sm ta topic da ne boste dons al pa jutr s tem najedal:)

to bi bilo vse

hvala:)

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

Pametni dečko :))))!

Men je pa luštkana… bla je še najbolj!

LP

Kulči je.

Weedboy, isto minuto k je blo konc, si napisu, a mas tv zravn racunalnika?:)

no ja, sj ni slaba al kej
sam men je bla ena druga bl simpaticna, sicer pa, ze sam to da se je prjavla za to zgubi vse pike pr men

“to pa je nika… v prostem casu se rada na kurce natika….” :))
ne, sej se zezam, da ne bo kdo zameru…
TAKIM JE TREBA PLACAT PREJ:)) ma kaki zastonj…:)

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

ja:) pa vse povezan:)

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

Se mi je zdel:)
Itak sem pa tud jest sla takoj gor, ker sem vedla, da se bo zacela ta debata, in da se jest svoj piskrcek pristavm…Miss kr v redu, nc pa posebnega.
Me pa veseli, da je bilo vsaj pr glasbeni sceni kr dost inovativnosti…v bistvu so mi bli vsi nastopi prav ql!:)

no ja, itak pol nism gledu
mi ni glih pretirano fascinantno
je pa res, da ene so pa mal bols k ponavad, sam sej je kul…
vazn da ma taprva avto, pa da bo “pametna” se celo leto naprej:)

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

Ah dej dej, zakaj pa ne bi biu z missico, sej to nič slabega… ma saj jajca, da tm po odru skače :)))!

Ker jest nebi za noben dnar… 100 krat padem tm, od treme…

Pa še car bi biu lahk bolš, jest mam tazga brez da sem miss (da se mal považičkam, sej je itak jajčk)!

hehe
ma ne, sj ql
men so drgacne picke vsec, ne te pozerke pa krneki
preproste, kul, nasmejane, neduvajoce se cebule:)

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

Men je bila prireditev kar všeč, samo glasbena scena je bila pa poden.
Povabijo hrvaškega pevca, nizozemske glasbenike. Groza! Pa to je izbor miss SLOVENIJE. Pa bog ne dej, da bi naši glasbeniki igrali na takih proreditvah. Sej ne rečem, da niso, ampak pri tem ne bi smelo biti tujih izvajalcev.

Hehe:)

Men je bla pa ta še najboljša…tak nežen obrazek…cute

ma men je bla tud glasba bedna

vsi kr neki:/

LP

taka mal manjsa, z rjavimi lasmi?
ja ta mi je bla se najbl simpaticna
se lepsa bi bla pa s crtico sperme cez faco, to pa ni lepsga:))

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

joj:))) ideje pa maš, k že mislš, da bo resn post, ti pa prbije tako:)))

ej ne vem kero mislš (ravne lase-ne slovenka?)

drugač je bla men miss oz. mi je cute

ta v levem spodnjem kotu, se najbolj simpaticna pomoje
sam poglej ta nasmesek:) ti se kr smej, jutr te bom kavsu:))

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

zanimiv..no men ona ni glih ne vem kaj….za miss
za kavsat pa možno, da bi bla:))

no sj vseen, jebes miss… dobesedno:)
sj miss je tud ok, zdej sm ze pozabu kako miss zgleda, ce ni ista, pol je se una v zgornjem desnem uredu.

4 so za nazgat, ostale pa dobijo tolazilno nagrado, ***** u usta brez popusta:)

rada kolesarim… GULP!! ?
:))

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

ja, ta je bla zelo simpatična, zmeri se je lepo smejala in zelo koketirala s kamero, res.

Drgač je bla meni najlepša ines – tretja z leve spodaj. Predvsem telo, pa tudi obrazek no.

Ma obup vglavnem da se na miss slovenije prijavijo same neumne kokoši ki so poleg tega še grde.. pa ta ki je kao miss ima tako grdo faco.. sej če pogledaš posamezne elemente ok, ampak kot celota skupaj pa.. ne ne, ne paše to skupaj… je pa res da tudi druge niso dosti boljše, nekatere še precej hujše tudi ampak vseeno..
če pogledaš kakšna druga lepotna tekmovanja so pa tam par lepotnih razredov višje nad miss slovenije..ni primerjave v večini primerov..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close