Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pa sta na POP tv, starša 11 otrok :-)

pa sta na POP tv, starša 11 otrok :-)

O teh ste danes pisale 🙂

Za bruhat !

podpišem. štepat otroke kot po tekočem traku, se mi zdi totalen idiotizem… pa da ne ve datumov rojstva otrok pa je sploh žalostno… da ne govorim o drugem…

Kako ste hudobni nekateri…

Saj vas nič ne prosijo, sami se preživljajo. Srečni so, kot je videt.

Oče ne ve otrokovih imen. Kontracepcija jim je špaansko selo.

Stari je nekaj hotel duhovičiti, pa mu ni najbolj uspelo. Spominja me na enega vaškega primitivnega pijančka 🙂

Oni srečni ti pa glupa, isto ti je to sranje

Ta oče je že bil v Polnočnem klubu. Imam občutek, da tem otrokom nič ne manjka. So kazali njihovo hišo, dvorišče, kar dobro je zanje poskrbljeno. Stari je pa rad šov, za štose, prekleto dobro ve, kako je otrokom ime.

Hahahah ko eni vidijo kako so nekateri ljudje polni ljubezni in odprtosti jih popade strah. Posledica straha je pa pljuvanje. Kapo dol pred to družino

Imam zelo rada otroke! Jaz imam dva!

AMPAK…….

Al nevem kako bi to komentirala… 11……

Bom kr tiho… Mate prav… Zakaj bi sploh komentirala….

Kolk ste pa ve face!
Samo da se pojavi kaka velika družina kje v medijih,že pljuvate po njih in jih blatite.Fuj ste!
Še nedolgo nazaj ste obdelovali družino z dvanajstimi otroki,ki je bila v Jani, danes pa Podlesnikove.
Sram vas bodi!!!!
Za bruhat ste vi/ve

Brez zamere, samo pri teh big families ne morem mimo tega da se mi otroci vedno smilijo.

Stari je bil sam sebi smešen. Pa krščanarji so. Te pa takoj vemo koliko je ura 🙂

Meni se tudi smilijo, ko odrastejo ne marajo otrok. Ker se jim je vse skup zamerilo.

Meni so prav simpatična družinica.In videti je,da se imajo radi,kar se mi zdi še posebej lepo.

Pa vsi so tako lepo nasmejani,oče je še prav za hece.Mislim,da se drži reka:ko delam,delam,ko je hec,je hec.

Zelo mi je všeč,ker starejši otroci pomagajo mlajšim,prav gotovo bodo izdatno pomagali mamici pri novem

dojenčku.Hitro se bodo naučili delati.Prav z veseljem bi odraščala v taki družini-Želim jim vse lepo in dobro!

Glejte – znese jim. Jaz bi tudi – pa ni ne poguma, ne financ. Tako, da – jaz se jim priklonim. Toliko nesebičnosti in življenja za druge – tega je danes vse premalo.

To so bli za tebe heci Makalonca? No ja bli so heci na ravni pijandur.

želim jim vse dobro, takih želj bodo potrebovali še pa še, ker slovenci krivijo za svojo bedo prejemnike otroških dodatkov namesto pravih krivcev za našo bedo s morilcem titom na čelu

isto kot so nemci krivili jude za gospodarsko krizo

Ljudje ste totalno naivni, seveda jih po medijih prikazujejo kot oh in sploh super vse štima. A pa je to res resnica? Verjetno ne, 11 otrok to je ogromno, teh otrok nihče ni vprašal če bi imeli zraven še 10 bratov in sestra mislim da bi 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi v tem primeru odgovorilo da ni šanse. Te otroci so v večini travmatizirani, sama sem edinka in se spomnim ko sem včasih šla k sosedom kjer so bili 3 in imeli so veliko hišo, vrt samo je bil nenehno občutek da jih je ogromno povsod dosti. Pa bili so “samo” trije, ne predstavljam se kaj pomeni 11 otrok v hiši, kje dobijo pozornost potem za težave ne vem no mislim so sigurno prikrajšani. Pa vsi blebečete o materialu da imajo velko bajto in denar in futer in bla bla…saj otroci niso živali! Kje imajo pa pozornost, pogovore…ma dajte no tega ne more biti pri 11 otrocih.

Rajši imam 11 bratov in sester, kot nobenega

Pač 100 ljudi 100 čudi. Nevem zakaj se toliko obremenjujete z njimi.

. Hvala bogu, da obstajajo še ljudje, ki imajo radi otroke in lepo skrbijo za njih. Vsaka jim čast, takšnim staršem. Bravo ! Prav lepo jih je videt, življenje je lepše.

Kje si videla kakšno pijanduro?

Jaz sem videla samo očeta in mamo,ki vzorno skrbita za svoje otroke in jih vzgajata v delovnem duhu.

Da se znajo pa vsi tako lepo in simpatično nasmejati,je pa še en velik plus!

Daj vklopi malo svoje možganske celice. in si preberi kaj je napisala HECI NA RAVNI PIJANDUR Štekaš al se delaš še bolj noro kot si.

Rajši imam 11 bratov in sester, kot nobenega

Pač 100 ljudi 100 čudi. Nevem zakaj se toliko obremenjujete z njimi.[/quote]

Podpis.

Nikoli v življenju ne bi želela biti edinka.

Tudi če si edinka,ni nujno,da dobiš od staršev dovolj pozornosti.

New Report

Close