Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

apartma ob morju - prosim za info

Default avatar

mil29

pozdravljeni.
letos smo zaradi moje bolezni kar malo pozni za iskanje apartmaja zares ob morju. zanima me, če ima kdo kakšen kontakt oz. ste bili v takšnem apartmaju, da je OK, zraven morja,.... mi smo lansko leto bili na murterju, bilo je super, ampak letos bi šli kam drugam. smo družina s 3 malimi otroki (zato tudi sprašujem na tem forumu)
za odgovore hvala že vnaprej.
Default avatar

kaj pa vaš

Odgovora na vaše vprašanje žal nimam, bi me pa zanimal kontakt vašega apartmaja na Murterju. Smo tudi mi družina s 3 otroki in iščemo apartma ob morju, pa z lepo plažo. A lahko?

Hvala in lp
Default avatar

bananka spanka

Za koliko denarja je prvo vprašanje. Če imaš mal več budgeta pusti mail, pa ti pošljem link enega lepega apartmaja zelo ob morju, zelo primerno za otroke, in z zelo lepo plažo. Ne bom pa tukaj, ker me je nato mal strah da za nas ne bo prostora:).

Pusti mail.
Default avatar

mee too bee

Kam bi pa šli?? Mi smo bili lani na Lošinju (Nerezine), cca. 100m do majhnega zalivčka, veliiiko sence. Letos gremo spet tja.
Default avatar

donatello

lahko kakšen link ali naslov od apartmaja na Lošinju?

hvala
Default avatar

počitnice2013

Lani sem bila v Bučanju Nerezine, lepo, če daš kontakt, ti pošljem kontakt s telef. št.,
lp
Default avatar

nikac

mi smo bili lani (dva mala otroka) na Rabu-Banjole,150m do plaže,apartma z ograjenim vrtom,dostop do plaže skozi kamp..smo bili zadovoljni

letos si ogledujemo Murter...lahko prosim posreduješ kontakt za apartma
Default avatar

puntal

Mi oddajamo apartma v turističnem kompleksu Punta v bližini mesta Mali Lošinj.
Apartma s 4* (zvezdicami), idealen za 4 osebe, je popolnoma opremljen (INET + TV + AC).

Apartma se nahaja tik ob morju, v 2. nad., dvigalo, enostaven dostop z vozičkom, z balkonom in lepim pogledom na morje in borov gozd.
Zelo mirna okolica, brez prometa, številne pešpoti do Malega in Velega Lošinja.

Gosti apartmaja lahko koristijo vse ugodnosti hotelskih gostov (restavracija, wellness, notranji bazeni). V turističnem kompleksu se nahaja tudi 13 urejenih peščenih teniških igrišč, na katerih je mogoče igrati od marca do novembra.

Za več informacij me prosim kontaktirajte na e-pošto:

[email protected]
Default avatar

maja bee

mil29 je napisal/a:
pozdravljeni.
letos smo zaradi moje bolezni kar malo pozni za iskanje apartmaja zares ob morju. zanima me, če ima kdo kakšen kontakt oz. ste bili v takšnem apartmaju, da je OK, zraven morja,.... mi smo lansko leto bili na murterju, bilo je super, ampak letos bi šli kam drugam. smo družina s 3 malimi otroki (zato tudi sprašujem na tem forumu)
za odgovore hvala že vnaprej.

živjo,
lahko prosim malce več info oz. kakšen link,kontakt za omenjen apartma na Murterju

lp,maja
Default avatar

pašman magić 184

Mislim, da bi vaši otroci tukaj uživali, pa še dovolj prostora je, blizu plaže, mi smo ležalnike vseh 14 dni puščali kar na plaži.
Za več informacij pa pokličite lastnico.

Apartman Magić nalazi se u mjestu Pašman na otoku Pašmanu. Apartman se nalazi na katu obiteljske kuće (120m2). Imate svoj ulaz. Ispred kuće nalazi se veliki, uređeni prostor, odvojen prostor za parkiralište, kao i prostor za roštilj.
Sam apartman se sastoji od tri prostrane spavaonice, kupaonice sa WC-om, odvojenim WC-om, kuhinje i prostranog hodnika. Kuhinja i dnevni boravak su u jednoj prostoriji i opremljena je sa svime što je potrebno za samostalno pripremanje i posluživanje obroka. Prostor je klimatiziran. Moguća je i upotreba perilice za rublje. Prostor za kućne ljubimce nije predviđen.

Neposredno u blizini apartmana (cca 100 m) nalazi se velika uređena plaža pogodna i za malu djecu. Niti ostale plaže u mjestu nisu daleko. Ako niste ljubitelji samostalnog spremanja hrane u blizini se nalazi i nekoliko odličnih restorana.
Nadamo se da ćete nas posjetiti i ugodno provesti svoj odmor kod nas.

Pašman 184,
00385 -91/730-76-80 Klavdija Magić
Default avatar

Dixi

Ponujam popolnoma nov apartma v Stari Novalji, 30 m od morja, topel zaliv , prost termin še junij in po 16 avgustu. Za informacije in slike apartmaja, lokacije in plaže Pusti mail, lahko tudi na ZS.
Default avatar

TeaTom

nudim veliki apartman (100m2) sa velikom terasom (40m2) u Mandrama na otoku Pagu. 3 velike sobe sa ukupno 8 ležaja + soha u dnevnom boravku.
Parking, klima, sef, internet, roštilj u dvorištu,
Također 2 apartmana za 4 osobe i 1 apartman za 2 osobe
Svi detalji, mail, telefon na:

http://apartmaniteatom.webs.com/

Lijepi pozdrav,
Default avatar

za nikac

nikac je napisal/a:
mi smo bili lani (dva mala otroka) na Rabu-Banjole,150m do plaže,apartma z ograjenim vrtom,dostop do plaže skozi kamp..smo bili zadovoljni

letos si ogledujemo Murter...lahko prosim posreduješ kontakt za apartma
Mi se zanimamo za Rab a imaš mogoče kak kontakt ali internetno stran.
Hvala lp
Default avatar

nikac

to je kontakt za Rab-kot sem videla,je pa cena višja od lani...

www.rab-insel.de

mil29

je možno dobit kakšen kontakt za Murter prosim

lp
Default avatar

Za nikac

o hvala za informacije. Je pa žal naš termin že zaseden. Smo na Rabu že gledali in je apartma za 3 osebe 70 E in ni ravno blizu morja plus 5 E na dan za klimo. Ma vse dvigajo ne vem če bodo imeli kaj obiska na take cene. Ne vem pa kake cene je imela lani. Ma dragi so postali.
Default avatar

majolama

mil29, bananka spanka, mee too bee in počitnice 2013, ali lahko prosim kontakte za apartmaje pošljete na moj zasebni mail.

Hvala lepa!
Default avatar

Anja88

Zdravo!

Letos gremo na morje jaz, moj fant in dva prijatelja (par). A pozna kdo dobro lokacijo, ki bi bla dost poceni za študente (mislni smo dat tam okol 400€ za 7 dni) in da bi bla blizu morja?

Nismo omejeni s krajem: šli bi le na Hrvaško obalo.

Kakšen nasvet?