Najdi forum

Plemeniti Zmago J.

Kako vam je vsec bivsi predsedniski kanditat Plemeniti ZMAGO JELINCIC?
Ali se kaj slisi od njega…

baraba, kreten, pijanec

sam neki mu pa dam, jajca pa ma kej rect, pa se ne pusti jebat hrvatom itd, je kr nastudiran, pa dolg gobec ma, sam kaj ko je baraba,

sami incidenti pa pizdarije so z njim, en za drugim

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

Kot oseba mi je zlo antipatičn, mi ga je pa zanimiv poslušat ker je brez dlake na jeziku (pa čeprav gre včasih z obnašanjem predaleč – vskakovanje v besedo, zmerjanje nasprotnika) in ne mormo rečt da ni razgledan oz. vedno ve o čem govori.

Zmago ni nič posebnega, pač en šovmaher v politiki, kakršnega ima vsaka evropska država. Po moje ni tako butast, da bi vse, kar reče, mislil čisto zares. Vsekakor pa bi brez njega v parlamentu bil velik dolgčas.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Antipatičen kot človek, zabaven v parlamentu. Laja.

Samo, stari, brez njegovega lajanja bi pa bil dolgcajt v parlamentu, a?

Pa Pečetov Sašek včasih kakšno močno ven vrže…Pravzaprav ne včasih, ampak ponaavdi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kot politika ga ne prenesem(obrača se kot veter piha), drugače je pa kot en pajacek, ki mu ni čisto jasno v kaki službi je in se obnaša kot se obnaša, ker ve da jo lahko vedno dobro odnese(sploh zdaj ko si je “prislužil” imuniteto).
Njegovih pivskih pohajkovanj sploh nebi omenjala, je pa očitno zelo interesanten za mlada dekleta. Se spomnim pred ene 2 leti(otvoritev Perle v Novi Gorici), je bil glavna zvezda na plesišču, pa 10 mladenk okoli njega(mislim da so bile kandidatke za miss ali nekaj takega), smo se mu nasmejali do fula(žokicam se je pa itak zdelo k so okoli njega in so se kar greble-svašta!)

njegove strategije mi niso niti malo všeč, svojo polit. držo pa spreminja skupaj s spremembami volilnega telesa.
žal mi je, da gre v svojih napadih na tiste, ki so na oblasti mnogokrat predaleč in zaradi tega potem izgublja kredibilnost tudi tam, kjer ima sicer prav…
mah, on je en velik zabavljač, pajac, klovn, vendar očitno mu to prinaša glasove. mislim, da s politiko, ki jo fura on, noben drug ne bi tako dolgo sedel v parlamentu!

…smotan..antipatičen jp..ampak se mi zdi nevaren.

hipotetično in seveda nemogoče: nevaren v tem smislu, da če bi se dokopal do kakšne višje funkcije….

naj karikiram: mali hitler na pohodu:))

ene tolk kot esmeralda.

lp ajs

Definitivno največji CAR!
Všeč mi je ker vse naravnost pove da ljudje vsaj tako kaj zvejo kaj se v resnici dogaja brani nas pred Hrvati,Italjani, Švabi uglavnem pred vsemi k nas ne marajo al pa se majo za neki več ker so nam nevoščljivi da smo prišli tok daleč :o)

tip je navadna rit in baraba , pa velk populist..lapa sam zarad tega ker ma od tega korist…jeb.e se mu za navadno rajo….

men je tak kt en peteln na kupu gnoja….

ej majči, tvoje dojemanje realnosti pa je malce okrnjeno, ane?

sej bo bolš 🙂

lp,

-- our body is light; we are immortal. our body is love; we are eternal.

Men je legenda. Pove kar mu paše, boli ga.

Kar pa se tiče poslancev pa itak vsi! lapajo svoje, vedno vse drugač in skoraj nič resnično.

On pa lapa na način, da ga ljudje poslušajo in je zanimiv.

Človek je sposoben, ni kej…

LP

Mah, zna poskrbet za svojo rit – volilce išče v ekstremnih točkah. Čim je kak pereč problem, kjer se ena manjšina razgreje do onemoglosti, on vključi svojo sireno in na ta način privabi teh “nekaj ekstremistov”.

Jaz njegov nastop dojemam kot taktiko in manipulacijo, da se obdrži na sceni in ne neko njegovo osebno držo. Tko da, ne, ni mi car.

meni je največji frajer poleg Pečeta!!

Tist folk k spremlja politko res samo vsake toliko cajta, lahko rece, da je Zmago car…ker vrti gobcek, ne zna se diplomatsko obnasat in izjavlja najbolj nizke zaljivke sploh…Sej ne recem, da kdaj pa kdaj nima prav..ampak koncev, kar se on gre, ni lih prava nacionalna stranka ( govorim o dolocenih “pisemckih” in tako dalje)…
Da je edini, k se upa rect pa take fore ( in podobne fore, k jih izjavljate)? Se ne strinjam. Samo pove na tak nacin, k se folk zapomne. Pac z nizkotnimi zaljivkami. Pac s tem si dela propagando…pa z drugimi medijskimi rompompomi….

evo zdej pred volitvami vsak teden skliče tiskovno konferenco na temo Piranskega zaliva, pljuva svašta potem pa gre z Đapičem- ki prav tako v hrvaških medijih pljuva po Slovencih na isto temo, na večerjo in se ga zapijeta in sta največja frenda….
In kaj potem on tukaj brani???

Zna zaigrati na patriotska čustva raje s pravimi besedami ob pravem času- zanj seveda pravem času,

tko da mu je priznati, da mu daru za manipulacijo in demagogijo ne manjka
res pa je tudi, da je izobražen in razgledan

ampak to ga še evdno ne naredi za dobrega politika, pač burkež, ki popestri dolgočasne seje

tocno to.

Bil bi dober za v gledalisce,kaj mislis?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close